? Въпроси всякакви ? (2024 г.)

  • 227 734
  • 5 694
  •   5
Отговори
# 4 695
  • Мнения: 2 994
Не би трябвало да имаш проблем с потвържденията, защото те просто искат да цъкнеш на уникален линк или да въведеш код. Няма значение през колко препращания е минало.

Проблема с абв е, че сигурността им е на абсурдно ниско ниво и може да ти хакнат пощата. Както и че инфраструктурата им е ненадеждна и от време на време просто спира да работи.
Та най-добре ще е просто да си смениш имейла в съответните акаунти ако са ти важни.

# 4 696
  • Мнения: 15 337
Не съм сигурна , че има как да потвърдиш нещо, предназначено за мейл в абв, през гмейл. Иначе с препращането няма проблеми, стига да си зададеш коректно правилото.
Предплатена карта на Йетел не препоръчвам заради кратките срокове на валидност на пакетите.

# 4 697
  • Варна
  • Мнения: 5 598
Има ли от къде да науча часа си на раждане?
Мама я няма вече. Тате помни, че е било по обяд, но не и час.
Запалиха ме да си правя натална астрологическа карта, но без час не си струва.

# 4 698
  • Мнения: 10 853
Има ли от къде да науча часа си на раждане?
Мама я няма вече. Тате помни, че е било по обяд, но не и час.
Запалиха ме да си правя натална астрологическа карта, но без час не си струва.
Има онлайн карти - пробвай с няколко часа между 11 и 13 примено, няма да видиш особена разлика...

# 4 699
  • София
  • Мнения: 23 196
Има ли от къде да науча часа си на раждане?
Мама я няма вече. Тате помни, че е било по обяд, но не и час.
Запалиха ме да си правя натална астрологическа карта, но без час не си струва.

В общината, от архива да отворят книгата и там е записан часа. Някаква такса се заплаща за справката.

# 4 700
  • София
  • Мнения: 2 440
Като има проблемни набори (86-87), за които не във всички общини има данни и трябва да се пита болницата. И аз не си го знам, обясниха ми, че трябвало да ходя на крака до болницата в родния град и да се надявам да имат архив.

# 4 701
  • Мнения: 15 337
Кое им е проблемното на тези набори?

# 4 702
  • Мнения: 9 825
И аз съм чувала, че трябва в архива на болницата да се търси, но ме е било срам да ходя, хората си имат толкова работа, та за един час на раждане сигурно ще ми се изсмеят Simple Smile

# 4 703
  • Варна
  • Мнения: 5 598
Благодаря на отговорилите.
Аз съм по-скоро древен набор - 70 и не се знае какво и къде има записано.

# 4 704
  • Мнения: 2 645
В чужбина имат пълно копие на актовете за раждане, което се издава при поискване - с имената и професиите на родителите и часа на раждане.
Би трябвало да го има в архивни книги. Не може да не е записан час.

# 4 705
  • Португалия
  • Мнения: 4 638
В чужбина имат пълно копие на актовете за раждане, което се издава при поискване - с имената и професиите на родителите и часа на раждане.
Би трябвало да го има в архивни книги. Не може да не е записан час.
за да ги има тези данни, трябва да са били попълнени някъде
аз, примерно, никъде не съм попълвала професии- как ще излязат тези данни за актовете за раждане на моите деца?
коя чужбина?

# 4 706
  • Мнения: 6 602
Имам поръчка в Икеа, платена. Ако пратя някой със снимка на поръчката и документа за плащане, ще му я дадат ли?

# 4 707
  • Мнения: 944
Мобилните оператори предлагат ли карти без абонаментен план, които се зареждат с еднократна сума. Обещах да купя на приятели, които идват за един месец и ще съм благодарна, ако ме насочите, кое е най-изгодно.

И трите оператора предлагат. Кое е най-изгодно зависи от това какво търсят, за колко време ще се ползва и колко пари са склонни да платят.
Трябва много четене, за да отсееш....което е досадно и защото са го описали овъртяно и неразбираемо.
Според мен на а1 допълнителните пакети, които могат да се зареждат към предплатения план, са най-изгодни, тъй като важат един месец, докато при другите оператори са по двайсетина дни...
Но ако ще се ползва само месец , разликата идва пренебрижимо малко, така че е почти без значение...и няма много смисъл да се проучва кое що...просто вземаш коя да е предплатена карта.
Аз със моя мъж имаме карти на А1 предплатени са .
За 10 лв ваучер получаваме следното.
400 минути национални
10 000 МВ интернет
100  минути  във мрежата на А1
Срок на пакета 25 дни.

# 4 708
  • Мнения: 101
Здравейте, имах неплатени здравни осигуровки общо за 6 месеца и здравните ми права бяха прекъснати. Днес заплатих всички задължения към НАП онлайн, знаете ли приблизително в какъв период от време мога да очаквам да ми бъдат възстановени правата? Благодаря предварително!

# 4 709
  • Мнения: 602
след 1-2 дена трябва да има имейл че са били получили някакви пари нап от вас. предполагам 2 раб. дни след внасянето трябва да е ясно.

Общи условия

Активация на акаунт