Любими и разочароващи ресторанти в София

  • 70 553
  • 699
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 323
Какво е Dessert Architectures? DaDonuts само зная, че са техни, но не съм ги опитвала.

# 691
  • Мнения: 7 840
Ее жалко, те стартираха много силно Sad

# 692
  • Мнения: 626
Какво е Dessert Architectures? DaDonuts само зная, че са техни, но не съм ги опитвала.
Правят десертите за Фабрика Дъга и бутикоми торти по поръчка. Едни малки мусови тортички и десерти под формата на целувка или планетата на Малкия принц.
Аз не знам защо, на фона на всички данатчийници в момента, сякаш си харесвам най-много Circles и пловдивските Bluestones (не знам дали не бъркам името обаче).

# 693
  • Мнения: 11 323
Blue Stone, да. И според мен са по-добри от софийските.

# 694
  • Мнения: 9 082
И Владо от Фейк Френч отвори място за донъти Glory Hole, но не съм ги тествала все още.
Марашлян много харсвам Арабия - и малък, и голям вариант. Иначе на другите им неща не съм чак такъв фен, за да инвестирам редовно при тях. Иначе им предстои да отворят място със столчета и маси за консумация на място.

# 695
  • софия
  • Мнения: 26 037
Може би слушате дроб и чили. Имаха епизод със собственика на Ракетата, Дъгата и т. н. Повечето епизоди са ми  интересни и имат карта с места, които препоръчват.
Фабрика Дъга са скръб - много претенция и малко качество. Преди редовно си взимах обяд от тях, отдавна не съм го правила. Поради недоразумение си позволих да изкажа впечатление, като положих усилия да не обиждам или да съм агресивна, по какъвто и да било начин. Не искам да си спомням кофата, която се изля върху мен и тона на някаква мениджърка. Когато изпадна в подобна ситуация на непредизвикана арогантност, винаги оставам безмълвна. Категорично ги задрасках.
Ракетата от самото начало не беше моето. Не мога да дефинирам защо, но никога не е била "уау". Същата работа като Фабриката.

Последна редакция: ср, 19 юни 2024, 19:53 от zvаnchе

# 696
  • Мнения: 7 840
Добре де , тези хора адекватни ли са ? Вместо да си вземат бележка и да отговорят учтиво си гонят клиентите  .
Аз въобще не харесвам Старата госпожа и ми е непонятно колко е пълно , ясно е , че е заради локацията на Оборище , но последни път храната беше меко казано невкусна .

# 697
  • Мнения: 13 612
На Оборище не съм ходила в Старата госпожа, но тази на Витошка е пълно, събота и неделя заради Южния парк. Ходя предимно през зимата заради градината.
През седмицата е спокойно, но затопли ли се няма влизане и не приемат резервация.
Градината е приятна, храната е ок.

Не им пука дали са доволни клиентите щом се пълни, но всичко е до време. Изведнъж става с модните заведения до един момент пълни, после излизат нови хитове и така.

За квартала предпочитам Paesono, който е нарочен за скъп, но реално не е по-скъп от госпожата и кебапчийницата на улицата зад госпожата до кортовете, не мисля че има име. Там се хранят много хора от квартала и винаги всичко е прясно. Скара и салатки - класика.

Последна редакция: ср, 19 юни 2024, 19:43 от zari65

# 698
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 459
Да похваля Гръцки р-нт Намос

Става ли за група от 10 тина човека в градината? Идея колко по-рано е хубаво да се направи резервация?

Дами, други идеи за хубав непретенциозен ресторант в центъра с градина за около 10 човека?

# 699
  • Мнения: 655
Отзиви за The Revolutionary Dining Room & Bar? Храна, обстановка? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт