Тае бо - да друсаме телеса заедно

  • 36 964
  • 370
  •   1
Отговори
# 105
  • Хасково
  • Мнения: 224
Аз от няколко години ходя при Албена на тае-бо в Тотал спорт и определено е много по-ефикасно от фитнеса или други аеробики. Много е интензивно натоварването и първите няколко пъти едвам издържах тренировките, но не се отказах. Много бързо се влиза във форма с него. Сега временно не ходя, но ме броите за групата

# 106
  • Мнения: 484
Сигурна съм, че при Цецо ще ти хареса повече и ще бъдеш по-доволна.
Успех и приятни тренировки на всички.

# 107
  • Мнения: 2 085
Да ви се похваля-вече направих две тренировки!Направо съм разбита ooooh!-по един час скачане и тичане без почивка.По съвет на инструкторката пия Л-карнитин преди тренировка, надявам се скоро да се похваля и със свалени 15 кила Mr. Green

# 108
  • Мнения: 2 085
къде се покрихте всички?

# 109
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 867
Кои всички? Grinning Ние си подскачаме при Цецо два пъти седмично, с надежда да станат три пъти седмично.
Аз съм много-много доволна. Натоварвам се чудесно, раздвижвам се много и ох! как се разтягам...боли малко, ама нищо. И е забавно, което си е бонус Simple Smile

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 14 143
Айде тоя петък де. Че аз вчера не можах, утре пак имам събрание от 2 до 4 и не мога да дойда, че смятам да пунъминъ в петък да видйъ кво е туй другуту чуду дет гу пуказвъ Цецу  newsm68

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Що никой не ме е викаааааал. Заформили сте си групичка, и сте се покрили  Crossing Arms Казвайте кога, какво, как, колко, къде.. всичко!

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 14 143
Вторник и четвъртък 15:30 залата на гърба на кино "Фламинго" - Тае бо при Цецо. Ходят редовно 3 форумки и нередовно - четвъртата - аз  Embarassed И агитирам и за петък, когато се играе пак при Цецо Кардио-Кикбокс - каквото и да означава това  newsm78

# 113
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 867
Малайза, пиле, тука писахме барем три седмици преди да стане факт тае-бо-то, ти как тъй забрави Laughing
В петък се надявам да се смени кардио кик-боксът с тае-бо. Обясни Цецо, че за добър резултат поне три пъти седмично трябвало да се тренира...

# 114
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 867
Малайза, пиле, тука писахме барем три седмици преди да стане факт тае-бо-то, ти как тъй забрави Laughing
В петък се надявам да се смени кардио кик-боксът с тае-бо. Обясни Цецо, че за добър резултат поне три пъти седмично трябвало да се тренира...

Утре - петък - 15:30 имаме вече тае-бо.

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 14 143
Малайза, пиле, тука писахме барем три седмици преди да стане факт тае-бо-то, ти как тъй забрави Laughing
В петък се надявам да се смени кардио кик-боксът с тае-бо. Обясни Цецо, че за добър резултат поне три пъти седмично трябвало да се тренира...

Утре - петък - 15:30 имаме вече тае-бо.

Там съм  newsm68

# 116
  • Мнения: 622
Момичета аз да ви се оплача. От нова година насам общо взето редовно скачам пред монитора с Били Банкс. Но резултат- няма. Даже ми се струва, че коремът ми се увеличи, а не се стегна. Вече започвам да си мисля, че проблемът е в мен... #Crazy newsm78

# 117
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 867
Любопитко, само веднъж-дваж съм се пробвала с филм да тренирам - не е същото... В теб е проблемът не за друго, а че нямаш възможност да отидеш на занимание с инструктор, който да обясни хубаво и да коригира каквото не успяваш да правиш правилно (все пак не е лесно да се научи чоевк по картинка).

# 118
  • Мнения: 622
Предполагам, че си права. Имам претенциите, че разбирам горе- долу английски, но не всичко ми е ясно като говори, защото използва специфични термини и разни съкращения, които не са ми ясни.
А, че нямам възможност- наистина е така. Тренирам вкъщи когато мога и по различно време, а иначе трябва да търча за тренировки, да се съобразявам с много хора...  newsm78
Ми ще се мъча някак си вкъщи и тва е.

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Пфууу.. нито мястото ми е удобно, нито времето .. се едно сте се наговорили  Crossing Arms Някой ден обаче, ще кръшна от работа да дойда да поподскачам с вас  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт