Да се оплачем... 2024

  • 935 660
  • 15 077
  •   17
Отговори
# 14 565
  • Мнения: 4 275
На плажа под чадъра и в морето идеално търпя жегата. Леж па яж, примък-отмък... Де така да съм и у нас. Имам тен като цигане! Оплаквам се, че свърши и ме чака тръстиката Simple Smile

# 14 566
  • Мнения: 14 494
Сире,сигме -лека.Мечтая си за почивка.Само да мине 30-ти!

# 14 567
  • Мнения: 22 563
Оплаквам се, че толкова домашна работа ме чака, че не ми се започва.

Жаки, така е, бързо се справихме.  За едно отидохме, съвсем друго взехме.
Рено Каджар избрахме, определено най-комфортното от всички други, които изпробвах.
Някои модели просто не станаха отзад, освен ако не си с 5г деца.  Нормален човек няма как да пътува комфортно.

# 14 568
  • София
  • Мнения: 6 222
Каджарът е супер! Безаварийно да ви е.
Аз станах в 8, дозаредих миялната (нали съм сама и вчера не можах да я напълня), сготвих, излгадих си дрехи за седмицата и приключих с домакинстването! Сега се опъвам с кафе и книга. Гледам да почивам повечко, че ме чака пак тежка седмица, хем заради жегите, хем предопускно трябва да свърша 1000 неща. Успях и час за невролог да си запиша.

# 14 569
  • Мнения: 13 102
Ес, не я бях чувала точно тази, видях я в Гугъл, много кипра изгелжда, дано ви е на късмет и да излезе здрава! Сега вече ще си пътуваш в жегите кат царица, то без климатик на 40+ не е човешко.
Луна ли е какво е?? Днес съм като балон, надута, дебела, за кво ми трябваше да се тегля?! При положение че се убивам от спорт и ям само гадни неща заради АИП:( Освен да е вода от сельодката дето ядох вчера?! Дано, щото просто не е честно. Аз разбирам да си ям че да знам що е. ММ тоя самоубиец вика от ЕГН то е. Ма каза и бега н мига, не остана кат мъж да си понесе последствията😅🤣🤪

# 14 570
  • Мнения: 8 757
Жаки, вчера беше пълнолуние, някаква ягодова луна 🙂

# 14 571
  • SF
  • Мнения: 21 684
Предишния ден беше. Сега вече Луната намалява. Аз пък точно в тези дни заспивам при помирисване на възглавницата. Снощи се насилих да остана будна, за да изгледам един филм, който си догледах днес и денят ми започна с плач заради филма и въобще цялото усещане за нещата и обстоятелствата около мен.

# 14 572
  • София
  • Мнения: 14 389
Не ми действат на мен лунните цикли. Просто вече трудно спя по повече от 6 часа, а искам 12.

# 14 573
  • Мнения: 10 759
Казаха, че днес ще има изригвания и магнитни бури. На мен ми влияят на главата основно, не на килата, те са константа…

# 14 574
  • Мнения: 14 056
Спането и на мен не ми се получава особено добре напоследък, но го отдавам на жегите предимно. Не ми е комфортно да спя на включен климатик, а без него дори и да отворя да става течение... жега си е, много. Въртя се, потя се, будя се... при което пия вода, което пък води до следващо събуждане, абе ясно вие Grinning

# 14 575
  • Мнения: 10 759
Ние спим на климатик, ама ишиаса страшно много ме обтяга, хем че не бие върху нас въобще. Сутрин съм като несмазан робот, докато се раздвижа е мъка. Без климатик абсурд да спим. Улицата ни с течение на урбанизацията на града стана много натоварена и минават коли, автобуси, чуваме ги и се будим, а тъпите шофьори понякога като се разминават си свиркат. Подадох сигнал/жалба с точност до час, това че те са станали не значи, че трябва да се освиркват като турски шофьори в 5 сутринта за “Здрастеее”

# 14 576
  • Мнения: 14 056
Не става, където живея в момента някой е планирал мястото на климатика супер куцо - без значение накъде насоча жалузите, си е насочен право към мен като си легна. Много е некомфортно, дори и на най-ниската скорост на обдухване. Просто е сложен в дъното на стеснена част от стаята, като много къс коридор, съответно всичко от там е насочено към леглото направо, то няма как иначе.
Охладена е стаята преди да си легна, защото иначе никакъв шанс да заспя, но като лягам го спирам и отварям така че да става течение и повече от това не мога да направя. Ще си страдам и ще си мрънкам явно. Но резултатът е че сутрин мразя всичко и всички... Така де, имам предвид повече от обичайното дори за мен Grinning

# 14 577
  • Мнения: 1 604
Това със свиркането рано сутринта е много неприятно. Напоследък, всеки ден към 7 без нещо, покрай нас минава някакъв автобус, който абсолютно всеки път свири на някого. Много е специфично бибиткането и вече го разпознавам. Ами, който спал-спал. Другото е вибрацията и бученето на запалена кола под прозорците за дълго време. Абе, няма рахат.

# 14 578
  • Мнения: 718
Не става, където живея в момента някой е планирал мястото на климатика супер куцо - без значение накъде насоча жалузите, си е насочен право към мен като си легна. Много е некомфортно, дори и на най-ниската скорост на обдухване. Просто е сложен в дъното на стеснена част от стаята, като много къс коридор, съответно всичко от там е насочено към леглото направо, то няма как иначе.
Охладена е стаята преди да си легна, защото иначе никакъв шанс да заспя, но като лягам го спирам и отварям така че да става течение и повече от това не мога да направя. Ще си страдам и ще си мрънкам явно. Но резултатът е че сутрин мразя всичко и всички... Така де, имам предвид повече от обичайното дори за мен Grinning
Поръчала съм един екран, който се слага пред климатика и разсейва струята. Като дойде,ще пиша дали става

# 14 579
  • София
  • Мнения: 7 200
Става, казва се дефлектор за климатик. На мен ми върши чудна работа. Слага се под климатика.

Общи условия

Активация на акаунт