Промоции на книги - тема 10

  • 45 555
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 021
На акцията през май поръчката ми беше 53лв и доставка 3.99лв. За 6 книги ги превзъмогнах тези 4лв.

# 661
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
Има ли находки на Голямото разчистване на Озон? Заслужава ли си да се поровя се чудя...
за детски книги горещо препоръчвам тази
Ръководство на героя за спасяване на кралството
синът ми харесва и тази поредица:
Жупел за закуска. Дневниците на един дявол
Дяволици-хубавици (Дневниците на един дявол 2)
Фамилиарите - книга 2: Тайните на короната /първа книга виждам, че е изчерпана, не сме я чели още, но съм му ги купила

за мен се изкушавам за тези двете на Морис Дрюон:
Прокълнатите крале: Железният крал
Прокълнатите крале: Удушената кралица
но са били и на по-добра цена /5 книги за 20лв беше промоцията, не че сега са скъпи.../

за любителите на НАУЧНА ФАНТАСТИКА, ФЕНТЪЗИ И ХОРЪР КНИГИ има огромни намаления и особено книгите на издателство MBG Books
накупих няколко, но още не съм стигнала до тях. Селекцията е много добра и повечето книги са с висок рейтинг в ГР. Аз не съм особено голям почитател на жанра, но синът ми проявява интерес и са повече за "нас". Чета не децата си вечер дори и след като те вече сами се се научили и го правят. Синът ми е вече на 8 год, но това си е нашият ритуал за заспиване.

# 662
  • Мнения: 113
искам да направя поръчка онлайн... сетих се за няколко книги в ту ду листата, но техните сайтове са тромави...  в озон.бг са на редовна цена - дали има код за поне 10-15%?
 
(с вирт. карта искам да платя), с и.пей не ми се занимава.

# 663
# 664
  • Мнения: 113
Скрит текст:
има ли мин, сума за б.дост.?

# 665
# 666
  • София
  • Мнения: 6 004
Алея на книгата в София, от 6 до 12 септември, бул. Витоша и алеята пред НДК

# 667
  • Мнения: 18 985
За Озон - Dnevnik10 също дава 10 процента отстъпка на книги, преди малко ми хвана.

# 668
  • София
  • Мнения: 2 012
Алея на книгата в София, от 6 до 12 септември, бул. Витоша и алеята пред НДК
Ето и участниците:
Скрит текст:
Участници в Алея на книгата - София 2021:


1.       Миранда

2.       Вакон, Сиби, Екрие

3.       ICU, AMG

4.       Фют

5.       Захарий Стоянов

6.       Шамбала

7.       Клевър Бук, Пан, Хелиопол

8.       Асеневци

9.       Бяло Братство, Zамониа, Списание 8, Тип-топ прес

10.     Атеа букс, Ергон, Коала Прес, Труд

11.     Бард, Хермес

12.     Дъбови листа, Дамян Яков, Лексикон

13.     Алтера, Букохолик

14.     Инфодар, Пергамент прес, Фондация „Калпатару“

15.     Емас

16.     Pro Book, Мармот, Вижън букс

17.     Прозорец, Просвета

18.     Милениум, Кибеа

19.     Жанет 45

20.     Сиела

21.     Лира Принт, Хартиен свят, Прес

22.     Жар - Жанет Аргирова, Персей, Изида, Посоки

23.     Ера, Рива

24.     Инле, Унискорп

25.     Ина, Жануа 98, ТАТ Криейтив, Ибис

26.     Лабиринт, Вакон, Кръгозор, Плеяда

27.     Гринуич, Ентусиаст

28.     Книгомания

29.     Златното пате

30.     Артлайн Студиос

31.     Рибка, Еднорог

32.     Паритет

33.     Лемур, Индекс, Слънце

34.     Фама 1, Локус/Интенс

35.     Еделвайс, Българска история, Буквите, Православно издателство „Свети апостол и евангелист Лука“

36.     Вдъхновения, Летера

37.     Колибри

38.     Лист, Ерго, Аквариус, Издателство за поезия ДА, Стилует

39.     Паладиум гейс, Ефишънси, Хоби геймс

40.     Дуо Дизайн

41.     книгодрешки.com, Робертино, Симетро

42.     Fox Book Café, Ракета, Брайт тойс

43.     Orange books, Педагог 6, kostenurko.com, Леге Артис

44.     Timelines, Дакелче, Потайниче, Университетско издателство „Свети Св. Кирил и Методий“

45.     Кръг, Панорама, Шям, Marcella's Art, Попов мост

46.     Архимед, Разказвачът на приказки, Алитеа, Зообука, Библиотека България

47.     Еко кидс, Пурко, Знаци, Wish Mash, Atelie Desire

 

# 669
  • Мнения: 1
Привет четящи човечета. Нова съм в групата, но от доста време ви следя за актуални промоции, обичам да чета ш да купувам книги и въпреки, че имам книги за още година напред и електронен четец, някои издания просто трябва да ги притежавам.
И така, това е нова книжарница, която отваря врати от днес. Не съм пазарувала нищо и не знам как е обслужването, но от 1-3 септември всички книги са с 20% отстъпка.
https://bookspace.bg/

https://www.facebook.com/107165294745131/posts/237082748420051/?app=fbl

# 670
  • Мнения: 4 042
Супер,но гледам БД над 50лв(поне 30лв да е,бих се замислила) и тук ме губят освен ако не правят адските намаления за да си заслужава. Озон пак си остават предпочитани от мен.
Успех на сайта🍀

# 671
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 848
Почти нормално семейство за 5 лв https://www.erabooks.net/knigi/%D0%BF%D0%BE%D1%87%D1%82%D0%B8-%D … D1%82%D0%B2%D0%BE

# 672
  • Мнения: 1 558
Супер,но гледам БД над 50лв(поне 30лв да е,бих се замислила) и тук ме губят освен ако не правят адските намаления за да си заслужава. Озон пак си остават предпочитани от мен.
Успех на сайта🍀
Ozon ме ядосаха жестоко, поръчах раница и принадлежности за детето преди 10 дни, срок на доставка 31.08 - 01.08, няма проблем. Вчера са ми пратили мейл в 3 през нощта, че един или няколко артикули все още не са получени, без да е посочен кой, което ще забави изпълнението на поръчката. Имах и едно единствено пропуснато повикване вчера следобяд, пак от тях. Днес отварям профила си в озон и какво виждам, раницата е изтрита от поръчката(не е промоционален артикул, на редовна цена я поръчах). Свързвам се с оператор, той ми казва, че за съжаление няма да бъде доставена. Страхотно, ама 10 дни не намериха време да ме уведомят! Написах им, че е крайно непрофесионално от тяхна страна да уведомяват клиентите си, че даден артикул е изчерпан и няма да бъде доставен, в деня за който е планирана самата доставка. Сега съм я поръчала от друг сайт, дано дойде до 15 септември.
Случва ми се за втори път, за Коледа поръчах подаръка на детето, който иска от дядо Коледа и подаръци за още няколко деца. Първо бяха 14 дни за доставка, после удължиха срока на 20 и накрая ми се обадиха да ми съобщят, че 2 артикула са изчерпани и няма да бъдат доставени. Единият артикул беше подаръка за дъщеря ми. За щастие намерих играчката в друг сайт и пристигна за 24 часа, та спасих положението.
Оттук нататък няма да поръчвам неща, които са ми важни от тях. Иначе определено промоциите на книги са им най-изгодни, но последната година нещо им куца обслужването, което е много жалко, защото ми бяха любим сайт за пазаруване и винаги бяха коректни.

# 673
  • Мнения: 807
Прегледах bookspace, но от 3 книги, които искам, 2 ги няма. Така че май пак ще е през ozone.

В момента има ли намаления другаде, освен в ozone ?

# 674
  • Мнения: 9 942
Не са им най-изгодни промоциите на книги на озоновци. В началото бяха. Тези, които са на ниски цени в момента им залежават с години. Рядкост е сравнително нова книга да вземеш с 20%.
Дебна си издателствата аз. Ако е само една книга от издателство, тогава или от озон или я поръчвам в близката книжарница /което повече ми допада/.

Общи условия

Активация на акаунт