Кратки въпроси – бързи отговори (Техника и електроника, компютри, програми)

  • 25 819
  • 492
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 914
Здравейте, имам проблем с получаване на мейли в яхуто.
Като ми изпращат мейли не ги получавам, а отсрещната страна и показва,че е изпратен мейла.
Не ми дава да е препълнена пощата.
Гледах във всички папки както и ол мейл.
Ако е от  значение-с нов смартфон съм.
Благодаря предварително

# 481
  • Мнения: 754
Здравейте! Има ли алтернатива на Сторител, че така и не успях да го инсталирам на huawei?

# 482
  • Мнения: 5 366
Здравейте! Има ли алтернатива на Сторител, че така и не успях да го инсталирам на huawei?
Какво пробва, че не можа да го инсталираш?

# 483
  • Мнения: 754
Здравейте! Има ли алтернатива на Сторител, че така и не успях да го инсталирам на huawei?
Какво пробва, че не можа да го инсталираш?
Ами не тръгва изобщо и ми писаха,че не поддържат за това устройство услугата. Има ли друг вариант?

# 484
  • Мнения: 5 366
Здравейте! Има ли алтернатива на Сторител, че така и не успях да го инсталирам на huawei?
Какво пробва, че не можа да го инсталираш?
Ами не тръгва изобщо и ми писаха,че не поддържат за това устройство услугата. Има ли друг вариант?
Инсталира приложението и след отваряне ти изписа това?

# 485
  • Мнения: 754
Свързах се с поддръжката на приложението, от тях е отговора

# 486
  • Мнения: 5 366
Оф, отказвам се! Явно не искаш да ти се помогне.

# 487
  • Мнения: 991
Налага се да пътувам в чужбина с кола и се чудех от къде мога да сваля малко музика, безплатно 😉

# 488
  • Мнения: 5 366
Налага се да пътувам в чужбина с кола и се чудех от къде мога да сваля малко музика, безплатно 😉
От YouTube. Има достатъчно варианти да изтеглиш от там само аудиото. Или искаш по-добро качество?

# 489
  • Мнения: 88
Имам проблем с кутията на компютъра-от сутринта няма връзка с интернет.Пробвано е с други 2 нови кабела но пак няма интернет.Кабела,който си е постоянно в кутията го включихме в лаптопа и интернет имаше,което ще рече ,че проблема е в кутията ,а не в кабела.До входа за интернет кабела лампичката,която обикновено свети в зелено,сега като се включи кабела тя свети в жълто,след 10 секунди изгасва и нищо повече не свети.Какъв може да е проблема?

# 490
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 230
Налага се да пътувам в чужбина с кола и се чудех от къде мога да сваля малко музика, безплатно 😉
от soulseek свалям аз. сваляла съм милиони песни и албуми от там през годините. за мен е най доброто място за сваляне на музика

# 491
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 17 129
Имам проблем с кутията на компютъра-от сутринта няма връзка с интернет.
WiFi нямаш ли?

# 492
  • Мнения: 88
Имам проблем с кутията на компютъра-от сутринта няма връзка с интернет.
WiFi нямаш ли?
Нямам,но го оправихме Blush

Общи условия

Активация на акаунт