🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16 (Tема 1)

  • 41 995
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 12 596
Днес е Фицата.

Дните на изкуството на сцената и пред печката продължават в „Черешката на тортата“ с втория домакин за седмицата - актьора Филип Аврамов. Той ще ни покаже своя дом, но плановете му за творческа вечеря в личното му арт пространство ще се сгромолясат. Извънредна ситуация ще го принуди да потърси помощ от тъщата.

Менюто на Филип ще включва: зелена салата, няколко разядки – печени чушки с чесън, черноморски скариди с масълце и тарама хайвер от попчета. Задачата на шеф Манчев ще бъде изпълнена с предястието спанак със сирене и яйца. За основно любителите на морската храна ще се радват на зарган и чернокоп, поднесени с картофена салата. За десерт – палачинки със зелени смокини и зелен сладолед.

# 676
  • софия
  • Мнения: 26 041
От коя от двете тъщи ще търси помощ?
https://nova.bg/accents/view/2021/06/08/329437/%D0%B8%D0%B7%D0%B … 0%B0%D1%82%D0%B0/

# 677
  • Мнения: X
Цялата групичка на мен ми е някак лигава, едно такова - скучно. Не като Джуджи.

И готвенето не го разбрах, кви са тия щуротии. Манчо голямо хвалене на един чийзкейк. Много е сложно да изсипеш маскарпоне и крема сирене в една купа и разбъркаш... Направо... черешката на тортата

# 678
  • София
  • Мнения: 12 596
Фицата голям мърльо. Домът му в "Надежда" абсолютна кочина ми изглежда.

# 679
  • Мнения: 318
Фицата голям мърльо. Домът му в "Надежда" абсолютна кочина ми изглежда.

Този в който готви сега ли?

# 680
  • Мнения: 15 491
Сега каза, че готви у бившата си тъща.

# 681
  • София
  • Мнения: 12 596
Не. Тази, която дадоха в началото. Дом Аврамов.

# 682
  • Мнения: 15 491
Ами то дом Аврамов не е ли още в строеж. Нормално е да е неугледно. Или са го давали у дома в който живее, докато се завършва новия, че малко отървах началото.

# 683
  • софия
  • Мнения: 26 041
Даваха къщата, която се строи. Това е строеж, не знам какво се очаква от строеж.

# 684
  • Мнения: 9 084
Хайде, и на този му се счупи мивката.... да се преструваме, че повярвахме. Показа си "проекта" и толкова. И без това не знам къде смяташе да ги готви тези замръзнали риби - сигурно върху вестник до кюмбето

# 685
  • Мнения: 9 503
Хайде, и на този му се счупи мивката.... да се преструваме, че повярвахме. Показа си "проекта" и толкова. И без това не знам къде смяташе да ги готви тези замръзнали риби - сигурно върху вестник до кюмбето

Все пак, човекът е артист - има си сценарий Wink

# 686
  • Мнения: 11 657
И в задачата се пита: като знаеш, че няма къде да готвиш, всичко е в ремонт, тогава защо се съгласяваш да участваш в Черешката на тортата, "за да покажеш себе си"?

# 687
  • DE
  • Мнения: 9 068
Стефчо нещо се лигави Smile

# 688
  • Мнения: 29 303
Голям неприятник е тоя...!

# 689
  • Мнения: 4 605
От интервю на Аврамов преди време разбрах, че се е изнесъл да живее на морето с новата си голяма любов. Може все още да си живее там, пък къщата тук още се строи. Ама какъв е този блок срещу нея не разбрах.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт