Кратки въпроси – бързи отговори (Техника и електроника, компютри, програми)

  • 21 971
  • 457
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 29 773
Ами щом си наясно, значи или триеш, или купуваш повече място.

# 451
  • софия
  • Мнения: 25 660
Единственото удобно на повечето място (бях взела за месец) е, че не ми излизаше досадното съобщение. Този обем ме възпитава да поддържам уж най-важното.

# 452
  • Мнения: 2 926
То това се появява когато свободното място е под определен процент, не значи, че е свършило напълно. Мисля, че няма възможност да се изключи.
Ако имаш приложения на телефона, които правят backup (резервно копие) в Google Drive, те може да ти запълват място и дори и да си изтрила файлове, те се появяват на ново.
Viber например прави така и ако там имаш пращани много снимки и клипове те пълнят мястото бързо. Може да изключиш да не прави backup или да прави само за съобщенията, но не и за файловете.
На телефона от Google One можеш да видиш кое колко място ти заема и да разчистиш най-големите неща. Имейлите са малко, мястото ти се заема от файлове.

На "Free up account storage" може да се видят и изчистят най-големите неща във всяка категория.

# 453
  • Мнения: 40
Съпругът ми е с андроид и от известно време не получава известия от месинджър. Всичко опитахме, не става. Трябва да отвори приложението и чак тогава. От какво може да е? Моtorola edge 40 neo е телефона

Грешката е от самия Месинджър. След някой друг ъпдейт ще се оправи сам. Simple Smile

# 454
  • Мнения: 29 773
Моля за помощ - в месинджър и коментарите във фейсбук не ми работи ентер бутона за изпращане/публикуване, а минава на нов ред. Преди не беше така, вероятно съм включила или изключила някоя настройка без да искам. Как да върна настройката enter да ми е send?

# 455
  • Мнения: 634
Здравейте! Как да заключа профила си във Фейсбук?

# 456
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 361
Здравейте! Как да заключа профила си във Фейсбук?
В смисъл какво точно? В настройки и сигурност има.

# 457
  • Мнения: 634
Здравейте! Как да заключа профила си във Фейсбук?
В смисъл какво точно? В настройки и сигурност има.
Така че като ти отворят профила хора, които не са в "приятели" изписва, че е заключен и не могат да ти видят лична информация и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт