Лунна диета - тема 5

  • 32 372
  • 561
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 380
Да, 22 юни 2024 г. в 04:10:32

Супер за разходките!

# 541
  • Мнения: 2 295
Здравейте, и официално - Честито лято от мен!
Преди мнооого години открих, че лунуването е моето нещо за поддържане на килограмите/ след като успешно ги свалих по метода на Лидия Ковачева/ и за тонус. С времето постепенно спрях , все си намирах оправдания, и все си казвах, че от следващата фаза започвам.
Днес съм твърдо решена да възвърна този навик. Надявам се да успея, но проблема е , че вчера ми се развали кантара, а нямам възможност да изляза  да си купя. А кантарчето винаги ме е стимулирало допълнително...
Успех на всички ви желая!

# 542
  • Мнения: 1 481
Ех как се радвам,че се събрахме групичка! Който както може за фазата. Мен преди малко ММ ми вика как така 3 дни нямало да ям. Нямало съм да издържа. 😀 Направо ми даде мотивация да му натрия носа като ги направя и трите дни 😄

И аз така. Лунуването при мен е най-ефективно обаче си трябва постоянство.

# 543
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 139
Този път ще трябва да се включа.

# 544
  • Мнения: 297
Здравейте,  и аз се записвам за 3 дни. Успех.

# 545
  • Мнения: 1 481
Честита ягодова луна/пълнолуние!

Днес при мен е ден 2. Мисля, че по някое време вчера влязох и в кетоза следобеда защото рязко ми се вдигна енергията 😅 Дали е така не знам. Продължавам и днес,надявам се да успея да изкарам и неделята. Такъв е плана. Пък после ще видим на къде ще ходя 😅 Обикновено след 3 дни лунуване хич не ми се яде и мога и още да откарам. Като нищо ще прескоча в темата за пълен глад. 😄 И без това време да ям като хората нямам...

# 546
  • Мнения: 380
Честито пълнолуние Flowers Strawberry

И аз държа, но днес пмс-то е решило да ми го прави сложно Grinning
Надявам се да мине бързо и леко хаха

# 547
  • Мнения: 297
Здравейте, и аз продължавам. Ден 2-и. Аз пък днес нямам сили. Сигурно, защото вчера прекалих с крачките. Направих вчера 31 000. Обикновено правя около 20 000. На днешната разходка усетих , че нямам сили да вървя. Днес и утре мисля по-малко да направя по 10 000. Свикнах на течностти. Ще видим как ще стане с храненето от понеделник. Пожелавам на всички добър резултат.

# 548
  • Кюстендил
  • Мнения: 250
Здравейте, чета ви отдавна и сте много готини. Започнах и аз да я правя и този месец се справих  и трите пъти. Нооооо днес ми е нещо доста трудно, мисля само как да хапна нещо, все още не съм де😅. Надявам се да успея и да свикна и занатред да си спазвам лунуването. Като реша да се откажа и започвам да ви чета 😉Успех на всички.

# 549
  • Мнения: 1 481
Днес ще ми е труден ден, макар последен. Разболявам се и като съм болна е 50-50 зали ще имам супер апетит или никакъв.  Клони към първото, дано обърне към липса на апетит 😅 Ще мъча до последно. Днес вечерта правя 72ч, утре до 11ч ще станат 86ч. Може и повече да откарам, не се знае. Би ми се искало и понеделник... после ще си кажа и вторник сигурно. 👀 Поне ММ почива два дни и ще не ще ще помага и ще гледа децата, няма да се скътава докато аз кихам и се мъкна с температурата ...

Вие как сте, момичета? Държите ли се още? Малко остана 😅 Не се предавайте !

# 550
  • Мнения: 2 295
MintyMohito, бързо оздравяване ти желая!
Първият ден при мен имаше фалстарт, забравих че лунувам и докато готвя няколко пъти, по навик, опитах манджата, а после пробвах и салатата дали е добре овкусена.
Обаче продължих,  и кантар намерих начин да си взема. Продължавам и днес, пък да видим до кога ще издържа.

# 551
  • Мнения: 36 212
не успях да направя 36 часа както бях планирала, но с ограничено хапване, съм -1 кг.

# 552
  • Мнения: 1 481
Благодаря Усмивчица-28!

Малко ми поолекна деня, но е защото видях,че е станало 12.30ч почти. Още 23ч ми останаха. За глад, не съм гладна обаче като ми се пада аз да готвя и всичко е храна край мен.... Обаче пък предпочитам да готвя отколкото децата да ми скачат отгоре 😅 Поне днес е такова настроението.

# 553
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 139
Ц, провалих се вчера Simple Smile Опитах, но не успях Simple Smile И без това бях на почивка 10 дни и там нямаше как да си спазвам режима си с фаст до обяд и съм качила малко, което лесно ще махна. Следващият път обаче съм на линия. Опитвам да навия някоя от дъщерите да тича с мен, определено ми трябва и усилие.

# 554
  • Мнения: 16 031
В последно време лунуването изобщо не ми се получава. За пореден път не успявам да го направя. Явно ЕГН-то си оказва влияние. До миналата година нямах проблем и през ден да не ям, а сега 2 дни в месеца (новолуние и пълнолуние) не успявам да направя. И се отказвам, защото нещата стават по-зле - вечерта наваксвам, като невидяла ядене. Сега съм решила да пробвам калориен дефицит с фастинг и да продължа да ходя по 10 000 крачки на ден, 5 дни седмично с прием на Л-карнитин преди разходката. Лунните дни ще гледам да ги правя на по-лека храна и дано да се получат нещата.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт