Плевен - 160

  • 49 123
  • 695
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 616
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали добър ЯМР в Плевен. И ако запиша платено за колко време ще излезе резултата? За лумбална област става въпрос.
Благодаря!
П.П. Христос воскресе!
В " Сърце и мозък" за два дни излезе резултатът( за рамо).

# 676
  • Мнения: 1 696
Аз съм правила в Авис Медика, излезе същия ден. Беше ми назначен от невролог и лекарката го разчете на другия ден.

# 677
  • Мнения: 117
Не го ли разчита специалист по образна диагностика преди да го предаде на пациента?
После невролога може да си гледа диска/снимките за себе си.
Благодаря ви, момичета!

# 678
  • Мнения: 6 616
Не го ли разчита специалист по образна диагностика преди да го предаде на пациента?
После невролога може да си гледа диска/снимките за себе си.
Благодаря ви, момичета!
Да, специалист по образна диагностика го разчита и пише заключение/ диагноза, а после лекуващият лекар си го гледа отделно.

# 679
  • Мнения: 58
Здравейте, дами! Моля да ми препоръчате читав сладкар за поръчка на торта за рожден ден.

# 680
  • Мнения: 384
Моля, да ми препоръчате магазин за златни бижута, но да са Български

# 681
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
Здравейте, дами! Моля да ми препоръчате читав сладкар за поръчка на торта за рожден ден.

Сладкарницата, която се намира на езерото в Кайлъка, в Двете сърнета на първия етаж.

# 682
  • Мнения: 11 704
Да, шеф Чилеви правят страхотни неща 🙂

https://www.facebook.com/Felicitatorti

# 683
  • Мнения: 535
На вкус не ме впечатлиха. На визия, всичко е с причудливи форми, ефект старо злато, стърчащи шоколадови елементи, перлен ефект или ефект плесен/прашлясало във цветове нетипични за десерти, от които при вида им веднага ти се прияжда и ти потичат лигите. Просто не изглеждат апетитни и всъщност не са. А обслужването просто няма да го коментирам, дори не разбрах какво ям, с обяснението, че табелките се овлажнявали в хладилника и ето на, аз за това няма и смисъл да чета какво си избирам, сочиш там и ти го дават. Иначе плодовете и тортите съхнеха видимо без да бяха похлупени с нещо в хладилната витрина. Определено ги вкиснах, като си поисках десерта с най-малко изсъхналата ягода, а те видимо бяха меко казано спаружени, дори не намазани с mirror глазура. Спирам до тук, че имах неблагоразумието да питам и други неща, та съвсем се вкисна положението. А бях отишла наистина да се насладя на нещо хубаво.

# 684
  • Мнения: 858
Отзиви и мнения за доктор Павлова /акушер гинеколог / в Авис Медика ?

# 685
  • Мнения: 260
Отзиви и мнения за доктор Павлова /акушер гинеколог / в Авис Медика ?

Не бих ви я препоръчала. Не е изобщо в час. По - добре се доверете на друг доктор там.

# 686
  • Мнения: 86
Може ли мнения за раждане във втора база? Четох все стари публикации по темата и бих искала да знам какви са цялостните впечатления ако има раждали наскоро там.

# 687
  • Мнения: 998
Раждах миналата година там за втори път, всичко мина ок, всички се държат добре, обтановката е прилична, обръщат достатъчно внимание както на бебетата,така и на майките. Единствения минус е храната.

# 688
  • Мнения: 895
Здравейте, моля за препоръки за добър ортопед за възрастен човек с начална коксартроза. Без Халваджиян, той ще препоръча операция.

# 689
  • Мнения: 260
Здравейте, моля за препоръки за добър ортопед за възрастен човек с начална коксартроза. Без Халваджиян, той ще препоръча операция.

Д-р Константин Тотев, Сърце и Мозък

Общи условия

Активация на акаунт