Пазаруване от Amazon - тема №97

  • 57 282
  • 818
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 12
Значи, докато се чудих на румбата имаше 5-6 варианта, а когато се опитах да поръчам, почнаха да свършват в момента, в който ги сложа в количката и се изчерпаха преди да успея Cry

Сега проверих, има отново 3 налични румби във френския амазон

# 316
  • Мнения: 7 293
Трапезица, може да е и моя грешката, но мисля, че е само инфраред. Май с кварцовите може и тен да се хваща, доколкото помня.
Използвам лампата за нагревки на гърлото и/или носа. Може да си нагласиш за колкото време искаш, но 15 минути са достатъчни на процедура,  тя се изключва сама след това - с таймер е. Може няколко пъти дневно. И при 5 минути има полза. Много облекчава при настинки, запушен нос, кашлица, болки в мускулите и костите. Също я препоръчват да се включва за дезинфекция на въздуха в помещението.

# 317
  • Мнения: 1 041
Тази лампа няма как да дезенфикцира с инфраред.
Кварцовите се ползват в болниците все още,но те са доста мощни и работят с таймер иначе абсурдно нон стоп и може и изгаряния да се получат.

# 318
  • Мнения: 7 293
В упътването на лампата пише, че може да бъде използвана и за дезинфекция на въздуха, разбира се, че не със силата и ефикасността на професионалните кварцови лампи. Спирам със спама, съжалявам!

# 319
  • Мнения: 1 041
Има изследвания по темата именно защото съм проучвала го написах, че не може да се разчита за дезинфекция просто е слаба в крайна сметка мисля ,че като даваш пари трябва да знаеш ефикасно ли е нещото за целта.
Не се заяждам ....има лампи на Филипс който са с голяма мощност и се ползват за нагревки също по показатели беше с по -добър резултат има и различни крушки за нея отново се ползва определено време.

# 320
  • Мнения: 2 892
Здравейте, от френския амазон до кой адрес поръчвате?🙄
Аз до Германия, че 25 Евро ми искаше до Бг. Взех и едни слушалки и смарт гривна.

Първо бях взела Равена робота, но хем с лоши отзиви хим в лошо състояние.  И като споделите и за Румбата/а те са ми голямо желание от самата начало/ взех нея. Но беше на празна карта а във френския има проблем с последващо зареждане. И пуснах нова поръчка със заредена карта и взех по-скъпа Румба, с по-доброто описание Simple Smile

# 321
  • Мнения: 1 223
Момичета, може ли линк за Румбата?

# 322
  • Бургас
  • Мнения: 10 369
Какво значи, че във френския Амазон има проблем със зареждането на празна карта? Аз имам две такива поръчки и мислех днес да ги плащам. Може ли малко информация, че от Франция не съм поръчавала до сега.

# 323
  • София, България
  • Мнения: 5 616
Да си кажа аз за Румбата, купих я преди около 6-7 месеца може би вече, нова от немския амазон, беше нещо на промоция. Доволна съм как чисти, но нещо невероятно не е. Честно казано не може само с нея, а не съм някакъв маниак на тема чистота, нито пък имаме домашни любимци, че да е много мръсно и космато. Определено не е някаква вълшебна пръчка, която си чисти сама.

# 324
  • Мнения: 7 293
Ragga, мисля че стана ясно, че основното предназначение на лампата  е за нагревки.  Парите не са дадени напразно, няма смисъл от задълбаване.

# 325
  • Варна
  • Мнения: 287
Здравейте, моля препоръчайте ръчна прахосмукачка, от която сте доволни.

# 326
  • Бургас
  • Мнения: 561
Симпатични боти на Piazza, 39 номер,  24,15 евро https://www.amazon.de/gp/product/B07T6FGQKW?ref=em_1p_8_ti&r … mp;th=1&psc=1

И още едни, 39 номер, 15,19 евро https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B07T58F11Y/ref=ox_sc_act_t … R8XB7XF&psc=1

# 327
  • Мнения: 6 670
Тези вторите ги купих - ако ползвателя е с по-широк глезен, рискува да не са му удобни. Реално ръба идва точно до глезена.

# 328
  • Мнения: 2 645
Не започваше ли Прайм дей от днес? Четох някъде преди 2 седмици и си сложих напомнянка, но не виждам да има днес.

# 329
  • Мнения: 6 386
Е той мина...

Общи условия

Активация на акаунт