НУКК /Италианския лицей/ в Горна баня - мнения, подготовка, изпити - 4

  • 53 468
  • 657
  •   4
Отговори
# 525
  • Мнения: 43
Ако не е показана, не е много лесна наистина. Нашето дете не се е справило по негови думи именно, защото не сме я упражнявали точно тази

Здравейте,

Задачата за разделяне мисля, че я има на страница 176 от "Книга на бъдещия първокласник" - наистина се минава през детелинки и наистина разделянето е с три линии, но доколкото разбирам има пет полянки, в които по различен начин трябва да се направи разделянето. Не знам до колко е лесно, ако не е показано предварително.

# 526
  • Мнения: 3 998
Тази в учебника беше една от най-лесните по мое мнение. Едва ли ще дадат точно такава, щом трябва да отсеят толкова много деца.

# 527
  • Мнения: 43
И с лесни задачи се отсяват. Просто балът става висок и, който направи по-малко грешки е най-напред

Тази в учебника беше една от най-лесните по мое мнение. Едва ли ще дадат точно такава, щом трябва да отсеят толкова много деца.

# 528
  • Мнения: 3 998
А може и да се цели висок бал, в последните години падна доста. Но ме съмнява, наистина.

# 529
  • Мнения: 43
А знаете ли молби за разглеждане на работите дали се подават на място лично в училището или се пращат онлайн и само разглеждането остава на място?

А може и да се цели висок бал, в последните години падна доста. Но ме съмнява, наистина.

# 530
  • Мнения: 24
Миналата година се подаваше онлайн и ти даваха точен час и ден за разглеждане.


А знаете ли молби за разглеждане на работите дали се подават на място лично в училището или се пращат онлайн и само разглеждането остава на място?

А може и да се цели висок бал, в последните години падна доста. Но ме съмнява, наистина.

# 531
  • Мнения: 43
Супер, мерси

Миналата година се подаваше онлайн и ти даваха точен час и ден за разглеждане.


А знаете ли молби за разглеждане на работите дали се подават на място лично в училището или се пращат онлайн и само разглеждането остава на място?

А може и да се цели висок бал, в последните години падна доста. Но ме съмнява, наистина.

# 532
  • Мнения: 3 998
Не, нямам идея. Но щом кандидатстването е онлайн би следвало и тези молби да се подават по този начин.

# 533
  • Мнения: 153
Здравейте,

Задачата за разделяне мисля, че я има на страница 176 от "Книга на бъдещия първокласник" - наистина се минава през детелинки и наистина разделянето е с три линии, но доколкото разбирам има пет полянки, в които по различен начин трябва да се направи разделянето. Не знам до колко е лесно, ако не е показано предварително.


Това, което ме радва… че в условието не пише колко линии трябва да използват. 😊😊😊

# 534
  • Мнения: 3 998
Какво се случва с училището? Има нов директор? И това съобщение:

Уважаеми родители,
на 08 май т.г. на сайта на Учебния комплекс бяха публикувани недействителни резултати от приемната процедура за I-ви клас.
Това е видно от факта, че на изнесените списъци няма подпис на директора и печат на училището. Публикуваните данни не отговаря и на изискванията на чл.16 (2) от Наредба №1 на Министерство на културата, а именно: "Резултатите от измерванията на индивидуалните постижения се изразяват цифрово с количествен показател от 0-100 точки."
Не е възможно резултатите да бъдат обявени 10 дни по-рано.
В подписаната от бившия директор д-р Иван Капурдов заповед №РД13/234 от 08.01.2024 г. е определена дата, на която ще бъдат публикувани списъците с класираните и приети деца - 18 май т.г.. Това става със заповед на директора и печат на Учебния комплекс. Посоченият срок ще бъде спазен.

От ръководството

# 535
  • Мнения: 12
Някои може ли да сподели тук тези публикувани "недействителни" резултати от 08 май?

# 536
  • Мнения: 3 998
Няма ги, свалени са.

# 537
# 538
  • Мнения: 130
Ех, за детската градина няма ли ги?

# 539
  • Мнения: 8
Не, те и за първи клас уж не са "финални".

Общи условия

Активация на акаунт