Отговори
# 600
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 962
Не знаем в каква роля ще е, така че не е нужно отсега да я заклеймяваме Wink

# 601
  • Мнения: 1 845
Не знаем в каква роля ще е, така че не е нужно отсега да я заклеймяваме Wink

Ренко,коментирам играта и,не ролята,която ще изпълнява
Хубаво,симпатично,младо момиче,но.....до там
При тази великолепна игра на двамата,пък дори и на останалите в каста си заслужават да влизат много по-кадърни актьори.В Турция ги има в изобилие

# 602
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 962
Има, ама не им дават шанс заради други с милиони последователи и зеро талант... Нейсе, темата е дълга.

Буче не дразнеше с играта си, докато не взеха да ѝ дават много екранно време и да я навират между Сейран и Ферит. Заради това казвам, че е важно в каква роля ще се изявява Джемре. Поне до момента не ме е дразнила с играта си, гледала съм я в един сериал само.

# 603
  • Мнения: 1 314
В "Мистър Грешен" съм гледала новата актриса преди и ми хареса, сега ще видим в какъв образ ще се превъплъти, но предполагам ще е дразнител на Сейро. Grinning

Ама която и да набутват, Феро си заяви отдавна: "Аби, не искам никакви момичета..."

# 604
  • Мнения: 2 499
Може новата да я готвят за новия. Пак да са гадняри, но на друго ниво, а не да се бутат между СейФер. Твърде елементарно ще ми дойде, но пък нека да видим сценаристите, какви са ги измислили.
Уж два дни щели да почиват в Мармарис и чак тогава да започват снимките. Мноооого ме съмнява да са пратили екипа на тийм билдинг Grinning

# 605
  • Мнения: 797
Пишат , че Афра е в Истанбул ,( то и сторито и днес беше от там с придворния паш) Мерт е в Сакария  Та ,  Мармарис и Акиф Grinning май отпада Разбира се , ако е вярна всичката тази информация

# 606
  • Мнения: 2 347
Аз разбрах, че след снимките ще почивали 2 дни ама не в Мармарис а попринцип... сегааа те може да си останат и там  да си починат 😄
Иначе Гьозде вчера и днес сторитата и са от басейни и море...
Може една част от екипа да са там а другата да не са тръгнали все още...

Говори се, че Нюкет може да се окаже майка на Ферит🤔 не знам от къде си измислят тия сценарии... ама не ми се вярва на мен

Последна редакция: ср, 13 сеп 2023, 20:09 от Kirilovaa98

# 607
  • Мнения: 59
Днес чакаме ли нещо? Извинявам се, ако е коментирано вече…

# 608
  • София
  • Мнения: 2 069
Май два дни почивка и после снимки в Мармарис. Не съм сигурна,  но мисля че имаше стори с част от екипа вчера, които бяха на летище Даламан. Сигурно подготвят всичко и после отиват и актьорите.


Говори се, че Нюкет може да се окаже майка на Ферит🤔 не знам от къде си измислят тия сценарии... ама не ми се вярва на мен
А кой ще е бащата?

Днес май нищо повече не чакаме Simple Smile

# 609
  • Мнения: 2 347



Говори се, че Нюкет може да се окаже майка на Ферит🤔 не знам от къде си измислят тия сценарии... ама не ми се вярва на мен
А кой ще е бащата?

Днес май нищо повече не чакаме Simple Smile

Амиии това не е ясно 😁 те феновете си измислят и си правят сценариите самички...

# 610
  • Мнения: 1 198
Ааа, не. За нашият красавец тази не давам да му е майка. Тази  Гюлгюн си му отива. Нюкет да си държи Таро и да не се бърка много.

# 611
  • Мнения: 2 347
Афра е харесала тази публикация...
Дали във 2ри сезон  Ферит ще и осъщтестви мечтата.... данооо
https://twitter.com/handaninciMSGSU/status/1698730631771959498?t … MYqq9I7YhoHQ&s=19

# 612
  • Мнения: 5 487
Нюкят, дали не е повикана от Халис? Той не е много изненадан, а и с усмивка ги посреща.

Малко като пикаеща крава.

Последна редакция: чт, 14 сеп 2023, 05:42 от tigasa1

# 613
  • Мнения: 9 785
Днес трябва да имаме озет и снимки както и постера за новия сезон трябва да пуснат утре



Има спойлер че Сейран ще съблече Ферит. Има спойлер че ще го къпе. По скоро ще му измие косата.
Джемре Гюмели я харесвам дано не я правят някоя гадинка.

# 614
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 962
Диди, голям оптимист си... Дали ще има постер за новия сезон? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт