Клуб "Полицейска съпруга" - 8 тема

  • 19 483
  • 225
  •   2
Отговори
# 210
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 796
Освен че мястото е голямо и апетитно, и умишлено да я саботират, за да я затворят...знам ли..
Това съм го чула отдавна за всички бази.

# 211
  • Бургас
  • Мнения: 246
В Долна баня имат ли всички стаи тераси?


VYX, всяка година в област Плевен изборът на карти е все по - малък за  всички бази, с изключение на Созопол. За Боровец и и Велинград например карти имаше предложени само за юни и юли, а за Долна баня по една стая за всеки период от 14 юни, юли и август като четворки няма. На кого ги предлагат не знам .
Аз също харесвам Долна баня. Паркът към базата е голям, готвят вкусно, учтиви са. Материалната база за мен е остаряла, макар да се стараят да я поддържат. Да се има предвиди, че се намира извън града, а в самия град няма нищо за правене. Тоест, който реши да ходи да проучи какво има наоколо за разглеждане според интересите му. Може и минерален басейн да се посети в града.

# 212
  • Мнения: 3 203
Не. Има и стаи без тераси. Ние по карта се паднахме да сме в стая без тераса, но управителката ни премести в такава с тераса, без да я молим. Много сме доволни от отношението.

# 213
  • Бургас
  • Мнения: 246
Нашата стая е 122 - четворка.
Има ли работещо барче и добре ли е заредено?

Не. Има и стаи без тераси. Ние по карта се паднахме да сме в стая без тераса, но управителката ни премести в такава с тераса, без да я молим. Много сме доволни от отношението.

# 214
  • Мнения: 3 203
Като за 1 смяна не беше добре заредено. Сокчетата за децата свършиха още на 3-я ден, чай нямаше, а дъщеря ми много искаше.
 Мезета е имало друга година, вино, сега не. Сега имаше само твърд алкохол и бира, чипс, сладолед, кроасани, ядки, газирано, кафето е добро. Но нямаше мляко и сметана. Абе в Долна баня има магазин, зареждаш се и си готов Simple Smile
Поне работи всеки ден от 8 до 22ч с почивка от 14 до 16ч.

# 215
  • Бургас
  • Мнения: 246
Много благодаря! Весело лято!

Като за 1 смяна не беше добре заредено. Сокчетата за децата свършиха още на 3-я ден, чай нямаше, а дъщеря ми много искаше.
 Мезета е имало друга година, вино, сега не. Сега имаше само твърд алкохол и бира, чипс, сладолед, кроасани, ядки, газирано, кафето е добро. Но нямаше мляко и сметана. Абе в Долна баня има магазин, зареждаш се и си готов Simple Smile
Поне работи всеки ден от 8 до 22ч с почивка от 14 до 16ч.

# 216
  • Мнения: 4 222
Здравейте, момичета,
Влизам с един въпрос, ако някой знае, моля да ни сподели как стои въпросът - ако полицай има втора специалност по Специална педагогика и иска да работи допълнително като ресурсен учител в детска градина/ училище може ли по закон да бъде на половин щат? Това ни е мечта у дома и сме в чуденка. Мерси предварително!
М, не.
Държавните служители в МВР нямат право на  друг трудов договор, нито да извършват някаква стопанска/търговска дейност.
Е, извършват си доста дейности, но без документи. Обаче ресурсните учители няма как да работят без трудов договор.

# 217
  • Мнения: 561
Пише нещо за научна дейност, но може би грешно го разбирам. При това положение поне като лекторски часове дали ще е позволено? Благодаря много!

# 218
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 796
Нашата стая е 122 - четворка.
Има ли работещо барче и добре ли е заредено?

Не. Има и стаи без тераси. Ние по карта се паднахме да сме в стая без тераса, но управителката ни премести в такава с тераса, без да я молим. Много сме доволни от отношението.
Тази е единствената стая във вила 1, която е на втория етаж и е без тераса.

# 219
  • Бургас
  • Мнения: 246
Благодаря! Да се надяваме на място да могат да ни предложат нещо друго!




Нашата стая е 122 - четворка.
Има ли работещо барче и добре ли е заредено?

Не. Има и стаи без тераси. Ние по карта се паднахме да сме в стая без тераса, но управителката ни премести в такава с тераса, без да я молим. Много сме доволни от отношението.
Тази е единствената стая във вила 1, която е на втория етаж и е без тераса.

