Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 5

  • 104 888
  • 2 222
  •   1
Отговори
# 2 130
  • Мнения: 1 128
Ами, отиват защото нямат шанс да бъдат като нея. Ако бяха учили нещо смислено, също нямаше да са там.

Някои от момичетата в Ергена са доста начетени, дори с хубави професии.
Но аз пак не мога да разбера, на прекрасен курорт са отишли, всичко им е осигурено, а устите на някои от тях спирка нямат....грозно, та грозно поведение. Ама вярно като че ли са ги събирали от Факултето.

# 2 131
  • Мнения: 2 303
Ако ги караха нарочно да почват такива конфликти, мисля че щеше рано или късно да изтече подобна информация. Според мен са разчитали на "натуралните" им особености.

# 2 132
  • Мнения: 2 719
Janelle, там е работата, че далеч не са на почивка, курорт или както там искаш го наречи.
Намират се в къща затворени.
Без телефони. Без досег с външния свят. Без време за себе си да правят каквото искат.
Спят в стаи от по 4-5 легла. Споилнаха ни, че дори този сезон е имало в началото и такива, които са на походни легла.
Вилата може и да е по-класна, но е за 10-15 човека макс
(по мое мнение впечатляващ е само екстериора. От това, което ни се показва като интериор, то изобщо не е нещо да се прехласнеш - хладилникът кофти, кухненския остров и той, кътът за сядане един такъв...... хайде да не казвам голяма дума, но не е ласкава,  обзавеждането едно такова... как да го кажа по-меко, средна работа. И това са помещенията, които са по-представителни и се предполага, че ще снимат в тях. За спалните на втори етаж изобщо не искам да си помисля).  

Основното нещо е, че те са различни хора идващи от много различна среда и начин на изразяване и възприемане на нещата. Всеки е със своите граници и те са много различни. Сложи в сметките и егото и персоналния характер.

Те са под режим. Събуждат ги към 8-9, оставят ги един час да се оправят. Сега си представи как се изреждат всичките 4-5 моми през една баня, после ги почват с камерите за синхрони или разговори една с друга да коментират уж случилото се досега. Пращат някоя на среща, другите ги хващат в някаква игра, после пак синхрони. После фризьор, гримьор, коктейл, церемония, синхрони. И приключват посред нощ без преувеличение. Спят 4-5 часа на нощ и пак ги вдигат.
Пристига някаква храна от кетъринг. И тя далеч не е особено разнообразна. За ден-два-три иди, дойди. Ама това е два месеца. Нямаш и време или сили да се занимаваш да си приготвяш нещо.

Да, ама вече са минали 3 седмици и нещо, когато Райа е изпратена да си ходи. За това време всичките дребни неща се натрупват. Тая те е подразнила с това, оная с онова и в един момент става лавина. Не можеш да вентилираш емоциите си някъде, защото няма къде и няма с кого освен тези  в къщата. Започваш да изкривяваш действителността, ставаш по-изострен, по-чувствителен.
И дори не става дума за Евгени.
Тези с ясното съзнание за повече популярност, драпат да имат колкото се може повече ефирно време и се почват номера, стратегии, конфликти, за да влезнат в обектива на камерите. Насложи всичко това и ще ти стане ясно защо се дракат.

Съвсем отделно е, че умишлено се създават ситуации, които да натиснат бутоните на една или друга, както става ясно от въпросниците.

Последна редакция: нд, 26 мар 2023, 01:16 от geri1919

# 2 133
  • Мнения: 2 925
Теодора и Елисавета се познават със Светлана Гущерова, тя - с Радо Тушев. С Габи е очевидно, че са познати отпреди да влязат, както се познават Айлин, Джия и Валерия. За всички тях е все едно какво са попълнили и дали изобщо са попълнили анкетни карти. Както и ако има вътре познати на Ваня Щерева.

# 2 134
  • Мнения: 1 210
Конфликтът с Мони и репликите с дюнера се развиха изключително бързо. Тогава даже си мислех, че се познават с Мони отнякъде, защото ми беше нелогично колко бързо се възпалиха

# 2 135
  • Мнения: 3 815
То много като свински черва се оказа работата: кои познати помежду си, кои на продуцентите… Опасна работа!
Накрая ще се окаже, че само Райа не е позната на никого

# 2 136
  • Мнения: 48 285
И аз смятам, че някои конфликти бързо бързо се развиха. Лепнаха се на едната с два метра джуки и им стана приятелка, а другата веднага не. Много странно. Познаваха си се и си бяха инструктирани. Само дето предобриха.
Жалко, бих гледала Лия и Мони, вместо двете злоби. Но. Това е.

# 2 137
  • Мнения: 2 925
Ами Райа и Виктория също може да се познават или като колежки в Дубай, или от ашрамите 🙂

# 2 138
  • Мнения: 113
Теодора и Елисавета се познават със Светлана Гущерова, тя - с Радо Тушев. С Габи е очевидно, че са познати отпреди да влязат, както се познават Айлин, Джия и Валерия. За всички тях е все едно какво са попълнили и дали изобщо са попълнили анкетни карти. Както и ако има вътре познати на Ваня Щерева.

Доста повече дори се познават с нея и най-вероятно в предаването има договор с Гущерова, защото от бранда и репостнаха и Айлин, и Валерия, че на срещите с Евгени са със сетове от нея Simple Smile А може и други, ама тези съм запомнила. Може Теодорчето да са я разкарали по бързата процедура, да не се срами Светлана Simple Smile

# 2 139
  • Мнения: 2 303
Това за Айлин, Джия и Валерия сигурно ли е или е предположение по това колко близки си станаха?

# 2 140
  • Мнения: 2 925
Това за Айлин, Джия и Валерия сигурно ли е или е предположение по това колко близки си станаха?

И в спойлерите, но и в тази тема е коментирано. За всеки случай слагам в скрит текст:
Скрит текст:
потребителка публикува и в двете теми списък от кандидат студентски изпит, мисля че за НАТФИЗ, в който са и Айлин, и Валерия. Джия и Айлин вероятно се познават покрай поп фолк певеца, който свързват с Айлин.

# 2 141
  • Мнения: 1 210
Не знам на Лиа книгите дали стават, но някои от най-успешните янг и ню адълт книги (както наричат любовните романи за тийнове и 20 и няколко годишни) са самиздат. Ако не се лъжа и поредицата 50 нюанса сиво е почнала така. Сигурно се надява да пробие по подобен начин. Не е кой знае каква литература, но може да е добър бизнес, ако стане популярна.

# 2 142
  • Мнения: 3 815
МегЪн може да не са ходили чак от Торонто да я забират. Знаят се с Люската, може тя да я е препоръчала в шоото.

# 2 143
  • Мнения: 2 719
Да се върна аз на любимката Мика.
Тя нали учи право с Хага. Явно нещо дистанционно ще да е последната година, че да пропуска така два месеца и нещо.
Нея защо така ни я пропускат?
И в началната ретроспекция на сезона в първо епизод не се появява никъде. Крият ни я здраво.
Или няма да се случи нищо, за което се съмнявам, или пък е заек, който ще излезне от шапката и целенасочено няма кадри с нея в началото.

# 2 144
  • Мнения: 3 815
Мика по последния епизод ми се струва, че ще става “игра” с Гената. Обаче много странно, че все едно нарочно не ни я показват. Ако не беше ходила на среща, нямаше да знаем за нея изобщо. Или ще си ходи или нарочно я крият докато се поизчисти малко терена.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт