Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 199 243
  • 4 066
  •   1
Отговори
# 3 870
  • Мнения: 11 785
Триото удари дъното с тая чалга.
И за да не прозвучи много грубо... Мечта за нощни самотни мъжки изпълнения са 🤮

# 3 871
  • Мнения: 33
https://nova.bg/news/view/2022/04/24/366444/%D0%BF%D0%B8%D0%B0%D … 0%B4%D0%B5%D0%BE/

Пианистът Евгени Генчев по НОВА. В предишни страници го беше споделила една дама и вече няколко пъти го гледах. Не можах да я открия, но и благодаря

# 3 872
  • София
  • Мнения: 13 189
Кога пък това? С Евгени са я засекли декември, тоест, още нищо не са били видели.

Иначе ми е ясно, че все ще се намери някакво оправдание за Елена Wink За туй и няма пак да споря, и без това вече всичко свърши Joy

# 3 873
  • Мнения: 31 435
Хайде и от мен Caruso, за да чуем колко хубаво свири Евгени и колко добре изглеждат с Лука.
https://youtu.be/hlR4VeuOTYU

# 3 874
# 3 875
  • Мнения: 158
Наистина ли сравняваме леко докосване по устните за една секунда с тая еротика от клипа? Grinning

И трите в клипа се олигавиха. Който иска, да си го пуска пак за потвърждение, аз ще пропусна. Но ясно помня, че в тоя клип ненацелувана не остана Simple Smile

# 3 876
  • Мнения: 1 128
Дами, не бива да забравяте, че мъжете първоначално се влюбват страстно в сексапила на жените и колкото е по-силно сексуалното им привличане към дадена жена, толкова са по-влюбени в нея. Не можем да очакваме от мъжете да разсъждават разумно, защото не мислят с горната си глава, когато се влюбват.
Преди малко по БНТ вървеше един клип от моето време на Крис Исаак с участието на Хелена Кристенсен, който ако го изгледате, ще разберете какво имам предвид. С други думи, между Елена и Валерия има голяма разлика във външността и няма какво да обвиняваме Евгени, че си избра Валерия. Все пак, той е млад, здрав и прав мъж, който съвсем естествено ще предпочете млада, красива и сексапилна жена. На Елена й трябва мъж около 40-те плюс, вече узрял за сериозна и дълбока връзка с жена като нея.

Скрит текст:

# 3 877
  • София
  • Мнения: 13 189
Аз не видях целувки с Валерия, но може да съм изпуснала. Може ли скрийншот, ако има?

# 3 878
  • Мнения: 2 141
Абе айде, как на никой не му пречеше, като Елена се целуваше с Джия на диванчето Joy Сисите също сме ги коментирали достатъчно. Мама Светла може и да я хареса цялата прикрита и сервилна, ама се чудя после като я е гледала какво си е помислила Joy Ей, тея двойни стандарти.
И пак стигаме до там,че за да се оправдае  изцепка на Валерия се вадят изцепки на Елена. Разликата обаче е ,че никой не твърди че Елена е безгрешна,докато фен клубът на Вал се опитва да я представи чиста като сълза на еднорог Joy

# 3 879
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 400
Наистина ли сравняваме леко докосване по устните за една секунда с тая еротика от клипа? Grinning

И трите в клипа се олигавиха. Който иска, да си го пуска пак за потвърждение, аз ще пропусна. Но ясно помня, че в тоя клип ненацелувана не остана Simple Smile
Наистина ли сравнявате клип с фрагменти от живия живот? Щото не вярвам сценаристите да са казали на Елена: "мласкай тука малко Джия". Нито е задължена по договор да се облича така, и да се ...линзи ли беше, с Пам? Малко като бабите, дето намразват актрисата, изиграла лошата героиня в сапунката 😁

# 3 880
  • София
  • Мнения: 2 504
И какви тежки, генерални изводи за Валерия след нейното участие.
Джия и Айлин са една стока. Не случайно те двете се мляскат, а Валерия не.
Това не е вярно. Изгледах без звук, за да видя кой крив, кой прав.
Слагам снимки в скрит текст, с гриф 16+
Скрит текст:
С Айлин
С Валерия

Последна редакция: сб, 20 май 2023, 23:24 от Илит

# 3 881
  • Мнения: 1 033
Аз очаквам Елена и Евгени на корицата на някое списание, дали Грация или Ева, да ни разкажат за оцеляването след невъзможната любов.
По-кризисен PR не би могло да има, а той тия дни има нужда.

# 3 882
  • Мнения: 325
Заповядай, Лъвице Simple Smile

# 3 883
  • Мнения: 48
Поздравления на всички участвали в темата през сезона. По време на финала на "Ергенът" 2 над 1360 човека онлайн, което е нов рекорд! Миналата година на финала на сезон 1 бяха малко над 1000 човека. Simple Smile

# 3 884
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 400
Леле-леле, как ви накараха да гледате клипа, даже повече от веднъж 😁

Общи условия

Активация на акаунт