ЮЛСКИТЕ момчета и момичета радват се на първите кокичета!

  • 9 653
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Благодаря ви за топлото посрещане.
Лека полека ще си кажа всичко Wink
Както се вижда от профила ми -имам си три дечица .В момента отглеждам две от тях едното е родено 2005 ,а другото юли 2006.До сега все съм писала в юлки 2006 ,защото по се задържам в къщи покрай двамата.Иначе лудницата е пълна.Каката е голяма и си се грижи сама за себе си.
И във Варна няма пързалка ,но предстои да бъде открита такава в един от строящите се молове.Смятам първо да ви попрочета малко,за да не задавам излишни въпроси.
Весел празник. Drunk

# 211
  • Мнения: 702
Честит Трифоно -Валентин и от мене  Heart Eyes
И ние сме с пързалака тук в Пловдив вече цяла зима и най посетена е от дъщерята аз не си падам по кънко падането  Mr. Green
Иначе Катето е много доволна и с кеф кара че от години чакаше да се пързаля.
Като гледам каква яка дружина сте кънкьорки че и Ава хокеистка може спокойно един отбор да  Laughingспретнете

За гърнето GOGOBOY кажи докъде сте и тогава ще дам мнение по въпроса че е важно на какъв етап са нещата а и да не се пропуска че има разни периоди при гърнето

Поздрави на всички и специални на Пикола така се радвам че пак пишеш и ти бременюшка такава и на Галето също специални изобщо бременюшките да се пазите че чакам весели новинин след няколко месеца  Hug Heart Eyes

Добре дошли и на новите мами   bouquet

Иначе нищо ново при нас усърдно дъвчем френския и се подготвяме психически и всякак за новите промени
Габи си е все такава сладурка палава спи по 1 път на ден яде различно но като цяло си похапва доста добре Laughing
Кофти време та ни позапечата днеска и трудно се избутва деня ама свърши вече
Утре каката има концерт стискайте палци

# 212
  • София
  • Мнения: 6 263
Wine GlassЧестит Трифон Зарезан на всички любители на виното и честит Св. Валентин на всички влюбени! txtloves
 welcome на новата мама и юлче!

Мамо Светли, стискаме палци утре за концерта на каката. А тя в какво точно ще се изявява?

Ава, а ти къде си тренирала хокей? Мене на Зимния треньорите много ме тормозиха по време на студентските и свободните пързалки. Разговорите ни протичаха по следния начин: "Айде в отбора по женски хокей!" - "Абе я ми се махайте от главата с тия глупости!" - "К'ви глупости, т'ва все пак е национален отбор (то к'във да е, то сега в България има само два клубни отбора по мъжки хокей, преди години да бяха три - б. а.), ще има международни състезания." - "Бе т'ва е мъжки спорт." - "Ма и ти си мъжко момиче (каквото и да значи това - б. а.)"  Joy . Като знам как се млатеха мъжете с тия ми ти стикове и как се блъскаха... Но две познати се записаха, затова те питам - може да ги познаваш. Иначе тренирането на хокей по никакъв начин не им се отрази на женствеността, а както може да се предположи, не след дълго отборът се разпадна.

Гале, а ти защо не си казваш досега за виното? Направо на пързалката с една бутилка червено да се почерпим за отскок. Тъкмо няма да се мориш да режеш лед за уиски с кънките, то за виното нема да ни требе!  Laughing

Съни, а сега серизоно за кънките следващата седмица. Ти къде мислиш да ходим? Аз по принцип съм пешеходец, а Ади си я возя с каручката (разбирай в нейната си количка), така че мога да си закарам "Д"-то май само до пързалките на НДК или до Народния театър. За дядо няма проблем да дойде на което и да е от двете места, така че от тази гледна точка ми е все едно. Само че той надали ще се оправи с повече от едно ходещо бебе, освен ако не спят - все пак човекът е на 85 години  Hug, нищо че, да чукна на дърво, още си е с ъкъла. То ако сме 2-3 майки, всяка може да кара по 1 час и по половин час да стои с децата, де. На пързалката на НДК, освен че има маси на открито, има и отоплена шатра, т. е. ако е по-студено, децата може да са вътре (то всъщност аз Ади няма на кого да я оставям, затова си я водя навсякъде с мене, вече на бая места са ме научили  Grinning). Пързалките на НДК в подходящо според мен време са две - едната е в 12 до 13:30 h, като бях от толкова обаче, трябваше да си взема детската кухня първа, а не последна, както обикновено. Следващата е в 14:30 h, която може би ще е в по-удобно време (поне последно като говорих с Изи от юлки '06 и за нея беше така). Аз лично предлагам да отидем през седмицата, защото събота и неделя има много хора. А, забравих само да се похваля, че последния път гушнах Ади и направих едно кръгче  на пързалката с нея, преди някой да ми се е скарал  Wink . Иначе на нея много й хареса, но живот и здраве ще трябва да изчака още 2-3 годинки, за да почне да се учи да се пързаля самостоятелно.

