RYANAIR - 23

  • 44 454
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 2 545
Има и друг вариант - чекирате и виждате как ви разпределя. Ако не ви харесва, тогава купувате едно или повече места. Нас последните пъти ни разпределя двама по двама един до друг.

# 676
  • Мнения: 11 662
А, вече като ви разпредели, май няма връщане назад. Говоря за последната стъпка, в последните 24 часа преди полета. То по тази логика всеки ще дава на "random Seat" и ако му се падне А или С ... така и ще си остане. Само тези с вътрешни седалки, ще връщат назад, да си купят място, и то евентуално. Мисля, че.. ако вземеш решение за случайно разпределение (вече при самото онлайн чекиране), няма връщане към платено място.

# 677
  • Мнения: 292
Може да се купи място, след като системата ти е разпределила друго място при чекирането. Няма никакъв проблем. Излиза нова бордна карта. Лично изпробвано е преди 3 месеца.

# 678
  • Мнения: 11 662
Мислех, че само при купуването на билета може да се смени решението за  място/без място. А при онлайн чекиране часове преди полета...бях останал с впечатление, че няма връщане назад. Или може да бъркам с Уизеър, не знам. По принцип места не купувам.

# 679
  • София
  • Мнения: 16 260
За можене - може да се купи.
Но не се знае  какви  места са останали до последните часове.

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 2 545
А, вече като ви разпредели, май няма връщане назад. Говоря за последната стъпка, в последните 24 часа преди полета. То по тази логика всеки ще дава на "random Seat" и ако му се падне А или С ... така и ще си остане. Само тези с вътрешни седалки, ще връщат назад, да си купят място, и то евентуално. Мисля, че.. ако вземеш решение за случайно разпределение (вече при самото онлайн чекиране), няма връщане към платено място.

Никога не отказват да им платиш за нещо - в случая за място Wink Даже системата те подканя.
Както Aisha е писала, не се знае какви места са останали 24 часа преди полета. Но аз чекирам в този час, а не 2 часа преди полета, така все има избор.

# 681
  • Мнения: 7 293
Аз  веднъж до последно се чудех дали да пътувам до Рим, имах купен билет, но не и място, в последната възможна минута се регистрирах за полета и ми се падна най- удобното за мен място - XL, до пътеката -  17D, когато стигнах до летището, качването беше почти приключило, но се класирах за самолета, без да чакам. Това беше най-вълнуващото ми, успешно и спонтанно пътуване, а съм много организиран човек като цяло.
А в други случаи, когато нямам място, се регистрирам от първите и често се падам по средата.

# 682
  • София
  • Мнения: 16 260
За първите регистрирани винаги са средните места.
После ги подканват да купят избрано от наличните.

# 683
  • Мнения: 142
Здравейте, може ли някой да каже, ако закупя 4 двупосочни билета, но пътуваме само 3-ма човека в двете посоки какво се случва и дали би било проблем.

# 684
  • Мнения: 7 293
За първите регистрирани винаги са средните места.
После ги подканват да купят избрано от наличните.
Не винаги, но преобладаващо. А подканянето започва  още щом си купиш билетите.

# 685
  • Мнения: 11 662
Промоция днес:

# 686
  • Мнения: 4 529
Здравейте, може ли някой да каже, ако закупя 4 двупосочни билета, но пътуваме само 3-ма човека в двете посоки какво се случва и дали би било проблем.

няма да е проблем, нищо няма да се случи

# 687
  • here and now
  • Мнения: 4 353
Може да се купи място, след като системата ти е разпределила друго място при чекирането. Няма никакъв проблем. Излиза нова бордна карта. Лично изпробвано е преди 3 месеца.
А цените на местата същите ли са или по-високи?

# 688
  • Мнения: 292
Приблизително същите. С няколко евро по-скъпи.

# 689
  • София
  • Мнения: 19 560
В момента има намаления с код. Въпросът ми е - тези цени, които излизат на Sale, са вече намалени, нали? Няма след това да има намаление с посочения код? Или само онези, които са в лилаво, са промо полети и за тях не важи?
Извинявам се за тъпия въпрос

Общи условия

Активация на акаунт