През ЯНУАРИ радостта ми е голяма - станах вече мама!

  • 10 702
  • 300
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 376
Моля , моля радвам се че ти помогнах , много целувки на хубавеца !!! Grinning

# 256
  • Мнения: 1 132
И моята бебка я налегнаха колики със страшна сила. Единственото,което и помага е да ми спи на корема. Обаче така пищи милата като се храни,но е и много лакома. В началото е ок, но после 30 секунди суче, 30 реве, направо сърцето ми се къса. Понякога и помага затоплена възглавничка от черешови костилки или малка грейка пълна с топла вода, но само временно.
Успокоява я и банята. Изобщо не реве като я къпя и много се кефи като я бутна в кофата.
Иначе на разходки ходим от както стана на 5 дни. Всеки ден сме между 1-2 часа на вън. Когато беше на 10 дни пропътува 300 км с кола и тогава спа непробудно за първи път от раждането.
Тая помпа на Авент ми провали едно вечерно излизане. Аз бях сложила онова там бялото нещо обратно и помпам ли помпам и  нищо. Накрая реших, че ми спира кърмата. На другия ден мъжа ми разгледа схемата за сглобяване и ми показа как да сглобя. Е, но не можахме да оползотворим бабата по предназначение в петък вечер!  #Cussing out

# 257
  • Мнения: 3 405
Ий, хора, има ли друга като мен да реве за свекърва си? Сега си замина жената, а аз се скъсвам от рев, чак и Ники се разрева като ме гледа.
Как ще се организирам newsm78

# 258
  • Мнения: 871
Споко бе Анджи, моята майка като си тръгна и аз ревах сума ти време и бях изпаднала в ужас как ще се оправям. Обаче с времето всичко си идва на място. Ники нали по цял ден не е у вас? Просто не изисквай прекалено много от себе си и всичко ще е ок Peace

# 259
  • Мнения: 333
Ий, хора, има ли друга като мен да реве за свекърва си? Сега си замина жената, а аз се скъсвам от рев, чак и Ники се разрева като ме гледа.
Как ще се организирам newsm78

Аз не. Толкова ми е спокойно като я няма, че не мога да ти опиша. Оправям си всичко когато Вики заспи. Засега спи добре, но и ние имаме моменти на рев. Един приятел на мъжа ми ще ни даде капки за колики от Англия който много помагали, но тук никъде ги няма. Като видя резултата ще кажа, утре като ги вземе ги почваме.

Ние с мъжо вече се пооправяме, аз днес се скъсах да кихам, което значи че болестта минава, но все още сме с маски.
А аз правя разходките в стаята с количката, много помага за приспиване когато ръцете ми се скапят, а по принцип най-много ни харесва на рамото на мама.
Днес ни падна и пъпа и сме щастливи. Но проблема с окото си остава, нещо се поду и секретира повече от другото.

# 260
  • Мнения: 25
Леле хора направо ви се 4удя с две де4ица как се оправяте.Аз до сега съм била сама с бебка само за няколко 4аса и се 4удя как ще се оправя като ме зарежат майките.Имам си го аз тоя проблем с неувереността от години и винаги си мисля 4е не мога да се справя.Ама като остана сама сигурно ще се осеферя.
Кажете какво да правя с гурел4етата по о4и4ките?4истим ги с паму4е и преварена вода и даже ни изписаха капки ама на тях пише да не се дават на деца и мен ме страх да ги капна нищо 4е са предписани от педито.
А има ли връзка между това което ние ядем и коликите на бебето?Възможно ли е ако ние хапнем нещо предизвикващо газове и това да при4ини колики на беб4ето?НАпример фасул?

# 261
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Храната, която яде майката, се отразява върху детето естествено. Фасул, зеле и тем подобни сяе препоръчва да се избягват. Аз се наядох с боб една вечер и бебка цял ден пръцка после Blush
Мами едната гърда ужасно ме сърби цялата, направо ме побърква. Някакви идеи какво може да е newsm78 Гледах на бебка в устата с подозрения за млечница, обаче всичко е ок, не е това.

Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 18:07 от tsveta

# 262
  • Мнения: 1 289
Анджи , споко. На втория ден след като си бяхме вкъщи,майка ми се разбола и се обади ,че няма да дойде.Аз се побърках от ужас-страх голям как ще се оправя.Но пък като знаеш,че си сам се стягаш и всичко си върви спокойно.Така че се успокой,за да не притесняваш Ники , а и твоето настроение се предава и на детето,....Спокойно-всичко ще се оправи.

