Къде в Пловдив??? - 102

  • 30 733
  • 736
  •   2
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 6 019
В Лекси има пилешки кожички.

# 661
  • Мнения: 10 880
В Лекси има пилешки кожички.
Въх, нещо ново да науча 😁 Не, че ще ги ползвам де..

# 662
  • Пловдив
  • Мнения: 6 019
Ох,вкусни са да му се не види Joy Мога да ги ям само пържени или препечени. Веднъж годишно си позволявам.

# 663
  • Мнения: 28 133
В Лекси съм виждала. Много са вкусни, като чипс стават, а отделената мазнина използвам за готвене.😉
Но всъщност друго попитах...🙃

# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 14 152
Пилешка кожа и аз в Лекси съм виждала, но свинска не съм виждала никъде. Ако някой знае къде продават да казва.

# 665
  • Мнения: 12 253
Ако търсите свински ушаци, имаше миналата седмица във фирмения магазин на Месокомбинат Садово., в Гагарин. Но свински кожи не съм виждала и аз. А ребърцата им за скара бяха престъпно вкусни.

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 6 019
Dolce,да,видях,че питаш за друго,но понеже нямам представа кой е този магазин срещу Пълмед, а Лекси е съвсем близо в онзи район,и затова реших да се включа Simple Smile

# 667
  • Мнения: 28 133
Лили, Пълмед е по-близо до нас. Май пише "Месарницата, Южен полъх", нещо такова. До ъгъла с ул. "Лерин" е. Иначе и Лекси ми е опция, ако съчетая с разходка. Но дали имат редовно от пилешките кожички? Аз един път виждам кокали, друг път кожички...

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 5 044
Къде ще отварят нов магазин Юск?

# 669
  • Мнения: 12 253
Къде ще отварят нов магазин Юск?
Днес го откриват.
Туин парк, бул. Пещерско шосе 150. От 10 часа.

# 670
  • Мнения: 694
Хммм, странно. Магазина на Юск на Пещерско шосе работи от над половин година.

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 5 044
Не е този. Този на Пещерско шосе работи вече от известно време. А новият тепърва сега ще го организират и подреждат вътре. Най- вероятно, самото хале вече е готово. Интересно ми беше къде ще е...

# 672
  • Мнения: 12 253
Може грешката да е в мен. Излезе ми работно време по дати, започващи от днес.

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 250
Здравейте.Да сте чували кога ще отвори новото Джъмбо в мол Плаза?Говореше се за ноември?

# 674
  • Мнения: 494
Чух,че на 8.11  ще го отварят.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт