Номинации за най-голяма муня (тема 7)

  • 75 168
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Бургас
  • Мнения: 16 638
Кой знае какви химии има в мокрите кърпички!
Муня днес си прибра елхата!
Стикерите по прозорците стоят още.

# 676
  • Мнения: 3 306
   Че не е ли рано за прибиране на елха, нашите седят поне до края на март Simple Smile. Изкуствени са, де. И са три. Само в спалнята ни няма. Рядко сме вземали естествена, само тогава сме я махали толкова рано.

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 7 081
Аматьорки Grinning Коледните стикери в стаята на детето стоят вече от три години Grinning

# 678
  • Sofia
  • Мнения: 26 712
При майка ми една великденска украса си седи целогодишно 😄

Открих неизмита чиния в шкафа при чистите 🫣 ,може би на 2-3дни 🤔
Няма кой да обвиня 🤨,сама съм тези дни,аз съм я прибрала там 😏

Правих баница преди малко,но забравих да сложа една”тайна”съставка и не е пухкава както друг път 😤

Последна редакция: нд, 14 яну 2024, 16:10 от Doli

# 679
  • Мнения: 3 759
При майка ми една великденска украса си седи целогодишно 😄

Открих неизмита чиния в шкафа при чистите 🫣 ,може би на 2-3дни 🤔
Няма кой да обвиня 🤨,сама съм тези дни,аз съм я прибрала там 😏

Правих баница преди малко,но забравих да сложа една”тайна”съставка и не е пухкава както друг път 😤
Разгадах тайната ти съставка - билката "Кихнисладко" Simple Smile

# 680
  • Sofia
  • Мнения: 26 712
Не е тази 😄

# 681
  • Мнения: 3 306

Нещо такова?


Рибица от блатен смок,

остро жило на слепок,

мъх от прилеп, клюн на сова,

от усойница отрова

# 682
  • софия
  • Мнения: 26 043
Колко пъти съм слушала Дългоноско ❤️ Малко страшно и много интересно.

# 683
  • Мнения: 3 668
   Че не е ли рано за прибиране на елха, нашите седят поне до края на март Simple Smile. Изкуствени са, де. И са три. Само в спалнята ни няма. Рядко сме вземали естествена, само тогава сме я махали толкова рано.

До 12 ден след Коледа трябва всичко да се махне, тоест, до 6 януари. Не че мойте не са още в хола, вече са в кутии, прибрани, но не складирани в мазето; елхата също стои там, само казвам как трябва.

Вилхелм Хауф го чета и досега. Приказките му са много хубави и на мен и досега са ми интересни.
Наскоро гледах документално предаване за един убиец, който се представял за британски аристократ и веднага се сетих за “Младият Англичанин”.   

# 684
  • Мнения: 3 759
А, ние решихме, че ще прибираме на Ивановден по стар стил в градското жилище, друг път го правя по-рано. 
В селската къща ги прибрахме по-рано.

# 685
  • Мнения: 7 024
Доли, и аз днес открих неизмита кутия за храна в кухненския шкаф. Баница съм слагала в нея на детето за училище и явно съм я прибрала без да я измия. То май не е мунско, ама хайде. 😁

# 686
  • Sofia
  • Мнения: 26 712
Моята беше брутално мръсна и засъхнала 🙄…,а и не мога да се сетя какво съм яла тези дни,за да е в такъв вид 🤔…като съм сама не ям готвено,а бърза и суха храна 😏

# 687
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573
Още не ми е писнала коледната украса - тогава ще я махна. Сега е едно такова време - до март-април е сиво и празно, няма празници (само един карнавал) и лалетата и зюмбюлите още не са цъфнали... Ще си я държа пък. Още малко. Елха нямам тази година, а нещо като цъфнало дръвче със светещи цветове.

# 688
  • Мнения: 10 520
Мокрите кърпички са топ за всички петна, какво ли не съм търкала и махала с тях. Кафе, кал, червило,  мазно, доматен сос... Никога не ги ползвам за бърсане на ръце, обаче  предвид горните им свойства.
Много ги ползвам и уважам и аз.

До момента само веднъж имах фал. И то не с махането на петно, а тъкмо обратното - с направата на петно!
Една рокля нещо накапах, баш на сисите, и търках с кърпичка. Тя махна петното, ама махна и цвета на роклята Joy После се наложи да я пребоядисам. Уви, от химическото хич не случиха с цвета и от приятно борово зелена стана почти черна. Ама нося си я, де Grinning

Ако беше пуснала роклята в пералня на някакви градуси само с чиста вода, можеше и да се оправи. Не винаги, но понякога върши работа за петна, които са се появили от прането на недобре обагрена тъкан.

# 689
  • Мнения: 24 875
От обяд зареждам лаптопа. Включвам ги, но батерията е на минимум. Сериозно се притесних, защото е на една година, даже се чудих къде може да съм сложила гаранцията. В крайна сметка видях, че не съм включила в контакт. Може ли да съм такава бяла птица?!

Общи условия

Активация на акаунт