# 220
  • Мнения: 4 222
Пише нещо за научна дейност, но може би грешно го разбирам. При това положение поне като лекторски часове дали ще е позволено? Благодаря много!
За научна дейност, предполагам имат предвид служител на МВР да прави докторантура.
Работата в детска градина е образователна дейност, не е научна.

# 221
  • Мнения: 561
delia, пак препрочитам  Закона и чета, че може да се осъществява преподавателска дейност или научна, значи ресурсният учител би трябвало да спада към преподавателската или бъркам пак? Мерси много!

# 222
  • Мнения: 4 222
delia, пак препрочитам  Закона и чета, че може да се осъществява преподавателска дейност или научна, значи ресурсният учител би трябвало да спада към преподавателската или бъркам пак? Мерси много!
Преподавателска и научна дейност в съответното научно направление във ВУЗ.
В момента на моя син, който учи право, 2-3 дисциплини се водят от служители на МВР и Охрана на съдебната власт. Според мен имат предвид този тип преподавателска дейност.
За да не убиваме желанието на педагога (абсолютно похвално е) все пак се консултирайте с Човешки ресурси. И без това не мисля, че може да започне да работи каквото и да е друго без разрешение от шефовете.
Стана ми интересен казуса.
И аз ще чета сега закона...

# 223
  • Мнения: 53
delia, пак препрочитам  Закона и чета, че може да се осъществява преподавателска дейност или научна, значи ресурсният учител би трябвало да спада към преподавателската или бъркам пак? Мерси много!
Преподавателска и научна дейност в съответното научно направление във ВУЗ.
В момента на моя син, който учи право, 2-3 дисциплини се водят от служители на МВР и Охрана на съдебната власт. Според мен имат предвид този тип преподавателска дейност.
За да не убиваме желанието на педагога (абсолютно похвално е) все пак се консултирайте с Човешки ресурси. И без това не мисля, че може да започне да работи каквото и да е друго без разрешение от шефовете.
Стана ми интересен казуса.
И аз ще чета сега закона...

Спомням си , че имаше нещо такова, държавен служител може да работи, но само и единствено във ВУЗ, лекторски нещо такова ми се върти.

# 224
  • Мнения: 53
Дали някой разполага с информация за базата в Созопол блок 6, стая 9 - екстра, с 4 легла, какво представлява?
Какво мога да очаквам за там, разбрах, че била на гърба на блока, на две нива ли е? Паркинга на базата платен ли е?


Привет, базата е на блокчета, всяко на два етажа с по две стаи на етаж първите етажи са имат пространство с масичка отвън за кафенце или вечеря, зависи как предпочитате да се храните , ние си вземахме храната от стола и се хранихме навън. втория етаж имат тераси с масичка отвън което също толкова е удобно, има и още един по висок блок който е на 4 етажа, в него не сме били, долу има барче което не работи от 2-3 години, но пред базата има магазин който е зареден много добре. Базата е остаряла, има какво да се желае, бяхме настанени в 95 стая с 4 легла две стаи на две нива има хладилник, климатик, маса, табуретки. Носихме си покривка еднократна за външната маса , кутии за храна, прибори ако желаете и каквото сметнете за добре, общо взето се подготвям като за къмпинг за да си осигурите удобства, закачалки в банята няма нося си подвижни.   Храната е хубава, нямам забележки , вкусна топла, стараят се жените, всеки ден се чисти в стаята стирка метла. Плажът е далеко , ние ходим с кола, Златна рибка, плажът е прекрасен за деца водата е до коляно метри навътре и водата е чай , други плажове Каваци Смокиня на по 4, км един през друг. има два плажа в Созопол единият е по близо пеша 15 мин. централен северен мръсен препълнен, не си струва, в стария град е хубав но ще ви е далеко пеша. Като цяло ние нямаме претенции , на нас много ни харесва, и ако има възможност бихме ходили всяка година, факт е че базата на 30% е празна защо, не знам. Паркинга е безплатен , 3 паркинга са , паркирате където ви е удобно според блока , от рецепция даваха паркомясто, талонче, разбрахме обаче че има и хора без талончета защото нещо май не бил достатъчен капацитета. въпреки , че бяхме постоянно в движение, липса на паркомясто не усетихме. Пожелаваме ви прекрасно лято .

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт