🍽️ MasterChef България 🍽️ - сезон 8, тема 4

  • 33 168
  • 743
  •   1
Отговори
# 615
  • на село
  • Мнения: 3 981
Чак пък просташко поведение от Петя не видях, точно и ясно си каза и показа момичето какво я дразни.
Нито е използвала нецензурни думи, нищо.

А значи и това да очаквам да се изтрие, без това тази вечер само ме трият.
.

# 616
  • Мнения: 4 497
Интересно, че никой от тръгващите си не посочи Лора като достойна за победител.

# 617
  • Мнения: 9 679
Закопаха предаването този сезон.

# 618
  • Мнения: 120
Няй-просташки в това предаване винаги се е държала Марианна. Тя има грозен език. Всичко й е 'гадно', 'тъпо' и други думи, присъщи на нискоинтелигентна провинциална продавачка в магазин за домашни потреби. Тя е тази с най-инфантилното държание.

# 619
  • Мнения: 1 889
Аз съм една от първите ,която твърдеше че е нагласено отпадането на участници и че Лора е бутана. Тогава много хора го отричаха и ги забавляваха моите мнения. Но да , и за мен са фантастични аргументите в подкрепа на държанието на Петя и в по- горни постове съм се обосновала защо . Изключително нелогично ми е нейното поведение, да не кажа глупаво. А че Лора отдавна трябваше да е аут е така, но не мисля че Марианна в този случай избра Петя вместо Лора. Можеше да направи абсолютно същият избор с Мелят. Така или иначе една от двете щеше да изгори по един или друг начин, но инфантилното поведение на Петя показа и истинският и характер. Жалко, че изпуши точно накрая, можеше малко по- достойно да си тръгне като многото преди нея. А и дори и Лора да е бутаната, Петя какво я бърка ? Да не би да си е въобразявала, че е по- добра от Биляна, Осман, Марианна, че да ги измести и да спечели ??? Амии смешно си е , ако е така. Иначе не си обяснявам гневът и. Само един печели и със сигурност нямаше да е тя.

П.П. А за жалост много хора ненависта ги заслепява. Отвратително грозен хейт се изсипва по непознати. И целта е ???

# 620
  • Мнения: 1 245
Петя избухва, че не иска да готви с участник в предаването и как щели да се видят на елиминации. След това се държи всякаш Марианна е капитан - тя така била искала. Нарочно беше пасивна по време на пазар, коета доведе и до грешка. Непрестанно се заяждаше за касеролки и крачета. Това не било простащина? Мими, успокой се ти, защото прекрачваш тона в темата, аз не си позволявам да се заяждам с хората, които пишат тук.
Ако в моя екип има човек, който започне да се държи като Петя, би изхвърчал.

# 621
  • Мнения: 755
Големи фантасмагории, фенщината много взима превес. Но то си е нормално де.
Каква фенщина?
И, да, нормално е хората да имат мнение. Явно сте от малцинството, което харесва Лора и не вижда нищо нагласено. Как пък всички останали грешат
Ако си направите труда да прочетете мненията ми ще разберете, че не съм фен на Лора. Като цяло, не съм фен на никого този сезон, всички са ми нелепи в едно или друго отношение. Харесвам Таралежков и Сарафов, всички останали са ми незабележими. И да, аз също изказвам мнение, макар и непопулярно, но е смешно да ми се приписва харесване на определен участник. И дори и да е така, това нещо принизяващо ли трябва да е щом не съвпада с вашето мнение?

# 622
  • Мнения: 18 061
С какво толкова блесна Петя, че Сарафов баш па нея предложи работа? С този глас едва я траех, даже Лора по- малко дразни

# 623
  • Мнения: 9 679
И фалшивата усмивка....неприятна персона.

# 624
  • София
  • Мнения: 2 431
Привет на всички! Гледам на запис и за това не пиша. Но ви чета. Но днес Петя много ме издразни. Да има право да не харесва който и да е, но поведението и от днес освен невъзпитано е и детинско. А лицемерието и го забелязах отдавна. Не харесвам и Мариана и Лора. Май сал един Осман остана.

# 625
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 459
То и аз не съм фен на никой. Тъкмо станах на чичо Митко и незаслужено го изритаха.

# 626
  • Мнения: 605
За мен това избухване на Петя дойде малко от нищото. Имам предвид, именно тя взе Марианна на мастърклас, до сега не се виждаше никаква вражда между двете. Или е режисура, нескопосана при това, или е станало нещо, което не са ни показали.  Твърде от няма и къде дойде чак такава фрустрация. Работили са преди заедно в отборни битки.
Фаворит ми е Биляна.
Да вметна, че повечето полирани яйца, които шефовете признаха този път за валидни, при старото жури щяха да са отхвърлени. Вярно е, че тогава им даваха и по повече време, но все пак.
Две неща обаче се сетих.
Първото, че предишните сезони често даваха 90 минути за отборните битки, понякога и за други задачи.
Второто, че тази година нямахме щафетно готвене, а то ми е по принцип една от любимите задачи.

# 627
  • София
  • Мнения: 20 222
Дори да е станало нещо, което не са ни показали, не мога да оправдая държането на Петя, не беше на ниво - странно, заядливо и дори леко злобно. Беше се предала още преди да са започнали, подсмихваше се ехидно, губеше време в глупави забележки, вместо да се съсредоточи в готвенето и като цяло демонстрира доста неприятно поведение.
Не харесвам особено Марианна, но действително влезе добронамерено в задачата, готви с идеята да спечелят и беше права, че Петя игра срещу себе си. Сякаш нарочно саботираше задачата. Съгласи се, когато Марианна предложи да сервират едните миди без черупките, но накрая ги беше оставила с тях.
И за нейна информация, мидите действително имат т.нар. "краче", с което се захващат към скалите или към специалните приспособления, ако са отглеждани във ферми.
Общо взето се радвам, че тя си тръгна, щом не можеше да е Лора. А беше доста вероятно Лора да се провали на този десерт, нищо че се прави на голяма сладкарка.
Много ме издразни в началото на епизода Лорчето - намерил кой да критикува останалите, че нямали креативни идеи! Защото тя пък не готви цял сезон едно и също. Презентациите й също все еднакви, даже Таралежков й го каза миналия път. И колко неадекватно се беше облякла пак. Тя всеки път е облечена така, но днес с тази прозрачна рокля, беше все едно по сутиен и бикини. Изключително подходящо облекло за кухня... Rolling Eyes
Надявам се следващата отишла си да е тя.
Много се зарадвах за Мелят, защото в началото на епизода очаквах, че тя ще си тръгне, особено като чух, че елиминацията е десерт. Тя пък изненада много приятно с най-добрата чиния.

# 628
  • София
  • Мнения: 11 770
И според мен Петя се изложи. Като не ѝ се стои, да не си прави последната задача и готово. Марианна често е остра, разбирам защо не я харесва, но беше неприятно за гледане. Показа неуважение към зрителите.

Дано догодина, ако има отново предаване, да го няма това сваляне от балкона на човек, който не е загубил. В случая Петя грам не заслужаваше да е горе, де. То тя не искаше дори идея да даде какво да се готви.

Мелят се справи много добре на десерта, все пак Мария го е тренирала преди да го поднесе, а Мелят постигна много добра визия от първия път.

Последна редакция: нд, 26 ное 2023, 01:33 от Niya-

# 629
  • Мнения: X
Всички многократно тука казвате, че Петя била прецакана от Мариянна. Ай ви питам като пращаха други Марианна на елиминация при успешно готвене преди това защо никой от вас тука не възрази освен мен? М?
Наслушах се на хейт срещу Марианна и не се спряхте 2 теми поред да я обиждате тая жена. Няма насита да му се не знае!
Каква е разликата ако пратят Лора на Елиминация? Та тя редовновно отървава кожата, някой от вас съмнява ли се? С онова подобие на ньоки срещу Марианна в елиминацията помните ли?

Айде стига с хейта. Марианна е нищо повече от инструмент. Тя сама каза, че когато и падне тя да определя тия неща ще си отмъсти. Да, който нож вади от нож погива. Който копае гроб другиму сам пада в него. Така и тоя случай. Спомнете си предаванията, в които Марианна беше на пангара.

Последна редакция: нд, 26 ное 2023, 02:20 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт