PANDORA - Тема 9

  • 36 736
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 428
Аз днес взех две неща от намалението.
Това талисманче, което може да седи по два начина, сърчицето може да е статично, може и да е като висящ елемент. Исках нещо с shine елемент, за да си го комбинирам със златни бижута.

Тази гривничка също. Исках точно този модел и се зарадвах, че е намален. Много е семпла, според мен отива на всичко.

Направи ми впечатление, че в магазина имаше повече намалени неща от обявеното. Онази огромна роза, мисля беше от новата колекция, също беше намалена.

Последна редакция: вт, 18 юни 2024, 21:53 от Bubolita88

# 706
  • BG-DE
  • Мнения: 5 152
Това талисманче със златното сърчице и на мен много ми харесва, единственото което ме спира да го взема е надписа, който се отнася към мащеха но пък той е доста дребен 🤔 Интересно, че и той и голямата роза са от новата колекция, а обикновено талисманите от лятното намаление ги спират 🤔

# 707
  • Мнения: 3 000
Ако голямата роза е намалена, вероятно ще я взема, за ужас на мъжа ми. 😁

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 3 393
Голямата роза беше сред намалените в силвъркорт, но явно бързо се изчерпа. Сега не я откривам.

# 709
  • Мнения: 3 000
Аз съм в Германия сега, освен да се разходя тук да огледам за нещо интересно, макар че напоследък съм по-скоро пасивна по отношение на бижутата им.

# 710
  • BG-DE
  • Мнения: 5 152
В немската Пандора голямата роза също е намалена на 75€. Ако напишеш в сайта под продукта пощенския код на града в който си ще ти даде в кой магазин е налична.

# 711
  • Мнения: 1 428
В мол София я имаше снощи, почти съм сигурна, че беше 120 лв.

# 712
  • BG-DE
  • Мнения: 5 152
Сладкодъвка, днес поръчвах за приятелка и ми попадна този клипс, ако не се лъжа имаш костенурката от мурано и с такива клипсове би се получила много приятна лятна комбинация, според мен разбира се 😊

# 713
  • Мнения: 2 194
О, много благодаря, Menerva! Да, имам синя костенурка Мурано, както и сини талисмани Океански градини, които обожавам, защото наистина изглеждат като морска вода. Вече ми е късно, но утре ще погледна има ли ги тези клипсове в Силвър Корт.

# 714
  • Down south
  • Мнения: 7 898
Класика.
Отиват на много комбинации.
Ако ги намерите, още повече намалени,  не се колебайте.

# 715
  • HH
  • Мнения: 3 272
Не ме грабнаха много артикулите от немската разпродажба. Едвам си избрах едно бяло Мурано, да ми станат две, и едно сребърни талисманче със синьо камъче.
И две твърди гривни за подарък взех.


В последно време като взема талисман, на мога да му намеря място, все нещо не мога да ги наредя че да ми хареса.

# 716
  • Мнения: 2 194
Поръчах си клипсовете, които Menerva ми препоръча, за което благодаря отново Flowers Hibiscus Харесват ми.Исках и слонче, но беше изчерпано онлайн. Ето и лятната ми гривна, вече е завършена

# 717
  • BG-DE
  • Мнения: 5 152
Сладкодъвка, много се радвам, че и на теб са харесали тези клипсове, аз вчера ги видях на живо и вече са в уиш листа ми 😊 Лятната ти гривна е просто прекрасна 😍 С много прекрасни летни емоции да си я носиш 😍😍😍

# 718
  • Мнения: 2 194
Благодаря ти, Menerva, наистина много си я харесвам и аз! Обожавам морето, а тя ми носи точно такова настроение и емоции. Нека всички имаме страхотно лято и нови и красиви придобивки Blush

# 719
  • Някъде там
  • Мнения: 4 918
Сладкодъвка, гривната ти е истински разкош.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт