Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 8

  • 76 470
  • 449
  •   1
Отговори
# 435
  • При децата ми
  • Мнения: 6 199


Много, много ми хареса! С удоволствие бих подновила, след време. При мен аромата е много траен.
Обожавам го, имам изпръскани няколко флакона, пробвах и с червения, и синия, но оригиналния вариант ми е най на сърце.

Аз също! Simple Smile

# 436
  • София
  • Мнения: 13 859
Много отдавна не съм се включвала и се натрупаха повече продукти.

Почвам с ароматите - парфюми и дезодоранти:

Установих, че съм влюбена в Бронзовата богиня. Първата опаковка ми я взе една от дъщерите и така и не смогнах да я ползвам, но това шишенце си го изхабих изцяло и накрая съжалявах, че свърши. Ще взема за следващото лято, защото за това имам много нови аромати.


Джио е мъжки парфюм, но го ползвахме и двамата със съпруга ми. Много ми хареса. Бяхме го грабнали набързо миналата година от летището във Виена, когато тъкмо бяха подновили фланкъра. Определено се надявам да успея да му подаря скоро, за да не подновят пак аромата и да се порадваме още малко точно на този дъх.


Дезодорантът е на съпруга ми, а парфюмът е любимият на цялото ни семейство - съпругът ми, големият зет, едната дъщеря и аз - всички ползваме от няколко години този аромат, откакто случайно попаднахме на промоция на фабриката в Ница. Вече поръчах 2 шишета за нас, а и дъщерята каза, че са си поръчали.


Слънчогледите на ЕА. Много ги исках, защото съм имала стария им вариант с оранжевата капачка и го обожавах, но този с бялата е прекалено обикновен. Не е лош и типично за ЕА мирише на крем/помада и го изхабих с удоволствие, но няма нищо общо с това, което помня.


Ето това е най-летният парфюм за мен и вече няколко лета го ползвам. Леката острота е прекрасна за жегите. Поднових го вече.


Уикенд също е преформулиран. Хубав, нежен и т.н., но и той вече не е какъвто беше, затова засега ще се въздържам, докато не го преформулират отново.






Дезодорантите и на Фа, и на Дав, вършат добра работа и са трайни. Мъжките ги ползвам аз и не ми се струват мъжки. Предпазват от потене. Ползвам ги от години вече и ще продължавам.

Лице:







И четирите продукта ми харесват и ги ползвам за пореден път.
Измивното гелче на Юсерин освежава, без да изсушава.
Продуктите на Биотен винаги са били много добри за изключително ниските си цени.
Мицеларната вода на Гарние си е стандартна почистваща вода и също е добра в съотношението цена-качество.

Коса:

Добър продукт, който не омазнява косата, но на мен ми се строи прекалено голяма опаковката и ми омръзна накрая.


Тези ампули не бяха особено ефикасни и няма да повторя.




И Милва, и сухият шампоан, много пъти са коментирани - на моята коса и двата продукта са добри, но на дъщерите ми влияят ужасно.


Този шампоан беше поредно доказателство, че био шампоаните и аз не се спогаждаме. Никога няма да купя. Косата ми заприличваше на мекица.

Разни:



Любими душ-гелове. Имам няколко други аромати в момента.


Стандартен  крем за ръце, но лимитка с приятен аромат. Точно този ми дойде твърде сладък, но може би, защото се затопли, а той е зимен аромат.


Спирала без особен ефект, която бързо изсъхна, но за мацване сутрин преди да ида до магазина биваше и до там. Май за около 2 месеца ползване и вече нищо не пускаше, но пък струва евтино, та не съжалявам и просто няма да повторя.

