Ясновидки/ врачки - Тема 44

  • 80 559
  • 843
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 56
От кога почнаха проблемите ви?
може би седмици след "подаръка", а мъжа ми е с главоболие всеки ден, всичко го изнервя, от най-разбрания човек на света стана конфликтен, дори напусна работа след скарване с прекия ръководител Sad
Просто се опитвам да намеря взаимовръзка между подаръка и тези събития ...
Извинявам се за спама!

и ножове и часовници и много други неща не се подаряват, но това с космите определено не е нормално. Прочети как се "връща" жеста, мисля че имаше някакви статии по въпроса, но със сигурност, такива неща трябва да се махнат от жилището. Аз бих го осветил със светена вода, но не бих ходил "да развалят магии". Повечето от тези, които развалят са шарлатани и само гледат да източат пари. Добрият човек ще ти помогне и без пари. Същото важи и за свещениците, че и сред тях има такива.

# 721
  • Мнения: 1 240
По отношение на подаряването на ножове и часовници мисля, че трябва да се “заплатят” с монети от получателя на подаръка. Ако сте й дали някакви монети, негативът от самото подаряване на предмета би следвало да бъде един вид обезвреден.

Що се отнася до останалото, аз не разбрах вие не сте ли ги изхвърлила тези косми, като сте ги видяла? А самият нож го “изгубете”. Може да помислите и за някакви енергийни защити. Според някои хора вършат достатъчно добра работа.

Последна редакция: вт, 12 мар 2024, 14:09 от innasn

# 722
  • Мнения: 52
Не е нормално, това, което се случва след подаряването...помагайте, дайте да намерим начин, да се измъкваме от тези ситуации. Все някой трябва да има сила да ги неутрализира....ако имате такъв човек, споделяйте, това са важни неща. Съсипват бавно, понякога и бързо, дори отнемат животи! Как мислите, според вас, се случват опити за самоубийство? Или днес си ок, и на другия ден си като парцал?

# 723
  • Мнения: 11
...помагайте, дайте да намерим начин, да се измъкваме от тези ситуации. Все някой трябва да има сила да ги неутрализира...
Именно за това чета тази тема и предходните и, дано се ориентирам по-бързо, хубаво е, че намерих място, на което има споделена информация, благодаря ви Heart

# 724
  • Мнения: 56
Не е нормално, това, което се случва след подаряването...помагайте, дайте да намерим начин, да се измъкваме от тези ситуации. Все някой трябва да има сила да ги неутрализира....ако имате такъв човек, споделяйте, това са важни неща. Съсипват бавно, понякога и бързо, дори отнемат животи! Как мислите, според вас, се случват опити за самоубийство? Или днес си ок, и на другия ден си като парцал?

Честно казано, имаш сериозен проблем, защото си между чука и наковалнята. Твоят мъж и свекърва ти, какъв е нейният проблем с теб, си знаете само вие. Дали той ще приеме твоите притеснения и ще направи нещо за теб, е друг въпрос, на който ти може да отговориш. Дали след това, той ще предприеме нещо да защити своето семейство е третия. Такива хора, като твоята свекърва, не се отказват, докато наистина нещо не им се стовари. За съжаление е така, и дори тогава, някои хора до сетния си дъх са обзети от злоба. Лично аз бих ти предложил първо да говориш с него, след това без да се опитваш да върнеш, отиди за светена вода.

# 725
  • Мнения: 4 209
По-скоро ги хвърли в някоя река... или в боклука, отърви се от всичко, което ви е подарявала и гледай да не ядеш от сандвичите й, ограничи контактите с тях до минимум...

# 726
  • Мнения: 1 472
По отношение на подаряването на ножове и часовници мисля, че трябва да се “заплатят” с монети от получателя на подаръка. Ако сте й дали някакви монети, негативът от самото подаряване на предмета би следвало да бъде един вид обезвреден.

И аз така знам. Не че не се подаряват ножове и часовници, защото има хора, които харесват, дори колекционират такива предмети. Но традицията е, задължително получателят на подаръка да дава монета, да се откупи негатива. Само това с космите никак не звучи добре... Според мен просто ги изхвърлете тези ножове в течаща вода и поръсете светена вода и запалете тамян вкъщи.

# 727
  • Мнения: 139
Не е нормално, това, което се случва след подаряването...помагайте, дайте да намерим начин, да се измъкваме от тези ситуации. Все някой трябва да има сила да ги неутрализира....ако имате такъв човек, споделяйте, това са важни неща. Съсипват бавно, понякога и бързо, дори отнемат животи! Как мислите, според вас, се случват опити за самоубийство? Или днес си ок, и на другия ден си като парцал?

Честно казано, имаш сериозен проблем, защото си между чука и наковалнята. Твоят мъж и свекърва ти, какъв е нейният проблем с теб, си знаете само вие. Дали той ще приеме твоите притеснения и ще направи нещо за теб, е друг въпрос, на който ти може да отговориш. Дали след това, той ще предприеме нещо да защити своето семейство е третия. Такива хора, като твоята свекърва, не се отказват, докато наистина нещо не им се стовари. За съжаление е така, и дори тогава, някои хора до сетния си дъх са обзети от злоба. Лично аз бих ти предложил първо да говориш с него, след това без да се опитваш да върнеш, отиди за светена вода.

