Секс с нов партньор? Кога?

  • 10 991
  • 181
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 579
Те тия срещи са си по принцип бегали. Все пак говорим за нов партньор, а не за случаен и нередовен пияч...на кафе Joy

# 121
  • Мнения: 15 334
Да, и после тия реват какви добри момчета са, пък лошите жени... И се намира някой да им дава пък акъли да тропат и да се правят на мачовци.

# 122
  • София
  • Мнения: 29 276
Така е , има ги всякакви екземпляри ... Ето на мои приятелки им се е случвало да излизат с даден мъж месеци наред без той да си поиска . Само на кафенца и разходки Simple Smile
А тези приятелки не са ли поискали?

# 123
  • Мнения: 6 964
Ми може би ако смените кафето с вино, ще стане работата Joy

# 124
  • Мнения: 2 928
jaba1 , доста комплексарско е да не звъниш на жената , защото си легнала с теб на първа среща ...
Защо ли си мисля , че си от тези мъже , които мислят всички жени за '' леки '' ?

Апцелютно! Звучи бетер татко ми, който е на 70 години. Пророкува като някоя врачка: Връзка не се градяла отзад-напред.
На първа среща си легнахме с моя човек. Почти година след това продължаваме да се виждаме и отношенията ни са повече от прекрасни. А той е евреин като капак на всичко, т.е. между нас има доста осезателни културни различия.
Чакайте, чакайте! Няма лошо! Срещнеш твоя човек и в последния момент, докато пазиш поведение, някоя ти го грабне под носа, поиграе си, па ти го върне малко употребяван. Ама ти нали си запазила целомъдрие. Не може всички хубавини на тоя свят по едно и също време! Laughing

# 125
  • София
  • Мнения: 35 337
Аха, и си ъпгрейднала връзката от ниво мотел…

# 126
  • Мнения: 954
Така е , има ги всякакви екземпляри ... Ето на мои приятелки им се е случвало да излизат с даден мъж месеци наред без той да си поиска . Само на кафенца и разходки Simple Smile
А тези приятелки не са ли поискали?

Не , не са си поискали ... от страх да не ги помислят за леки Simple Smile

# 127
  • София
  • Мнения: 29 276
Уф, балами Joy

# 128
  • Мнения: 2 928
Аха, и си ъпгрейднала връзката от ниво мотел…
Разбира се. Готвим вече заедно.Laughing
Мотелът беше моя идея, не го пропускай, нито забравяй! Wink

# 129
  • София
  • Мнения: 35 337
То па трябва и мъж за секс да кандардисвам….

Готвите заедно в мотел?

# 130
  • Мнения: 954
Много харесвам жени , които лягат на първа среща , а не си губят времето .. Действайте , че живота е кратък . Ако мъжа ви помисли за лека жена , защото сте легнала с него на първа среща значи е комплексар и идиот .. Той не е ли лек , щом също си ляга на първа среща ? Значи само за жените важи това ... за мъжете не .. Те може без проблем да си лягат . Странни разбирания

# 131
  • Мнения: 2 928
То па трябва и мъж за секс да кандардисвам….

Готвите заедно в мотел?
Не. У дома.

# 132
  • out of space
  • Мнения: 8 576
jaba1 , доста комплексарско е да не звъниш на жената , защото си легнала с теб на първа среща ...
Защо ли си мисля , че си от тези мъже , които мислят всички жени за '' леки '' ?

Апцелютно! Звучи бетер татко ми, който е на 70 години. Пророкува като някоя врачка: Връзка не се градяла отзад-напред.
На първа среща си легнахме с моя човек. Почти година след това продължаваме да се виждаме и отношенията ни са повече от прекрасни. А той е евреин като капак на всичко, т.е. между нас има доста осезателни културни различия.
Чакайте, чакайте! Няма лошо! Срещнеш твоя човек и в последния момент, докато пазиш поведение, някоя ти го грабне под носа, поиграе си, па ти го върне малко употребяван. Ама ти нали си запазила целомъдрие. Не може всички хубавини на тоя свят по едно и също време! Laughing

Лайк!
То щото ше живеем по 200 години и дай на 18-тата среща минимум Grinning

# 133
  • София
  • Мнения: 35 337
Аз имам други възприятия за секса и интимността, досега не съм имала припиране или отказал се.
Да ме мислят за каквато искат, няма оплакал се, всъщност и аз не се оплаквам.

# 134
  • Мнения: 588
Мисля че бях чувала за някакъв случай, един се беше отказал от едно момиче защото след втората среща, когато поискал й било дошло. Просто искала да изчакат да й мине и да се видят на приказки. На него не му се чакало и духнал..

Общи условия

Активация на акаунт