Как се пътува във времето на Коронавирус COVID-19? Какво изискват държавите по света? Тема 4

  • 24 619
  • 420
  •   1
Отговори
# 375
  • Milano
  • Мнения: 3 710
Сертификатите вътре в Италия отпаднаха от 01.05.22. Само маски ffp2 в транспорта останаха. За момента (до 15.06) са задължителни и в кина, театри, зали на закрито.
За Ватиканските музеи вече не се изисква сертификат.

# 376
  • Мнения: 598
Кога ли ще отпадне и сертификата за влизане в БГ ...Rage

# 377
  • Мнения: 2 910
отпаднал е

# 378
  • Мнения: 598
Божкееее...Голям съм заплес....Вярно, че от 01/05 е отменен. Аз чета само предходните две заповеди, без поправката.https://coronavirus.bg/bg/1229 . И си чакам да го обявят и не смея да планирам нищо...Срам ...Laughing
Жив и здрав да си! Благодаря!

# 379
  • София
  • Мнения: 881
Благодаря на всички за отговорите!
Да разбираме, че свободата се възвръща. Simple Smile

Mira_X, е добре де, ама точно постът над твоя коментира мерките в Италия.
Видях поста над моя, но аз питам за вътрешни мерки, а не за влизането в Италия. Освен това, не всички разбираме италиански, за да разберем, какво пише в линка. 😉😌

# 380
  • Мнения: 3 917
Минах България - Сърбия с кола и после в Монтенегро със самолет - никой нищо не иска.
Поискаха ми пълномощното за колата Simple Smile . Никога до сега не са. вероятно защото колите стават дефицит, с тези срокове на доставка в момента и има доста крадени вече…

# 381
  • Мнения: 3 002
В Черна гора много преди ковид и сегашната криза всеки път много щателно ни проверяваха документи за колата.

# 382
  • Мнения: 3 917
В Черна гора много преди ковид и сегашната криза всеки път много щателно ни проверяваха документи за колата.
Моят лизингодател дори не разрешава колата да излиза в Мн, Босна и Х и др.

# 383
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 226
Считано от 01.06.2022 г. се отменят всички ограничителни мерки за влизане на чуждестранни граждани на територията на БиХ.

# 384
  • Мнения: 174
Значи за прибиране в България, няма да ми искат нищо?

# 385
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Да.

# 386
  • София
  • Мнения: 690
Здравейте, интересува ме, ако някой е летял скоро и  има информация дали при кацане на летището в  Базел (което е за 3 държави) и дестинация Швайцария се изисква сертификат?

# 387
  • Мнения: 120
Здравейте. Някой наскоро пътувал от София до Италия с кола? Държавите през които се минава до там какво изискват като личен документ и неща свързани с коронавируса? Благодаря на отзовалите се за повече информация 😊

# 388
  • Мнения: 1 658
Здравейте, интересува ме, ако някой е летял скоро и  има информация дали при кацане на летището в  Базел (което е за 3 държави) и дестинация Швайцария се изисква сертификат?
Летище Базел се намира на територията на Франция, независимо как се нарича. Зимата някой беше писал, че за там важали френските разпоредби за влизане.
За Швейцария няма сертификат, за Франция не знам.

# 389
  • София
  • Мнения: 690
Благодаря,  Розова маслинка..има три различни кода на летището   BSL, EAP, MLH   и реших, че има значение в коя държава ще влизаш  !

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт