Професионални серии за коса - Тема 161

  • 62 187
  • 881
  •   1
Отговори
# 825
  • Бостън
  • Мнения: 13 695
Здравейте,
Вчера по нощите правих поръчка в златна рибка и незнам как съм поръчала този гланц
https://www.zlatnaribka.com/glants-za-kosa-compagnia-del-colore- … AYASAAEgIRg_D_BwE

Как се използва преди боядисване или след боядисване, виждам че се смесва с оксидант, променя ли цвета на косата. Боядисвам се с бои 6-ти номер. Малко блясък би ми дошъл добре, но ако се отразява на трайността на боята незнам дали бих го ползвала.
Зари, нищо не променя, просто ламинира косата. Придава временен блясък, без никакъв цвят (има и оцветени глосове, но твоят не е от тях). Аз бих го сложила седмица след боя, когато блясъкът от новото боядисване почва да поувяхва. Навремето беше изключително популярна процедура.
Ето малко по-темата от някой по вещ от мен:

# 826
  • Мнения: 390
Здравейте, има ли някоя дама с реални отзиви за серията на L alga за тънка коса или описаният ефект може да се постигне и с по бюджетни серии?

Lalga с 30% отстъпка на всичко при рибите
Много съм доволна от маската им за коса, много приятно мирише и прави косата копринена

# 827
  • Мнения: 1 175
Lidijag и аз го имам този проблем с тънка-хвърчаща, въпреки че реално имам много коса. Оправя се понякога с много протеин - с Bond серията на Alterna веднъж постигнах този ефект, но пък ми беше и доста суха :/
Не знам дали има разрешение казуса.

# 828
  • Бостън
  • Мнения: 13 695
Моята тънка и хвърчаща много обича Макадамия за тънка коса (цялата серия) точно сега, когато е хем студено, хем сухо.

# 829
  • Мнения: 7 771
Момичета , вчера си открих забутан балсам на серията Тен на Алтерна и си спомних защо години наред ми беше най-любимата серия за коса .
Някой да е намерил аналог или нешо , което се доближава ?

# 830
  • Мнения: 13 513
Grinning  Агент, благодаря. Ще пробвам  да видя как ще е.

# 831
  • Мнения: 7 771
Загледах го и аз този гланц, трябва ли ми оксидант, ако искам да го ползвам само за блясък ,след боядисване?

# 832
  • Бостън
  • Мнения: 13 695
^^^ Да.

# 833
  • Мнения: 1 765
Момичета, имате ли впечатление за лосиона за къдрици на Лалга. Да се възползвам от намалението:smile:
Побутвам си въпроса, макар че нямам много надежда за отговор, защото в темата това е трети въпрос, на който не получавам отговор или коментар. Традиция се получава.

# 834
  • Мнения: 2 452
Странджанска зеленика Вероятно за този продукт става въпрос https://www.zlatnaribka.com/lalga/seacurl-za-hidratatsiya-i-ofor … -silna-fiksatsiya
Задавайте си въпросите коректно,за да се отговори също така коректно...
Не познавам продуктите за къдрава коса на Лалга,но дори и да ги познавах,най-вероятно бих подминала въпроса,т.к. се отнася до лосион.
Възможно е никой да не е ползвал въпросния флуид,затова да не получаваш отговор.
Има няколко човека,които разбират от продукти,питай ги на ЛС,понякога се пропускат неумишлено постове... Wink

# 835
  • Мнения: 1 765
Vanessa De, благодаря за отговора и забележката. Бъдете здрави!

# 836
  • Варна
  • Мнения: 7 734
Странджанска зеленика Ванеса е права и често наистина се пропускат някой въпроси особено ако човек не е ползвал продукта лично.
Аз също не съм,но едно от момичетата,на което помагам с косата е много доволно от него. Косата и обаче не е къдрава,а по-скоро чуплива,но с лосиона докарва страхотен вид,който с малко рефреш сутрин се задържа до следващото миене.
Скрит текст:

Наумила съм си и аз да го тествам ама като се знам колко ползвам такива продукти ще видим кога ще е.

# 837
  • Мнения: 5 286
Скрит текст:
Скрит текст:
Някой успя ли да поръча ампулата на Лалга от естонския сайт?
Аз. Утре пристига пакетът, ще пиша.
ПП
Скрит текст:
Поръчах тази за фин косъм. През уикенда ще я пробвам и пиша първите впечатления. Взела съм няколко, дано ми хареса Simple Smile
Вързаха ме днес да чакам, а нищо не ми доставиха, та ще се забавя с ревюто....
Изчезнал е пакетът на път за мен - издирваме го - няма да я бъде с ампулите май Smile

Да споделя нещо, което ми се случи на сегашната поръчна от lookfantastic.at: поръчах шампоан и балсам на Philip Kingsley Body Building и накрая в кошницата ми даде да избера две мостри. Набързо кликнах и приключих, а после в имейл видях, че единият безплатен подарък е Armani My Way Eau de Parfum Tote National Gift - парфюм с някаква пазарска чанта на Армани. Пише цена, но аз не съм платила, безплатно уж Thinking

Скрит текст:

# 838
  • Мнения: 1 175
Agent, моля те дай линк към тази серия Simple Smile
Подсети ме, че преди да се изруся си бях купила маската на Макадамия и не я харесах точно защото ми втвърдяваше косата… май ще й дам още един шанс 😁
Пробвах маската на Lanza (Healing) но изобщо не ми даде протеиновото усещане, което очаквах. Дали защото я “затапих” с хидратиращия балсам на Джойко 🤔

Моята тънка и хвърчаща много обича Макадамия за тънка коса (цялата серия) точно сега, когато е хем студено, хем сухо.

# 839
  • Бостън
  • Мнения: 13 695
https://www.zlatnaribka.com/weightless-repair-za-tanka-kosa

Шокиращ брой ревюта за ЗР

Общи условия

Активация на акаунт