Последна редакция: вт, 11 юни 2024, 18:02 от Fever Ray

# 437
  • Мнения: 1 035


Здравейте
Интимният гел ми хареса и го купувам редовно.Маската за коса също ми допадна и нямам нищо против,ако ми я сложат пак в кутията.
Сапуните и душ геловете на Ейвън ги купувам редовно,за цената си от 1.00-1.25 паунда са по-евтини дори от супермаркета и дрогерията.
Виждам,че редовно показвате продукти на Biotin,може и аз да си взема за проба.
Хубава сряда

# 438
  • Мнения: 1 376
BANILA CO Clean It Zero Cleansing Balm Nourishing - писала съм много пъти за този дегримьор, любимец ми е. Сваля всичко от раз, включително и очен грим, без да люти на очите (а аз съм с много чувствителни очи). Не намирам разлика между различните видове и купувам който е на промоция (най-често това е розовият му вариант).
Скрит текст:

B_Lab Cica Barrier 5.5 Gel Cleanser - най-обикновен измивен гел. Не люти и не пресушава, икономичен е. Падна ми се от кутия с корейска козметика, иначе изобщо не държа точно измивният ми гел да е корейски.
Скрит текст:

Isntree Hyaluronic Acid Toner - класика сред базовите корейски тоници. Максимално изчистен състав, типичната леко хлъзгава консистенция на продуктите с ХК и отлично хидратиране. Неароматизиран. Бих повторила с удоволствие.
Скрит текст:


Рефан Moisturizing/Hydrating Филър за лице - подариха ми ваучер на марката и реших да пробвам бялата им  козметика. Не съм във възторг. Хидратират, но дотам. Състав не съм гледала, но имат някаква лека парфюмна миризма, която можеха да си спестят. Не бих купила отново със собствени пари.
Скрит текст:
Скрит текст:

# 439
  • Мнения: 2 665

На половината съм, но толкова ме е яд на него, че обмислям да го хвърля.
Попива бавно и след час кожата е като шкурка.
Също и мирише странно.
Не беше никак евтин, а ефект нула.

# 440
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 663


Кремове за ръце на Сиен, лимитки- Обичам този формат на кремовете за ръце, с помричка. Огромно количество за под 3 евро, ползвам ги по цяла година. Този с маслото от канабис има ужасна натрапчива миризма, но пък страхотно действие. Другият е с деликатен аромат, но не за интензивна грижа.



Малкото шишенце е от адвента на Ив Роше, балсам за тяло. Уникален аромат, много ми хареса; попива бързо, но не останах с впечатлението да хидратира добре.
Пяната за коса я хвърлих наполовина, развали се пръскалката.
Кремът на Бабария много ми хареса, попива, овлажнява, подхранва кожата. Голяма опаковка е, аз не обичам толкова големи кремове, защото ми омръзват.

# 441
  • София
  • Мнения: 1 380

Серума на Юсерин не ми хареса. Има алкохол, петното си седи, а и "кир" ефект с повечето ми кремове.
Крема на Есте подновен.

# 442
  • София
  • Мнения: 30 281
Скрит текст:
Серума на Юсерин не ми хареса. Има алкохол, петното си седи, а и "кир" ефект с повечето ми кремове.
Същата работа и при мен, а ползвах постоянно booster-a, и реших, че всички продукти на марката ще са ок за кожата ми. Уви, не.

# 443
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 847
- харесаха ми, държах ги в хладилника за по-добър ефект при подпухване. Ще купя отново, след като поизхабя тези, които имам в наличност.

# 444
  • USA
  • Мнения: 7 378
Днес свърших с моя любим молив за вежди на Мейбилин и изглупих като не си донесох 2 броя (за 3 седмици ежедневна употреба и вече го няма),затова ще си купя този на Катрис,който много хвалите в темата.
В Дм ли да търся Катрис?

# 445
  • Варна
  • Мнения: 1 918
Катрис има в ДМ и Лили, но май в ДМ винаги е било по-заредено поне за Варна ми е такова наблюдението.
Иначе и от мен малко празни опаковки.

Крема ми е от кутия на марката. Нищо особено не е, крем като крем. Богата и мазна текстура, но попива бързо и не оставя мазно усещане. Силно ароматизиран като на слънчоглед ми мирише. Не бих взела на редовна цена, не смятам, че я заслужава.

Отново адски ароматизирано. Не се и емулгираше много добре, няма да повторя. Взех за проба на Хада Лабо, Еми по - хубаво е.

Хубав коректор цвят 010 сооl cashmere. Харесва ми, покрива задоволително, ползвах го и за цялото лице добре ми беше и като фон дьо тен. Бих взела отново. Сега замених продукта с друг по- покривен за сенките под очите ми. Пак е на катрис.

# 446
  • Мнения: 330
Първите два парфюма ми бяха подаръци.
1. Rihanna - Reb'l Fleur  - Много го харесвам, на моята кожа беше изключително траен. Пазех си го много години да не го изпръскам целия Flushed Laughing  .Плодов аромат.  
Скрит текст:

2.   S by Shakira Eau Florale - Още един много траен аромат на моята кожа. Много плодов аромат, нетипичен за мен. Толкова е нежен.
Скрит текст:

3. Al Haramain - Amber Oud Gold Edition - Много е траен на моята кожа!! Сладък, плодов аромат...
Скрит текст:

За съжаление не мога да описвам аромати и нотки на парфюми, така че не знам до колко съм полезна. И двата парфюма са бюджетни и наистина много ме изненадаха с трайността си.

Тоник за кожа - Clinique Clarifying 2 - Води се за суха и смесена кожа. Не е лош продукт, почиства добре без да ми изсушава кожата. Много мирише на спирт и много ми дразни около очите на мен въпреки че изобщо не го използвам в тази зона.
Скрит текст:

Нощна маска за лице с перлени частици Missha - Много приятна маска. Използвах я няколко пъти. Прави ми кожата мека, нежна, озарена. Чувствам я "напомпана".
Скрит текст:

Има още един парфюм, за които бях изключила..
- Този е мъжки, много силен и прилично траен. Арабски, есенно/зимен е.
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 22 юни 2024, 22:46 от Кадиева...

# 447
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 847
- не ми хареса, никакъв ефект не видях от този продукт. Всъщност цялата серия от продукти за къдрава коса на CHI не ми хареса въобще. Няма да купя отново.

# 448
  • София
  • Мнения: 4 377


B-Protect на Avene: Любим продукт. Писала съм за него. Отворена е нова опаковка.

Дезодорантът без алуминий на Alverde: Кошмарен! Имам чувството, че вместо да не мириша, миришех на пот още по-силно. От безалуминиевите дезодоранти не очаквам да спрат потенето, а потта да не мирише. Отива в кофата на 3ти измъчен опит за употреба.

Антицелулитните: и двата са със загряващ ефект, и от двата очаквах да правят кожата по-гладка визуално и да са лесни за масаж след нанасяне. Първият не е хубав – неприятна и твърде течна текстура, парцеливи се при масаж. На Биотен ми хареса повече – много загрява и се масажира лесно кожата. Но си имам „красив“ целулит и след употребата и на двата.

Интимният гел на Билка е хубав – нежен и не дразни, ухае приятно.

Мултифункционален крем за коса на Salern: Прави косата красива. Обира фриза, омекотява я, но мирише много силно.



Шампоаните на семейството: За чувствителен скалп от профи серията на L’Oreal го ползва мъжът ми, понякога и аз – лек и без претенции за нещо уау, наистина не дразни скалпа. Съчетава се с всякакви последващи грижи като балсами и маски. Детският на O’Right – също много нежен, но количеството е огромно, а годността след отваряне 6 месеца. Доизразходих го като гел-душ. Синът ми е вече голям и има нужда от друг тип продукти за коса.

Хиалуроновият глос на Maybelline ми е любим. Вкусен, красиво стои върху устните и ги хидратира. Този цвят е почти прозрачен и подчертава естественият цвят на устните. Купих си нов от същия вид.

Последна редакция: вт, 25 юни 2024, 14:15 от Harpalike

# 449
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 663


Дрогерийни шампоан и балсам, балсамът е ок, шампоанът оставя косата прекалено изсушена, не бих взела отново.
Душ геловете са с хубави аромати, особено този с ванилията. Санекс е без аромат, но пък много хубав за суха кожа.



Серумът на Сиен е ужасен, лепне, не попива, оставя кир ефект, голямо не.
Почистващият гел обаче е хубав, редовно купувам, за нормална и смесена кожа.

Общи условия

Активация на акаунт