Женен ли е - лъже

  • 19 980
  • 691
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 392
Има подадена молба е едно, тръгнал процес на развод друго, теоретично намерение може би да се разведе трето, не знам тук кое е. Едно и две пак не са гаранция, де, но поне съпругата знае, че бракът е разклатен и ръкавиците са свалени.
Само мъжът знае със сигурност дали въобще има нещо такова. Не е много за вяра, обаче авторката май иска да му вярва.

# 226
  • Мнения: 1 007
Аз бих опитала, само нямаше да кажа на мъжа, че го чакам да се разведе, напротив, щях да му кажа, че искам да си останем само приятели и да го потърся, след като разводът е вече факт. Не виждам защо да е лошо, че той е поискал тя също да си прекрати връзката. Реално двамата са в еднакво положение - той твърди, че не обича жена си, авторката не знае дали да му вярва. Тя твърди, че настоящата връзка не е сериозна, а той защо е длъжен да вярва на това?
И други неща говорят индиректно, че може би е сериозен. Познават се от години, не е като да я е видял преди месец-два и да се заобяснява в любов. Освен това са и в една компания, тя щеше да е забелязала отдавна ако е коцкар и се пробва с всяка.

# 227
  • Мнения: 1 551
Не знам, аз лично, ако е само за едното йе... не, ще го разбера, ама да се бутам в семейство с малко дете, да очаквам сериозна връзка, ако аз съм млада и свободна, не.

# 228
  • Мнения: 5 392
Той може да я лъже, а може и да е сериозен. Тя няма как да разбере, ако не пробва. Трябва и да се рискува понякога. Ако все те е страх и се пазиш от нещо, това не е пълноценен живот.

# 229
  • Мнения: 32 592
Има подадена молба е едно, тръгнал процес на развод друго, теоретично намерение може би да се разведе трето, не знам тук кое е. Едно и две пак не са гаранция, де, но поне съпругата знае, че бракът е разклатен и ръкавиците са свалени.

Ти наистина си отговаряш на името Stuck Out Tongue Winking Eye
Сериозно ли вярваш на приказки.
Знаеш ли колко мъже ползват тая фраза - "С жената не се обичаме, не се понасяме, ще се разделяме"
И впоследствие се оказва чиста лъжа.
Честния човек ако има кофти брак ще го прекрати, а не да прави неща зад гърба.
При мен поне беше честен и хем твърдеше, че обичаше жена си, хем и мен. И ми олекна съвсем.
Много обичлив бре.
Преди години моя позната, много наивна се върза на приказките на един, че ще се развежда.
Две години я мота, докато разбра, че той няма да се развежда и са всъщност в добри отношения и за тия две години им се е родило още едно дете.
Тя беше бясна. И реши да си отмъсти за това, че я е лъгал и мотал.
Снима всички смс-и, чатове и ги изпрати на жена му.
Горкия остана без жена и без любовница. Напълно заслужено.

Unicorn88, кое точно говори за сериозни намерения? Има сериозни намерения да си я хване за любовница. Толкова му е сериозното. Само защото и търсил някаква част.
Да и снима молбата за развода за да и се докаже.

# 230
  • Мнения: 1 732
На някои потребителки им се стори смешно това с 'отмъстителната съдба' и защо трябвало да се постави на мястото на съпругата. За съжаление винаги се връща на всеки. Този влюбчив мъж, ако се разведе и започнат отношения, има огромна вероятност да се озове в обувките на съпругата.
П.С В този форум се начуква канчето за какви ли не глупости. А да имаш намерения към женен мъж е ок?!

# 231
  • Мнения: 32 592
Вината е в изневеряващия. Отговорността си я носи той.
Не че любовницата блести с акъл.
Но както каза Невена, тя не дължи нищо на съпругата.

# 232
  • Мнения: X
Всеки сам си решава към кого е редно да има намерения. Утре ако паркирам неправилно, ще ми се върне? Ако предредя някого на опашката, също?

Хубаво е да има възмездие за делата, но не е точно така, както го описваш, Джейн. Тоя мъж има воля да каже “аз съм женен, не се занимавам с други”, но не го прави. Сега пък любовницата крива, че той няма спирачка.

# 233
  • Мнения: 685
Не знам точно как този мъж ви изглежда сериозен.
Единствения шанс е да е виждал точно две шунди в живота си, и сексуалното си желание да го смята за великото влюбване.
За мен е ненормално 36 годишен да говори такива глупости(т.е. да ги мисли наистина)и то без консумация.
И изобщо не е в позиция да изисква от авторката, защото нейната неангажираща връзка се прекратява за ден. Той е с брак и дете. Доста по-трудно и времеемко за приключване ми струва.
Авторката сега е силно впечатлена, след няколко комплимента и 5 минути търсене в Олх.
Представяте ли си как ще потъне, ако почне и да спи с него.

# 234
  • Мнения: 1 732
Мъжът е с най-голяма вина ясно е, не го коментирам, говоря за кандидат-любовницата, защото тя е автор на темата.
За мен е много нередно да се занимаваш с обвързан мъж. Може много глупости да съм правила в тоя живот, ама разбера ли, че един мъж е обвързан, дори и да съм имала симпатии към него, за мен спира да съществува. До такава степен, че чак изпитвам и неудобство да погледна мъжа в присъствието на жена му, за да не си помисли нещо. За мен брака и семейството е наистина нещо свято. И да, ако не съм аз, ще е друга, но нека да е друга, за да мога да си легна с чиста съвест, заради самата себе си.

# 235
  • София
  • Мнения: 35 335
За мен свято не е, ама е досадно.
Жена, деца, драми, харчове.. аааааа. Само проблеми.
Емнайста дупка на кавала няма как да бъда, прекалено обичам себе си.

# 236
  • Мнения: 5 722
Мъжът е с най-голяма вина ясно е, не го коментирам, говоря за кандидат-любовницата, защото тя е автор на темата.
За мен е много нередно да се занимаваш с обвързан мъж. Може много глупости да съм правила в тоя живот, ама разбера ли, че един мъж е обвързан, дори и да съм имала симпатии към него, за мен спира да съществува. До такава степен, че чак изпитвам и неудобство да погледна мъжа в присъствието на жена му, за да не си помисли нещо. За мен брака и семейството е наистина нещо свято. И да, ако не съм аз, ще е друга, но нека да е друга, за да мога да си легна с чиста съвест, заради самата себе си.

Чудесно, ама ако някой те е наплашил, че тъй се връщат нещата от живота, много смешно, наистина. Направиш нещо лошо и хоп - връща ти се същото. Може би си много млада, с този патос за светия брак и вяра в съдбовното възмездие...

# 237
  • Мнения: 32 592
Всеки е в правото си да си проваля живота с връзка с женен мъж.
Реално щастлив край в такива ситуации почти няма. Но да, чат пат може да се среща, но ако авторката си въобрази, че това е голямата и любов и после падне на земята си е неин избор и проблем. Даже не бих и съжалявала.
Иначе чуждия семеен живот не ми е свят. Само моя живот ми е свят.
Всеки си отговаря за неговия си семеен живот.
Джорджи, точно. Жена която обича себе си няма да се навира да става втора цигулка. Даже може и да се окаже четвърта цигулка tooth

# 238
  • Мнения: 5 392
Е, сега, и женените мъже са мъже, някои доста хубави даже. Не че нещо ще правя с него, както казва една позната, ама чак пък да го играя супер морална, та да не смея и да го погледна... А пък да ме е страх, че можело да ми се върне, не, не ме е страх. Ако се страхувам, какво, това гаранция ли е, че никой никога няма да ми изневери?

# 239
  • София
  • Мнения: 13 177
Ама той няма и да се разведе. Или ако се разведе, няма да е за пак да се окаже женен с дете, ама тоя път без да изневерява. Да, тук там някой е чувал за такъв случай, ама срещу всеки такъв, сигурно стоят 1000 от другия тип. Ама наистина ли мъжът от тази история звучи като изключение? Затова и ребром да каже авторката, че единствено със свободен мъж би пробвала. Ако, както твърди, наистина е влюбен и тя е една на милион, а бракът му така или иначе е приключил, не би трябвало да е проблем за него да покрие това изискване.

Общи условия

Активация на акаунт