А за храната-аз сега съм си нарязала 5-6 кивита,че малкия не е акал днес.Е,ако се брои в 3 през нощта  newsm78

# 263
  • Мнения: 104
И аз не зная как ще се справя като остана сама,4е баткото е доста активен и иска да я разнася Hug
А тя милата душа под наем Praynig
4е не ми дава и да я кърмя от ревност Whistling

# 264
  • Мнения: 3 405
Ще се справим Simple Smile
Ники днес помага да сменяме памперса, стискаше си носа, но има желание да помага за бебето.
И му пее Grinning

# 265
  • Мнения: 871
Днес бяхме 45 минути навън, на кафе newsm44 newsm68. Беше напекло едно слънчице и аз се престраших да стоим по-дълго...Така че днес се отчитам с прекрасно настроение, а след седмица смятам през деня и някой МОЛ да сефтосам, когато има по-малко хора.
Санди, всичко, което ядеш го "яде" и бебето и то директно. Ако плацентата е била вид фиолтър, сега няма такова нещо. Така че избягвай боб, леща, грах, шоколад, цитруси и зеле (друго не ми хрумва) Peace

# 266
  • София
  • Мнения: 3 249
... Санди, всичко, което ядеш го "яде" и бебето и то директно. Ако плацентата е била вид фиолтър, сега няма такова нещо. Така че избягвай боб, леща, грах, шоколад, цитруси и зеле (друго не ми хрумва) Peace

И шоколад ли Sad Едничката ми радост и нея да ми спрат! Cry Не мога да се откажа от шоколада, освен ако няма особено сериозен довод за това. Поне не докато не подновя секса... Crazy

# 267
  • Мнения: 1 289
... Санди, всичко, което ядеш го "яде" и бебето и то директно. Ако плацентата е била вид фиолтър, сега няма такова нещо. Така че избягвай боб, леща, грах, шоколад, цитруси и зеле (друго не ми хрумва) Peace

И шоколад ли Sad Едничката ми радост и нея да ми спрат! Cry Не мога да се откажа от шоколада, освен ако няма особено сериозен довод за това. Поне не докато не подновя секса... Crazy

И аз съм луд фен на шоколада,но не ям  #Cussing outДокторката ми го забрани заедно с кефето,газираните напитки,лютите храни и подправките.  chef

# 268
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
При нас баткото много иска да ми помага с помпата Crazy CrazyСамо като ме види,че се  цедя и веднага налита той да го прави Crazy Не ме питайте Mr. Green

И на мен сега ми е добре, Алекс го гледат майка ми и баща ми , майка готви и всеки ден носи, и когато Рик се прибере от работа винаги има сготвено/ леле,ще свикне тоз мъж , и после какво ще го правя Crazy/, и предполагам,че когато си тръгнат,ще ми бъде много мъчно и изнервено в началото, и голям рев ще падне,знам си се,но няма начин - трябва да се справим Mr. Green Mr. Green

Моята рецепта е - от време на време надничам във форумът с близнаци,и като ги видя с по две и три наведнъж какъв екшън им е,и си казвам,че мойто си е песен направо Mr. Green Mr. Green

Гале,нашите капки са от Англия - Инфакола, ако говориш за тях,добри са, и с Алекс ме спасиха от коликите,и сега за сега помагат,дано и при теб имат успех/аз моите вчера ги получих от Англия и съм много хеппи Mr. Green/ Но всяко бебе си е различно,и различни неща им действат Rolling Eyes

А шоколад изяждам по два на ден - с Алекс ядях Милка с ягоди, сега с Никола ям Своге фин млечен/Саше,ако помниш,веднъж на училище ми стана лошо и ти ми даде един такъв, и оттогава не мога да се спра Mr. Green не съм забравила,ще си ти го върна Mr. Green Mr. Green Mr. Green/

# 269
  • Мнения: 871
... Санди, всичко, което ядеш го "яде" и бебето и то директно. Ако плацентата е била вид фиолтър, сега няма такова нещо. Така че избягвай боб, леща, грах, шоколад, цитруси и зеле (друго не ми хрумва) Peace

И шоколад ли Sad Едничката ми радост и нея да ми спрат! Cry Не мога да се откажа от шоколада, освен ако няма особено сериозен довод за това. Поне не докато не подновя секса... Crazy

Ами какаото алергизира Sad Аз, честно да си призная си хапвам по малко, защото умирам да го ям...Не знам откъде ми дойде тази любов към шоколада, аз никога не съм обичала сладко....Явно организмът ми има нужда, знам ли...Но в никакъв случай не ям повече от 1-2 парченца...
Айиде бе , няма ли някой да се похвали със секс Whistling

Общи условия

Активация на акаунт