Модни консултации (юни, 2021) - 56

  • 59 457
  • 938
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 5 832

Стрина Калина[/b], кецовете е ясно, там две мнения няма. А ти защо вече не носиш такива рокли?? Имаш прекрасно тяло...
 Всички идеи много ми харесаха, благодаря ви много.
Защото се чувствам по-удобно и себе си в по-свободни дрехи. Този тип рокли подчертават всяка извивка по тялото и привличат вниманието върху него, а това е нещо, което лично аз избягвам.

# 871
  • Мнения: 5 023
Момичета, знаете ли дали има магазин на Bata  в София? В Дъ мол е затворен.

# 872
  • София
  • Мнения: 1 757
Ани, можеш да се развихриш с обувките и аксесоарите в оранжево, други видове розово и лилаво.



Понеже твоето розово е доста топло, трудно ще се съчетае с разни студени и пастелни. С ярки, наситени и топли лесно ще направиш интересни комбинации.

Може ли ли към чехлите?

# 873
  • Мнения: 6 405
Може ли ли към чехлите?
Съжалявам, не знам. Избрах снимката с цел да илюстрирам цветовете.
На английски в гугъл излизат под "knot heeled mules".
Скоро беше ставало дума, че в Stradivarius има доста модели, имитации на Bottega Veneta и изобщо от този тип.

# 874
  • София
  • Мнения: 9 980
В София къде мога да погледна (освен в мола - саламандър) - подобен тип градски обувки - с мека подметка!
https://www.stocksen.top/ProductDetail.aspx?iid=305345330&pr=59.99
Скрит текст:
И по-спортна от този тип:
Скрит текст:

# 875
  • София
  • Мнения: 1 757
Относно горния въпрос за обуеките - може би в Humanic, Punto и по Графа? Макар че рядко съм търсила мъжки обувки.
Мисля че имаше и някакви магазини за обувки в мола на Стамболийски, но не разполагам с имена.

Имам питане: поръчах този панталон, а имам и ризата и исках да ви питам какво мислите за това съчетание

# 876
  • Мнения: 24 467
На мен, лично, цялото съчетание ми е супер, дори с кърпето на главето и обущетата.
Кърпето може да се  ползва като шал или колан.
Тон в тон си е още на мода.
Но и да отмине - на мен винаги ми е допадало.

Последна редакция: пт, 02 юли 2021, 14:55 от Judy

# 877
  • София
  • Мнения: 6 506
Аз бих ги носила отделно, не че не седят ок заедно, но ми идва твърде розово.

# 878
  • София, България
  • Мнения: 632
Здравейте, имам нужда от помощ. Поръчах си един панталон в малинов цвят (просто се влюбих в цвета) и се чудя с какви цветове да го съчетавам като блуза. Имате ли идеи?

# 879
  • София
  • Мнения: 6 506
Например



с бяло също.

# 880
  • София
  • Мнения: 9 980
Относно горния въпрос за обуеките - може би в Humanic, Punto и по Графа? Макар че рядко съм търсила мъжки обувки.
Мисля че имаше и някакви магазини за обувки в мола на Стамболийски, но не разполагам с имена.
Ок, ще ги видя. А към кои марки, магазини  да се насоча относно качествено мъжко бельо /боксери и чорапи/ с меки материи, с макс. количество памук или ест. мат-л?

# 881
  • Мнения: 3 716
В този ред: Calvin Klein, Emporio Armani, Ralph Lauren. Препоръчително е 95% памук и 5% еластан.

# 882
  • София, България
  • Мнения: 632
Прилагам снимка на панталона, защото не съм сигурна, че цветът е Малина, на мен така ми се вижда де.



Моля и за идеи какви обувки ще се вържат с този панталон като модел сега за лятото, за работа в офис. Не нося по-високи обувки от 5-6 см ток. С какво го виждате цветово и стилово.

# 883
  • София
  • Мнения: 14 380
Рейчъл, пробвала ли си го. Не ми харесва кройката как седи на манекена, но на теб може да ти седи добре. Иначе и с бели кецки даже го виждам.
Сандали в бяло, тюркоаз, оранжево.

# 884
  • София
  • Мнения: 9 980
В този ред: Calvin Klein, Emporio Armani, Ralph Lauren. Препоръчително е 95% памук и 5% еластан.
Да, явно 95 е макса.

Общи условия

Активация на акаунт