Не знам до колко той ще приеме дадената ситуация. Минала съм почти същият път. Само че дъщеря му и бившата му жена ни правеха ,, подаръци”. Когато му казах, той скочи срещу мен. Как съм можела така да говоря за дъщеря му.
 Дано все още е способен мисли трезво.

# 728
  • Мнения: 371
Здравейте, имам казус с една ситуация и ми се иска да посетя някоя ясновидка. Попринцип доста се страхувам, вярващ човек съм, но съм в безизходица. Бихте ли ми препоръчали някой от Пловдив, който познава и за който има положителни мнения? Благодаря.

# 729
  • Мнения: 829
След като майката на бившия ми ми подари плюшено мече без повод, две седмици след това се разделихме с момчето, аз се поболях буквално, докато родителите ми не бяха посъветвани да ме заведат при ходжа.
Той каза, че вкъщи имам подарена играчка пълна с червени намотани конци. Да го хвърля в течаща вода.
Прибрах се, и видях, че около главата на мечето е шито на ръка. Разрових и намерих скоп конци. Хвърлих го в река и започна да се подобрява състоянието ми.
Обаче това всичкото се върна с времето на собствения й син.
Той продължава да е сам и самотен……… така че за съжаление той е потърпевшия след толкова години…. 😞😞😞

От тогава вярвам на 100%.
Енергията е голяма работа….. тази жена специално е ходила при някой, за да го направи това. Правели го помаците доколкото разбрах след дълги години и то случайно.

И станах много бдителна и наблюдателна.
Вярваща съм иначе….
Историята е зловеща, но за жалост изпитах на гърба си това.

# 730
  • Мнения: 1 240
Обаче това всичкото се върна с времето на собствения й син.
Той продължава да е сам и самотен……… така че за съжаление той е потърпевшия след толкова години…. 😞😞😞
Аз съм чувала, че магията се връща като бумеранг при този, който я е направил. Мой познат ми разказа негова лична история (нямам причини да подозирам, че не е истина) как е бил жертва на магия. Ходжа някъде в Пловдивско развалил магията и му казал, че тя ще се върне при този, който я е направил и така ще разбере кой е зложелателят. И в действителност на следващия ден разбрал за позната (млада) жена, която внезапно бил покосена от тежък инфаркт и по спешност била приета в болница. Жена, която той на някакъв етап е отхвърлил.

# 731
  • Мнения: 829
Възможно е.
Но все пак, който прави зло, зло го настига.
В моя случай страда синът, който въобще не е подозирал за действията на майка си.

# 732
  • Мнения: 48
Как протича енергийното пречистване при Мария Ценова, с камера водите разговор ли, моля обяснете.

# 733
  • Мнения: 169
Как протича енергийното пречистване при Мария Ценова, с камера водите разговор ли, моля обяснете.

С камера и е около 1 час времето, което прекарва с теб. В интерес на истината много неща ми каза и позна за хората, които питах от семейството ми. Също ми каза неща, които и до сега ми е трудно да ги повярвам, но тя самата казва в началото, че е наше решение дали ще можем да приемем информацията или не.
Имам си драмите и проблемите в моето семейство, но тя ме успокои, че все пак не ми е "толкова зле" положението. Има хора, където децата им се самоубиват, тежки съдби и прочее. Енергийно се чувствам добре след като се чух с нея, но трябва да можеш да се отпуснеш и да повярваш в това, което ти казва.
Явно тя си усеща хората енергийно и не с всеки се свързва. Не съм я питала въпроси за бъдещето, така че не мога да кажа дали познава. Но за настоящ момент и състояние доста неща съвпаднаха. След време, при необходимост, пак бих я потърсила. Simple Smile Дано да съм била полезна.

# 734
  • Мнения: 64
Къде се намира Мария Цанова и как мога да се свържа с нея.



Как протича енергийното пречистване при Мария Ценова, с камера водите разговор ли, моля обяснете.
[/quote]

С камера и е около 1 час времето, което прекарва с теб. В интерес на истината много неща ми каза и позна за хората, които питах от семейството ми. Също ми каза неща, които и до сега ми е трудно да ги повярвам, но тя самата казва в началото, че е наше решение дали ще можем да приемем информацията или не.
Имам си драмите и проблемите в моето семейство, но тя ме успокои, че все пак не ми е "толкова зле" положението. Има хора, където децата им се самоубиват, тежки съдби и прочее. Енергийно се чувствам добре след като се чух с нея, но трябва да можеш да се отпуснеш и да повярваш в това, което ти казва.
Явно тя си усеща хората енергийно и не с всеки се свързва. Не съм я питала въпроси за бъдещето, така че не мога да кажа дали познава. Но за настоящ момент и състояние доста неща съвпаднаха. След време, при необходимост, пак бих я потърсила. Simple Smile Дано да съм била полезна.
[/quote]

Общи условия

Активация на акаунт