Абонаментни кутии в България - Тема 18

  • 61 842
  • 741
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 527
Хубава е кутията, но добре че се въздържах,защото щяха да отлежават. В момента нямам нужда от нищо.

И аз това си помислих, като я видях

# 466
  • София
  • Мнения: 589
Страхотна е кутията! Нямам търпение, да я взема! ☺️☺️☺️☺️

# 467
  • Мнения: 3 651
Страхотна е кутията.
Този мус май го е имало и преди.
Можете ли да ми кажете каква консистенция е? Виждам, че кутията му е като маслата, но пък мус ме навява на мисълта, че е по-течно?

# 468
  • Стара Загора
  • Мнения: 548
И аз си взех кутията, и ми хареса Simple Smile с изключение на скрабърчето, от което вече имам от др.кутии, всичко друго ще използвам с удоволствие.

# 469
  • Мнения: 656
Много е хубава кутията,всичко ще си ползвам с кеф!

# 470
  • INFJ
  • Мнения: 9 796
И при мен дойде Goodbox, харесва ми кутията, но имам един въпрос. Само при мен ли крема за тяло на So Simple е наполовина празен? Прилагам снимка:

Последна редакция: чт, 23 сеп 2021, 13:50 от Elunaria

# 471
  • Мнения: 73
На мен муса ката консистенция ми хареса и попива много добре без да оставя мазно. И при мен е толкова пълен, дори вечерта като се прибера мисля да го претегля Grinning

# 472
  • Мнения: 190
Момичета и аз си взех Гуд бокс, това ми е любимата кутия, и този път не ме разочароваха. Муса мирише много хубаво(кремообразен е), довечера ще пробвам маската и серума 😋, единствено мицеларна вода не използвам, но ще и намеря някакво приложение 😁

# 473
  • Мнения: 4 946
Моята ме чака в Еконт, трябва днес да отида, ама да видим ще успея ли...
Сега са пуснали и в Белебокс какво ще има и мисля да поръчам. 2-та разкрити пробукта ми допадат на пръв поглед, понеже обичам като има грим продукти.

# 474
  • INFJ
  • Мнения: 9 796
Претеглих го...

# 475
  • Мнения: 1 306
Ако въпросният ЯГОДОВ МУС ЗА ТЯЛО не е някакво специално издание за кутията, според официалния сайт теглото е друго:
Допълнителна информация
Тегло   0.15 kg

# 476
  • INFJ
  • Мнения: 9 796
Специално-"икономично" издание, дам..

# 477
  • Мнения: 73
Ако въпросният ЯГОДОВ МУС ЗА ТЯЛО не е някакво специално издание за кутията, според официалния сайт теглото е друго:
Допълнителна информация
Тегло   0.15 kg

Ами аз грамаж в сайта не видях, само че струва 16лв. На листчето от GoodBox пише 100мл че е 16лв. Довечера и аз ще претегля моето да видим колко е. 🤔

# 478
  • INFJ
  • Мнения: 9 796
Цъкни на Допълнителна информация и ще го видиш там.

# 479
  • Мнения: 22 563
То 1/3та от продукта липсва. Какво са правили, отваряли са кутиите и са махали от тях ли...или просто специално са ги направили с по-малко продукт в тях.

Аз поръчах Кибрит, но се чудя още дали да не откажа кутията.

Общи условия

Активация на акаунт