Сполучливи имитации на маркови парфюми - 43

  • 59 971
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Филибето
  • Мнения: 1 051
Chocolat, къде в София може да се пробва Делината на Сансиро? 🌸
Аз съм в Пловдив.
Скрит текст:
Не знаех дори съществува ли магазина още. Сменили са продавачката. На Иван Вазов. Доста припряна. Накарах я да ми пръсне точно две неща едвам ги пръсна и то на един блотер от двете страни. Погледнах да не са и свършили листчетата, купата беше пълна с блотери. Трябваше да си изляза и нищо да не купя  при това аз въобще не придирям на продавачки. Вземам каквото ми трябва и излизам и никога не се моткам. За да ме трогне лошо доста се постара. Мислех излизайки да и чета лекция, но се въздържах.Smile Делина на МЛ няма къде да пробвам имаше ги в Елитис , но го затвориха. Ако този се окаже , че го нося активно ще купя още едно шише от едната или другата марка. Делина моята много трайна се оказа и след душ ръката ми мирише. Не очаквах.Аз съм розоман, но за оригинала такива пари не давам защото ми идва леко по-плодов отколкото харесвам. При разносване ще стане ясно ще го бъде ли , но си има развитие този доста е добър. На Сан Сиро носех активно Кели Калеш преди години.

# 676
  • Мнения: 307
Явно няма Сан Сиро в София и се разписах с поръчка от сайта на Сан Сиро - Delina и Good girl gone bad. Делината я имам в момента и на Емпер - арабски, много хубав, но и нетраен. Ще видим утре като дойдат:)

# 677
  • Мнения: 2 850
Плюс един глас силно Препоръчвам

# 678
  • Мнения: X
Някой купувал ли е от тези парфюмчета?
Стават ли?
Ще ми се да избера още нещо,та да не плащам доставка за едната Делина.

# 679
  • Мнения: 690
Момичета само на мен ли ми се струва или е така, че цените страшно са скочили в Нотино говоря за парфюми основно. Този сайт беше известен със най ниски цени а сега са най високи

# 680
  • Мнения: 6 570
Къде мога да намеря phillis на пул анд Беър?

# 681
  • Мнения: X
Той е аналогичен с Chloe Love,негова имитация по-вероятно да намерите.

# 682
  • Мнения: 4 181
Нотино за мен никога не е бил сайта с най-ниски цени.
Просто понякога имат изгодни промоции.
Най-ниската цена е просто тази която намерите в търсачката сред легитимните сайтове. Аз лично от Нотино съм купила само веднъж парфюм. Всичко ми е от Парфимо, Parfium.bg, Parfumi-shop.net и тн. Не гледайте само 1 сайт, определено е грешно да разчитате само на Нотино.

Последна редакция: сб, 04 юни 2022, 07:02 от Lale_Lili

# 683
  • Мнения: 1 333
Момичета, не намирам в каталозите, но да ви питам Guess имат ли някъде аналог? Няма значение коя разновидност ще е? ☕

# 684
  • Мнения: 2 288
Chocolat,значи на Иван Вазов има Сан Сиро,мерси за инфото🌷,би ли ме упътила къде по-точно,днес имам път👍🏻

# 685
  • Мнения: 217
Здравейте момичета !
Може ли линк към Делина на МЛ или номерчето му , защото не го откривам в каталога им.
Иначе вече направих поръчка към тях за двата Мантал -а защото във Варна не ги открих в Елитис .Когато пристигнат и тествам ще пиша впечатления.

# 686
# 687
# 688
  • Мнения: 307
Делина на Сан Сиро е страхотна! Тъкмо я взех и се напръсках. Силно препоръчвам! 🌸 Good Girl Gone Bad на Kilian не е лош, но не е моят обаче. Не знам защо първата ми асоциация като пръсках беше “дъвка”, но ще видим като пръсна на кожа.😁
P.S. Сравних Делината на Сан Сиро с тази Мелина на Емпер, която имам. Мелина е по-лека и “въздушна”, а във варианта на Сан Сиро усещам доста силно нотката тамян, но сякаш повече ми харесва от Мелина.

Последна редакция: сб, 04 юни 2022, 10:13 от Viki_123

# 689
  • Филибето
  • Мнения: 1 051
Вики, щях да те моля вчера да опишеш малко повече  Good Girl Gone Bad като поносиш. Не го познавам въобще.Делина извади страхотна трайност просто не очаквах и развитие прекрасно. Втори ден с нея, май ще ида да купя още едно шише. Другото което видях в списъка е един мъжки на Ксержоф. Дон. Ако някой го познава да драсне. Ясно е че не е за сега , но аз понякога искам нещо такова унисекс и тамянено.

Общи условия

Активация на акаунт