С какво ви дразнят хората?

  • 43 130
  • 864
  •   1
Отговори
# 690
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 238
Дразни ме в затворени помещения на всеослушание да им дрънкат известия от телефоните, да им тръгват клипчетата със звук или да си пускат тик тока, да говорят по телефоните и всички да слушат разточителни разговори. Никаква съобразителност за нищо масово.

# 691
  • Мнения: 1 122
Дразни ме в затворени помещения на всеослушание да им дрънкат известия от телефоните, да им тръгват клипчетата със звук или да си пускат тик тока, да говорят по телефоните и всички да слушат разточителни разговори. Никаква съобразителност за нищо масово.
Особено разпространено е в ГТ. То дори разговорът да не е на високоговорител, редовно съм попадала в ситуации някой да води твърде личен разговор по телефона в ГТ и щеш не щеш разбираш за какво става въпрос, лични драми и т.н.

# 692
  • Португалия
  • Мнения: 4 210
в ГТ си малко или много анонимен
но, на работа...
имам колежка, която не може да си отвори социалните мрежи ни веднъж!, без да гръмне звука на макс
и после- не знае да го намали бързичко...

# 693
  • Мнения: 1 070
Мен разговорите не ме дразнят, но се стряскам много от клипчетата.

# 694
  • Мнения: 54 660
Дразни ме в затворени помещения на всеослушание да им дрънкат известия от телефоните, да им тръгват клипчетата със звук или да си пускат тик тока, да говорят по телефоните и всички да слушат разточителни разговори. Никаква съобразителност за нищо масово.

Това е простащина. Всеки има телефон, но възпитаните хора не пускат камери и високоговорител, нито клипове със звук, на всеослушание.

# 695
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 238
Случаят два пъти се разиграва пред частен лекарски кабинет. Един път беше мъж, с който само ние чакахме и набра някакъв номер, започна да надига на какъв хотел щял да ходи с жена си, какво предлагали, колко бил скъпарски и понеже вече започнах да се ядосвам си отворих нарочно тик ток клипчета и започнах да скролвам на висок звук белким се усети.
Днес една жена (60-65г) до мен пак пред кабинета, телефонът дрън, дрън, рийлсчета, лайкове дава, Месинджър дрънка.
Не им пукааа.

# 696
  • SF
  • Мнения: 21 395
Дразня се, когато няколко човека сме седнали на вечеря, а всеки си гледа телефона и това се прави с часове.

# 697
  • Мнения: 2 472
У нас на масата телефоните са забранени. Ако можех и ТВ щях да разкарам. В заведение или на гости не ми се е случвало.
Дразня се от всички които паркират на аварийни по платното за движение. Толкова пречат и не им дреме. Днес един такъв екземпляр паркирал на главен булевард в час пик. Така щяхме да се нанижем отгоре му 4.5 коли. Бипнаха му, а той форсира ядосан с мръсна газ. Абе малумщина. Каквито и рестрикции да измислят няма да са достатъчни.

# 698
  • Мнения: 3 406
У нас на масата телефоните са забранени. Ако можех и ТВ щях да разкарам. В заведение или на гости не ми се е случвало.
Дразня се от всички които паркират на аварийни по платното за движение. Толкова пречат и не им дреме. Днес един такъв екземпляр паркирал на главен булевард в час пик. Така щяхме да се нанижем отгоре му 4.5 коли. Бипнаха му, а той форсира ядосан с мръсна газ. Абе малумщина. Каквито и рестрикции да измислят няма да са достатъчни.
Абсолютно същото ми се случи вчера, само че той не мръдна! Блокирал нашия лентата и изобщо не го интересува!

# 699
  • Мнения: 3 427
Тук при нас редовно се случва. Вход за паркинг за много коли и до него магазин. Редовно спират на аварийки да си купят нещо и блокират входа на паркинга. И после се сърдят като ги навикаш.

# 700
  • Мнения: 6 895
Тук при нас редовно се случва. Вход за паркинг за много коли и до него магазин. Редовно спират на аварийки да си купят нещо и блокират входа на паркинга. И после се сърдят като ги навикаш.

магазина е крив в случая и който е разрешил магазин без да уреди спокойствието на съседите, както и удобството на клиентите.
После един е възпрепятстван и виkа, друг е изнервен навикан ... но все в неправилната страна е напрежението.

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 10:30 от bella-ciao

# 701
  • SF
  • Мнения: 21 395
Случка от вчера на бул. Христо Ботев. Няма места за паркиране, аз търся къде. Един спрял на аварийки така, че заел 2 места, едното е синьо. Пред него място за половин кола, зад него място за половин кола. Аз се нареждам зад него с мушната предна част на колата. Слизам да помоля да мръдне, ясно е, че не е паркирал като хората. Вътре няма никого. На задната седалка един мургав мъж ми казва, че шофьоро го нема. Не можел той да кара кола. Казвам му, че са паркирали опасно. Били за 1 минута. След 5 идват двама с кафета в ръка. Страх ме е да крещя по тях. Сядат в колата и не тръгват. Отидох да ги питам какво става и дали може захарчетата да се добавят някак по път. Едното място е синьо. Онзи ми вика: много ме боли глава, ще припадна! Казвам му, че е спрял неправилно - какво от това! Досега да си беше сложил захарчетата, аз само го бавя!!!! Аз го забавих!

П.П. Нали са мъже, уж могат само те да карат кола.

# 702
  • Португалия
  • Мнения: 4 210
оф, шофьорски изцепки- всеки ден, поне веднъж
ама ти, чак и слизаш да се разправяш с тях!

# 703
  • SF
  • Мнения: 21 395
Ами... Не, не исках да се разправям, защото не съм им на нивото. Слизам да предложа да заеме само едното място. Да направи място и за мен, защото съм леко по диагонал. Но не стана! Хората си имаха други планове и си ги гонеха тях.
Аз съм наясно докъде ще доведе разправията с тях. Жена и четирима с гащеризони, на които им се пие кафе, щото припадали от главоболие!! Предпочитам да не се разправям, но нали темата е с какво ме дразнят хората.

# 704
  • Португалия
  • Мнения: 4 210
о, разбира се, и мен ме дразнят
но, при никакви обстоятелства не бих слязла да си търся белята- само затова коментирах

Общи условия

Активация на акаунт