ТАРО ЗА НАПРЕДНАЛИ

  • 9 300
  • 304
  •   2
Отговори
# 285
  • Мнения: 146
От известно време си го мисля, но днес някакси се реших, че е време да предприема крачка в тази насока. Обмислям да започна да се занимавам с Таро "професионално" така да се каже. Обмислям направата на Инстаграм страничка или нещо такова. Още не знам какви действия да предприема така че ако някой, който се занимава има желание да даде съвет ще съм много благодарна.

Та реших да питам картите какво би било развитието ако се заема с това начинание.

В началото ми се видяха много хубави тия карти обаче след миг този Жрец малко ме притесни. Не знам дали показва мен пръскай мъдрост Joy или по скоро че някой ще има намеса на някой друг. Колко му е някой да седне да ме осъди или пък да ме погнат за недекларини приходи Sweat Smile

# 286
  • Мнения: 313
От известно време си го мисля, но днес някакси се реших, че е време да предприема крачка в тази насока. Обмислям да започна да се занимавам с Таро "професионално" така да се каже. Обмислям направата на Инстаграм страничка или нещо такова. Още не знам какви действия да предприема така че ако някой, който се занимава има желание да даде съвет ще съм много благодарна.

Та реших да питам картите какво би било развитието ако се заема с това начинание.

В началото ми се видяха много хубави тия карти обаче след миг този Жрец малко ме притесни. Не знам дали показва мен пръскай мъдрост Joy или по скоро че някой ще има намеса на някой друг. Колко му е някой да седне да ме осъди или пък да ме погнат за недекларини приходи Sweat Smile
TikTok профил мислила ли си

# 287
  • Мнения: 1 240
Ir0ny, според мен картите показват добър потенциал. А Жрецът в компанията на останалите карти за мен казва, че ще си добре приета от обществото, все едно благословия ти дава. Все пак, в един момент помисли за един вид урегулиране на дейността, когато стигнеш до там.

В момента е актуален ТикТок, въпреки че аз не съм фен, а по-скоро си следя youtube. Ако не ти се занимава с видеа, има разни фейсбук групи, в които таролози се рекламират като вадят безплатно карти с три избора или отговарят безплатно на един въпрос на първите трима записали се под публикацията и други подобни.

# 288
  • Мнения: 310
Ir0ny, според мен картите показват добър потенциал. А Жрецът в компанията на останалите карти за мен казва, че ще си добре приета от обществото, все едно благословия ти дава. Все пак, в един момент помисли за един вид урегулиране на дейността, когато стигнеш до там.

В момента е актуален ТикТок, въпреки че аз не съм фен, а по-скоро си следя youtube. Ако не ти се занимава с видеа, има разни фейсбук групи, в които таролози се рекламират като вадят безплатно карти с три избора или отговарят безплатно на един въпрос на първите трима записали се под публикацията и други подобни.

Може ли да споделиш на лично някоя такава фейсбук група? И аз обмислям само че да си направя инстаграм и после като задобрея тик ток и ютуб.

# 289
  • Мнения: 1 240
Скрит текст:
Ir0ny, според мен картите показват добър потенциал. А Жрецът в компанията на останалите карти за мен казва, че ще си добре приета от обществото, все едно благословия ти дава. Все пак, в един момент помисли за един вид урегулиране на дейността, когато стигнеш до там.

В момента е актуален ТикТок, въпреки че аз не съм фен, а по-скоро си следя youtube. Ако не ти се занимава с видеа, има разни фейсбук групи, в които таролози се рекламират като вадят безплатно карти с три избора или отговарят безплатно на един въпрос на първите трима записали се под публикацията и други подобни.

Може ли да споделиш на лично някоя такава фейсбук група? И аз обмислям само че да си направя инстаграм и после като задобрея тик ток и ютуб.
Ето една:
Гледанки на доброволни начала. Прочетете правилата преди това. Групата е либерална по отношение на рекламата, но все пак си има някакви изисквания.

# 290
  • Мнения: 423
Понеже са ми много интересни такива ситуации, в които мога да тествам картите, ще пробвам и този път.
Какви са шансовете на всеки един от митрополитите за патриаршеското място?

Ето кои карти се паднаха:

Считам че първите двама, Пловдивския, и всичките на последния долен ред имат най големи шансове.
При въпрос кой от всичките ще бъде избран излязоха следните карти:

Кралицата я свързвам с владетелката на старинната клепост Баба Вида, носеща нейното име, Асо чаши с Дунава, а на последната карта в далечината може да бъде видяна и самата крепост.
Ето защо ме навежда на мисълта, че може и да е Митрополит Даниил.

Как мислите?

# 291
  • Мнения: 1 595
Понеже са ми много интересни такива ситуации, в които мога да тествам картите, ще пробвам и този път.
Какви са шансовете на всеки един от митрополитите за патриаршеското място?

Ето кои карти се паднаха:

Считам че първите двама, Пловдивския, и всичките на последния долен ред имат най големи шансове.
При въпрос кой от всичките ще бъде избран излязоха следните карти:

Кралицата я свързвам с владетелката на старинната клепост Баба Вида, носеща нейното име, Асо чаши с Дунава, а на последната карта в далечината може да бъде видяна и самата крепост.
Ето защо ме навежда на мисълта, че може и да е Митрополит Даниил.

Как мислите?

Надали най-бедната Митрополия ще бъде.
Само да не е Николай - който по принцип се отказа уж , но с този Крал Пентакли може и да си плати поста. От Таро картите той е с най-силната.
Варна, Русе и Враца не са с лоши карти взети заедно, макар че това не е правилно да се смесват така.

# 292
  • Мнения: 1 240
Понеже са ми много интересни такива ситуации, в които мога да тествам картите, ще пробвам и този път.
Какви са шансовете на всеки един от митрополитите за патриаршеското място?

Ето кои карти се паднаха:

Считам че първите двама, Пловдивския, и всичките на последния долен ред имат най големи шансове.
При въпрос кой от всичките ще бъде избран излязоха следните карти:

Кралицата я свързвам с владетелката на старинната клепост Баба Вида, носеща нейното име, Асо чаши с Дунава, а на последната карта в далечината може да бъде видяна и самата крепост.
Ето защо ме навежда на мисълта, че може и да е Митрополит Даниил.

Как мислите?
Първият го изключвам по причини извън картите. Чух, че бил във влашено здравословно състояние и има лекарска забрана да пътува. За Пловдивския мисля, че няма да е той, но по тези карти той ще вземе крайното решение. Крал пентакли не обича промените, а в комбинация с Пътищата - всички пътища водят към човека в къщата.

И аз мисля, че най-вероятно последните прима ще идлъчат патриарха. Изключвам Видинския заради рицаря. Русенският е много силен кандидат и по Кучето има лоялни привърженици. При Врачанският обаче излиза Кулата, която при Ленорман е кулминация на усилия и по 8 жезли мисля, че ще има силна кампания. Тук се пада и под Пловдивския, който според мен в сянка ще избере новия патриарх. Той самият уж се отказа, но последно стана ясно, че не е депазирал официален отказ в секретариата на патриаршията. Това вече може да се е променило де.

За последните три карти не знам какво да кажа. Малко ми се струват за такъв въпрос. Кралицата мечове аз не бих я счела като Баба Вида. Според мен, ако е баба, то ще е Висшата жрица.

# 293
  • Мнения: 423
Туинки, защо КП да е най мощната карта от Тарото тук? А Силата не се ли води тя най от всичките изтеглени? Или я считаш като някаква сдържаност и самоконтрол..т.е.като слабост или мекушавост?
Rеbel, доколкото знам Николай до този момент не е внесъл официален документ за отказ, едва ли ще внесе до 20ти, когато ще се изберат трима  от тях.

# 294
  • Мнения: 1 595
Кучето в Ленорманд е подчинение, Кучето винаги служи на своя господар , но не е шефа .
Допада ми линията на Rebel Rebel, че ще има един явен и един скрит патриарх, все пак става дума за голяма власт. Също трябва да се вземе предвид и възрастта, обикновено взима превес.
Интересна е комбинацията на 8 жезли - развитие и известие , с Кулата в Ленорман, но пък Враца е отново бедна  , аз очаквах някъде да падне Йерофанта 😀 тогава щеше да е много красноречиво.
Силата за мен показва преди всичко да издържиш , да покажеш воля, но не е карта на победата, може би ще е един от тримата.

Обаче не трябва да се изключва и Велико Търново с щъркела и 7 пентакли може да дочака.
Аз също ще изтегля следобяд и ще кача.

Последна редакция: пн, 17 юни 2024, 13:38 от Twinklestar

# 295
  • Мнения: 1 240
Аз клоня, че Врачанският ще стане патриарх, а втори ще остане Русенския.

Кучето може и да е подчинение, но в случая с тази Сила там някак не ми пасва такова тълкуване. Мислех си за възрастта заради 10 жезли, но пък най-възрастен е този на САЩ и Канада и се отказах от тази линия.

# 296
  • Мнения: 423
Преди седмици ми стана интересно,че като си теглих карти за сливенския избор се колебаех между трима по изтеглените карти. За герасим и макарий се паднаха добри карти . Даже предположих че макарий има най голям шанс със Слънцето,10П и РМ. А за арсений излязоха ето тези:

Дявола, 3 жезли и Любовниците.
Явно както съм си записала тогава Дявола не е за подценяване. Има власт голяма в него.
В началото, преди месеци за патриарх си теглих карти и ето тези излязоха за Русенския - точно Йерофанта като последна.

Така че аз залагам за Видинския и Русенския.🙂

# 297
  • Мнения: 1 595




След това зададох на картите въпрос Кой е следващия Патриарх на България - като където се падне Йерофанта той ще е
И ето какво излезе

# 298
  • Мнения: 423
Уха, ето Йерофанта е при Видинския. 🙂Интересно...

# 299
  • Мнения: 146
Ir0ny, според мен картите показват добър потенциал. А Жрецът в компанията на останалите карти за мен казва, че ще си добре приета от обществото, все едно благословия ти дава. Все пак, в един момент помисли за един вид урегулиране на дейността, когато стигнеш до там.

В момента е актуален ТикТок, въпреки че аз не съм фен, а по-скоро си следя youtube. Ако не ти се занимава с видеа, има разни фейсбук групи, в които таролози се рекламират като вадят безплатно карти с три избора или отговарят безплатно на един въпрос на първите трима записали се под публикацията и други подобни.
Мерси за съвета и тълкуването. В момента си избистрям идеята и наистина се надявам като я реализирам да бъде успешно.

Общи условия

Активация на акаунт