Е, лека нощ на всички, че май е крайно време да свършвам с писането и да ходя да си доспивам!

# 213
  • Мнения: 1 878
Ей явно тежко празнуване е падало снощи щом още никакви ви няма и още по-явно сте уважили и Трфон и Валентин  Mr. Green

А за кънките, за кънките взехте да ме плашите вече - то хокей, то обиколки с децата на ръце, то.....а аз съм си един прост любител, при това не във форма  Crazy Та затова не ща да взимам Лио - ще ме засенчиш с корема като сензация на пързалката, а аз се надявах за приз великолепно падане  Mr. Green, но ако настояваш ще отстъпя, пък и щом винце ша съ черпим  Party

Явор в момента си прави кефа на терасата ни - пуснала съм го там да се разходи детето на въздух, че майка му я мързи нещо днес да се носи по улиците - та младежа го гледам по едно време си изнесъл и чашата и си надига и пие и си се весели нещо с леко танцувална стъпка  Joy  newsm78 освен вчера да ни е гледал с татко му какви ги вършихме  hahaha

# 214
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
честити празници от мен със закъснение    bouquet
вчера беше невъзможно да вляза в сайта,какво остава за форума,а и днес да не ви казвам с каква скорост зарежда  ooooh!
Гале ти къде се натискаш с коремче по пързалките,умната там,пък догодина ще караш и танцуваш  Grinning и ние си имахме пързалка тук,когато беше студено,и тази година само си я гледам отстрани и се облизвам(както казва майка ми за нещо което много ти се иска)  Laughing
иначе времето е много лудо-цъфнаха дръвчетата,лошо и само се ядосвам за това

# 215
  • Мнения: 1 110
4естити празници на вси4ки и от нас със Алексът  bouquet

Тук времето е прекрасно днес и сме от сутринта в парка. Дребното мноо се забавлява с ку4енцата на хората, ама аз със една снощна гава няма да ви казвам тва слънце как ме успива...  bouquet

# 216
ЗДРАВЕЙ СВЕТЛЕ.НА КАКЪВ ЕТАП СМЕ С ГЪРНЕТО-АМИ В МОМЕНТА В КОЙТО ГО СЪБЛЕКА ПО ГОЛО ДУПЕ И ЗАПОЧВА ДА СЕ ДЪРПА И НЕ ИСКА ДА СЕДНЕ.ИНАЧЕ КАТО Е ОБЛЕЧЕН СЯДА НА ГЪРНЕТО И ЗАПОЧВА ДА СИ ИГРАЕ.ТЕ ГЪРНЕТАТА НАЛИ СА КАТО ЖИВОТНИ И ИМАТ ПО ЕДНА ТОПКА ОТГОРЕ.И ТАКА ВЪРТИ ТОПКАТА.ИМАМ ЧУВСТВОТО ЧЕ МУ Е СТУДЕНО И ЗОТОВА НЕ ИСКА ДА СЕДНЕ ГОЛ.АЗ НЕ ГО НАСИЛВАМ ИЗОБЩО,ЗАЩОТО СЪМ ЧУВАЛА ,ЧЕ МОЖЕ ДА ГО НАМРАЗИ И ИЗОБЩО ДА НЕ ИСКА ДА СЕДНЕ.АКО МОЖЕШ ДА МИ ДАДЕШ НЯКАКЪВ СЪВЕТ ЩЕ СЪМ ТИ БЛАГОДАРНА.ЧАО ЗА СЕГА ОТИВАМ ДА ГЛЕДАМ МОДНА КЪЩА.. newsm10 smile3525

# 217
  • Мнения: 3 116
Можеш да затоплиш предварително гърнето с духалка и така ще изключиш версията със студеното гърне  Peace

# 218
  • Мнения: 277
Здравейте моми4ета!
Аз имам доста да се хваля с мойто моми4енце - знае всичко, говори всичко, направо си провеждаме разговори  и най-интересното- от 10-на дена сама пожела да си върши работата на гърне, никога не съм я притискала. Просто ми каза: пиш, ако. Аз питах: Искаш ли гърне, тя каза "да, гърне" и така се по4на та до сега.Дано продължи.Че  нали уж лятото си беше свикнала с ърнето, ама после се отказа, явно не се е била нау4ила, а ве4е децата са големи и сами си решават какво и кога искат. Ина4е е много мили4ка и гальовна, типично моми4енце..Дори когато й се карам, тя вместо да се разсърди или разпла4е, идва, гушка ме, милва ми се и ми казава: Ой, мамо, мамо... И от няколко дни й пея песни4ката за Мила моя мамо.. а тя от нея е нау4ила само "мила моя мамо, кажа мамооо" и понякога така ми се умилква, "пеейки я" .
Лека ве4ер на всички и специални поздрави на беб4етата в корем4етата  Heart Eyes

# 219
  • Варна
  • Мнения: 1 040
И ние имаме проблем с това гърне,за сега сме с три успешни опита.През другото време само си седим.

# 220
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
хич не ме обича форумьт те3и дни Rolling Eyes....
Сия, мен ме "вербуваха"  Crazy на Дружба.... иначе трнирахме на Славия, ходиха мацките дори до Белгия да играят, пьрво белгийките дойдоха и ги ра3бихме в София 3 мача, после и там са ги били.....ама накрая треньорьт *абунов и кептанката останаха там....и отборьт го в3е малкият  брат, ама не останахме дьлго Rolling Eyes....та така .....

радвам се, че всички са и3карали страхотен пра3ник  Hug Heart Eyes

# 221
  • София
  • Мнения: 6 263
А, и мен Забунов (не знам кой от двамата) ме тормозеше, нищо че със сина му Евгени по това време може да се каже, че бяхме приятелчета, т. е. движехме в една компания  Mr. Green . Знаеш ли обаче какво разбрах - явно отборът, който сформираха тогава е бил най-малко втори такъв във времето, защото "Дружба" беше затворена доста преди периода, за който говоря аз. А сега и към мамите, които засега са си в София - какво стана, отказахте ли се от ходенето на пързалката  Hug ?

# 222
  • Мнения: 1 822
newsm59Ласко, Честит Рожден Ден !!! newsm59

Бъди здрава, обичана и много щастлива !

Аз не съм се отказала от кънките, но тези часове 12ч. и 14:30ч. през седмицата са ми изключително неудобни, а и няма на кого да го оставя. Единствен вариант от 14:30ч. през седмицата и то ако е по-топло и Стефанаки да спи в количката докато аз се пързалям иначе събота и неделя няма проблем, все ще го оставя на някого.

# 223
  • Варна.
  • Мнения: 1 102
Честит рожден ден на Ласко! Много усмивки и хубави подаръци!

Последните ми дни на майчинството заминават с бясна скорост, започнах да ходя на гимнастика всяка сутрин, после бягам по някоя си моя задача и покрай малките псенца още имам ангажименти с храненето и чистенето. Обещах ви снимки, но нещо с телефона не ги докарах, ще опитам по-късно да сложа някоя. Повече ги снимах с камерата, започва вече да ми става мъчно и за тях, че ще се разделяме скоро. За сега вече сме намерили къщи за 2 от бебетата, новите стопани си ги чакат още малко да се отбият.
Калина ми прави големи парчета вече, лиготи се много, не дава да я обличам, събличам, слагам в количката и т.н. но най-много ме трови отказа от течна храна, записахме пак кухнята от понеделник белким навън изяжда някоя лъжица.

# 224
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
А, и мен Забунов (не знам кой от двамата) ме тормозеше, нищо че със сина му Евгени по това време може да се каже, че бяхме приятелчета, т. е. движехме в една компания  Mr. Green . Знаеш ли обаче какво разбрах - явно отборът, който сформираха тогава е бил най-малко втори такъв във времето, защото "Дружба" беше затворена доста преди периода, за който говоря аз. А сега и към мамите, които засега са си в София - какво стана, отказахте ли се от ходенето на пързалката  Hug ?

Евгени е син на големия 3абунов ( ако не ме льже паметта, и той играеше ), май ходи и  до Белгия, ама не сьм 100% сигурна...а иначе а3 говоря 3а времето в началото на 90-те - 91-92-93, Дружба не беше още 3атворена.....

Общи условия

Активация на акаунт