Инсулинова резистентност и отслабване с НВ-ВМХ, кето - Тема 72

  • 22 286
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 14 034
Херци, не всички, особено който не я яде с ракийка Joy
Аз също рядко изяждам салатата преди другото, защото обикновено тя ми е гарнитурата. Не че не познавам хора дето всичко ядат едно по едно, ама това тяхното си е друго, не е по такива съображения.
Ако е меню с няколко ястия накъде, тогава ясно че първо салатата ям, защото така ги и поднасят. Но в ежедневието съм с една чиния, в която зеленчуците са просто гарнитура, там не ги деля.

# 661
  • Мнения: 277
намерих "Как да откажем цигарите" на Пол Макена - само книгата е, има медитации по другите му книги

https://dox.abv.bg/download?id=7005fbfe0b# - Линк за сваляне

а пък аз си мислех, че всички хора си ядат първо салатата и после другото и ми беше много странно припадането по точно този съвет, че чак революция, може би и това ме отказа да чета книгата
Повечето въобще не ядат салата. Наблюдавам всеки ден, какво се случва, в служебния стол. При наличие на ежедневен  салатен бар, хората, които вземат салата, се броят на пръсти. За мен 5 черита, не са салата. Едни 200-300гр., мин. си пълнят стомаха много добре., но колегите дори не поглеждат нарязаните или настъргани различни салати. Дори на касите в магазините, вижте колко малко салатни зеленчуци се купуват. Моите заключения и  наблюдения са за  Германия.

# 662
  • Мнения: 626
И тук е така, но една салата често вече е на цената на едно основно с месо, човек просто трябва да избира понякога.

# 663
  • Мнения: 864
b][Galina Georgiev/b]
Това и при моите колеги забелязвам. Тук има и друго. Предлагат се и готвени ястия но народа държи на грънч тип Mcdonalds и подобни.
 Значи ,ако не изядат по минимум 1 бургер не може. Той ги засищал повече отк салата и месо😃
 Аз ,понякога си нося от вкъщи, особено като сэм си направила трудо да метна око на менюто, предварително.
Друг път ,просто си взимам месо и салата неовкусена.
Почти никой, не се храни, като мен. Ами и като започнат ме гледат със съжаление, чак смешно ми става 😂
Често ме питат е : Това сета ще те засити ли😃 вземи си и 1-2питки😂😂😂

Последна редакция: чт, 05 окт 2023, 16:21 от Dara20

# 664
  • Мнения: 32 594
Херзи, много ти благодаря. Hug
Изтеглих веднага и я мятам на телефона.

За салатата не е така. Колко хора си ядат както си искат.
Явно и много хора не го знаят.

Мануна, за хипноза се замислих, ама като видях цената на един сеанс и си рекох, че сама си мога Grinning

# 665
  • Мнения: 7 825
не очаквай чудеса, прегледах я, общи приказки

# 666
  • Мнения: 1 223
Здравейте, момичета!
Имам малко подобрение с вируса ..
Храната днес
Закуска кафе
Обяд пил пържoла със печени зеленчуци на скара
Вечеря - пресен лефер на скара със шопска салата
Видимо изглеждам една идея по добре ❤

Последна редакция: пт, 06 окт 2023, 12:10 от Bria

# 667
  • Мнения: 853
☕Добро утро!

Идвам и аз да “забия” една рецепта 🤭🤭🤭сготвих пълнен пипер с кайма и карфиол. Божееее, чудно вкусно!!!!

И още едно чудо ми се случи 🤭🤭🤭взех от сардините в лидл. Чисти не си и помислих да ям, но си направих с настърган морков и лимон - отличен вкус! Ще повторя и потретя 😊

Не съм се мерила, не съм се теглила.. пълно щастие 😂😂😂 Единственото ми прегрешение ще са по 10-тина зрънца грозде след като обядвам. Вс друго сладко ми е безразлично, но от плодовете… май няма как да се откажа

Подобрих пиенето на вода. То стана хладно, аз за вода се сетих 😂😂😂Ако трябва да обобщя в 1 дума - наливам се.. на 1 чаша , защото съм жадна, добавям 1 бонус 😂

Бързо оздравяване на понастиналите момичета, Елора - дръж фронта с цигарите! Тайс , стискам палци “хапа” да подейства и Дара, я им метни един чаровен поглед с усмивка и да си хрупат там бургера.. умниците

Последна редакция: пт, 06 окт 2023, 10:23 от fotokod

# 668
  • Мнения: X
Аз също да се отчета за вчерашния ден... Relaxed Имах само едно хранене, защото нямаше възможност за повече, но поне беше към 15 часа и добре разпределено във времето . Вече не съм кръвожадно гладна и съм в лека кетоза. Ходя често до тоалетна- 1 кг задържана вода вече изхвърлен. Но по-важното е, че КЗ тази сутрин е 4.8. Чувствам се като ударена с парен чук и си знам, че поне 10 дена ще е така. Успявам да тренирам по малко- кардио правих, но днес ще е силово, че едва се движа. Днес започвам и с малиновите кетони и позабравените добавки, витамини и минерали.

# 669
  • Мнения: 32 594
fotokod, държа го. От днес нищо. Писна ми да се мъча и с другите да броя, да отлагам.
Сега трябваше след като съм си изпила водата и едно кафенце да съм в тоалетната, но нали не съм палнала и нищо.
Скрит текст:
Отивам да навра една изи лакс.
Joy

# 670
  • Мнения: 626
Здравеййтее,
браво за хубавите резултати!
nani, все така да я държиш захарта!
Тайс, как върви хапа?
Fireche, мина ли през доктор?
Babri, има ли промяна при тбе при карнивора?
Елора, ще се справиш, ето го къде е. След 40 дена непушене ще си забравила и няма да подхванеш повече.
Аз държа под 4,7 сутрешна захар. Ще направя още един 24 часа фаст и ще чакам седмица, за да мина през лаборатория. Не искам лъжливи ниски резултати. Раздвижиха се килограмите също, но още съм далееече от 6-цата Grinning

# 671
  • Мнения: 931
Здравейте, препоръчахте ми да си взема B12 и вит Д за дефицитите, но по колко да пия. Както са в упътването или да изчакам докторката да ми ги предпише?

# 672
  • Мнения: 626
За В12 е важно формата да е метилирана. За Д нека лекар се изкаже.

# 673
  • Мнения: 1 339
И аз тук, вчера съм на два бургера, само месо/ домашно телешко/ и кисели краставички вечерта.
Цял ден съм по болници с баща ми,които не си пие хапчетата за високо кръвно и вчера е паднал пред блока, та до мен не стигнах,като се оправя с него ще отида Expressionless Мануна🤗
По добре съм,но може би от стреса нямам време да се чувствам зле.
Мислех си, ако съм около 800/1000 калории, няма ли да спра да свалям😆Нямам апетит.

# 674
  • Мнения: 14 034
Кофти е толкова ниски калории ако не е инцидентно и за кратко...
Не са достатъчно ниски да имитират фаст, но не са и достатъчно високи и реално си гладуваш, то е сериозно недохранване това.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт