Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 199 243
  • 4 066
  •   1
Отговори
# 3 840
  • Мнения: 117
Тази песен и клип са дъното.
Валерия е толкова нежно момиче, защо се излага така в ретро чалга клип?
Има една житейска мъдрост - “Кажи ми кои са ти приятелите , за да ти кажа какъв си” е за това.

# 3 841
  • Мнения: 939
Оф може ли линк към този клип на Джия, че ми стана интересно  и на мен
Заповядай, но искам подпис, че нямам никаква вина за странични ефекти върху теб.
https://youtu.be/y3_hdrSvDqI
 Лъвице, къде видя възмущение. Тук не е било такава забава от тема едно. Я как сме се нахилили всички, включително и ти.😀
Късно е, уби всичко детско в мен.
Малеееееее Айлин как я захапа..... Генчо е напълно излишен в това трио, както се наричат там.....

# 3 842
  • Мнения: 2 141
Краули,дали изобщо можеш да допуснеш, че хората не ги харесват и ги плюят заради тях самите ,заради собствените им постъпки и кофти характери,а не защото Евгени не  е избрал Елена?

# 3 843
  • Мнения: 630
Като гледам тук всички са пред припадък от клипа на Джия, чак се чудя въобще как успявате да пишете Joy
Песента е хубава и става за хит по правилата на попфолка. Оригиналната песен е с над 41 млн.  гледания в youtube.
Клипът не ми харесва, но си е типичен за жанра.
Момичетата са в роля, макар и провокативна, такъв е замисъла на режисьора. Наистина ли не го разбирате ?
Евгени беше анатемосан, сега пък го съжалявате, че и свекито какво чудо му се паднало.
И трите са много красиви, особено Валерия, а на Джия й желая успех.

# 3 844
  • софия
  • Мнения: 3 425
Да бяха писали, че материалът е направен от бг мама. Почти дословно са преписали мненията на много от съфорумките ни. Но пък звучи добре.😀

# 3 845
  • Мнения: 9 162
Оххх, Светле, Светле. Толкова ли не можа да си избереш мома по твой вкус, да я обработиш, да я понаучиш на баници, чистене и т.н. После викаш сина, упояваш го и замъкваш до гражданското.
Шегата настрана, ама вече два сезона гледаме какво ли не за моми. То вярно, че успешни, красиви, интелигентни няма да се запишат, защото не биха посмели да ги гледат всички и коментират, а други са с приятели и обвързани. Като цяло обаче, ако сериозно говорим, то все по-малко има такива.
Валерия до този клип от сезон 2 беше с най-добра репутация, визия и поведение за мен. С този клип съсипа всичко обаче. И не ми казвайте на 24 г. била и не може да и въздейства никой. Помня в началото как казваше, че за приятелството би жертвала всичко. Е, видяхме го. Отделно тя е имала друг начин на живот, няма сериозни връзки, предполагам и в чалга клубове не е ходила много и нощният живот не и е приоритет бил, не че е монахиня, но..
Евгени да си я взима и да се местят някъде навън. Сега се сещам и друго, как изгони Джия и Айлин и на въпросът и защо така е постъпил , отговорът беше за да я отдели от тях. Ми прав е бил и още веднъж се убеждавал, че доста добре е наблюдавал и е бил сериозен в намерението си да си намери половинка там.
Въпреки клипа си оставам фенка на Валерия. Цици, цици на Елена, ама и остров да не забравяме, че и на живо и то в Турция по крайбрежната по гащи и цици, еми..пуританка станах вече с това предаване.

# 3 846
  • Мнения: 5 899
Тази песен и клип са дъното.
Валерия е толкова нежно момиче, защо се излага така в ретро чалга клип?
Има една житейска мъдрост - “Кажи ми кои са ти приятелите , за да ти кажа какъв си” е за това.
Или има нужда от пари, за да си плати дълговете на ветеринарните клиники. Но, не, това звучи прекалено логично.

# 3 847
  • Мнения: 3 815
Джийка дали ѝ е платила хонорар

# 3 848
  • Мнения: 404
А Елена е с прозрачното боди 😂

# 3 849
  • София
  • Мнения: 13 189
Краули,дали изобщо можеш да допуснеш, че хората не ги харесват и ги плюят заради тях самите ,заради собствените им постъпки и кофти характери,а не защото Евгени не  е избрал Елена?

За Краули не знам, но аз... Не Joy Валерия и сие си имат достатъчно кусури, ама мога да различа горчивите коментари от на тези, които просто не ги харесват. Иначе аз определено вече се забавлявам Laughing Мачът е свирен и цялото това отричане просто е безсмислено.

# 3 850
  • Мнения: 1 033
Не смятам, че е. Хонорарите за подобни участия са около 500лв. Не са много ларж, а и Джия си плаща всичко от джоба, защото е без продуцент. Апропо, надявам се Алеса да не пращат на Валерия само дрехи, а и да си плащат за това тя да носи техните дрехи по предавания и да ги промотира по социалките.
Джийка дали ѝ е платила хонорар

# 3 851
  • Лондон
  • Мнения: 403
Зависи. Често, не са заплатени особено ако поръчителят и моделът се познават и са приятели! Правят се просто така. Не мисля, че Джия е платила на Айлин и/или Валерия за участието. Вероятно и Генчо от същата линия, където е участвал за слава.
Евгени ,   има участие в чалга клип . Май беше пускан в някоя от темите. Тези участия, не са  ли доход ?
Клипът е от 2017г.Специален гост: ЕВГЕНИ ГЕНЧЕВ - пиано / а всъщност - роял/ И да,сега разбирам, че чалгата не му е чужда.
 https://www.youtube.com/watch?v=_Td60a7xDYE&ab_channel=HitMixMusic
Ясно е ,че става въпрос за пари.

# 3 852
  • Мнения: 438
Аз се сетих свекс двойката от последния епизод на кого ми прилича толкова много - на президентската ни такава! Досущ са ми идентични  като изказ, визия и стил, ако щете.

# 3 853
  • Мнения: 669
Краули,дали изобщо можеш да допуснеш, че хората не ги харесват и ги плюят заради тях самите ,заради собствените им постъпки и кофти характери,а не защото Евгени не  е избрал Елена?

За Краули не знам, но аз... Не Joy Валерия и сие си имат достатъчно кусури, ама мога да различа горчивите коментари от на тези, които просто не ги харесват. Иначе аз определено вече се забавлявам Laughing Мачът е свирен и цялото това отричане просто е безсмислено.

Повечето пишещи тук не искахме Елена да спечели, имайки предвид наградата. Статистика - няма, но логика - има Stuck Out Tongue Winking Eye

Никой не видя гърдите на Елена, освен евентуално Евгени. Тя си ги криеше с ръка. Но вулгарните целувки в тоя брутален клип ги гледат в момента малки деца, които са им фенове на тия трите грации. Нещо за матриците, Краули? Wink

Едната след предаването пише красив текст, другите... кой колкото и каквото си може  Grin

Последна редакция: сб, 20 май 2023, 22:36 от ladonnae

# 3 854
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 163
И нека не забравяме коя първа се намляска с Джия в ефир Wink

Тук все едно гледам как Елена ще тръгва да си търка носа в този на Пам. Едно такова изражение... Живият живот е това, не клип Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт