ТАРО ЗА НАПРЕДНАЛИ

  • 9 308
  • 304
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 423
Аз клоня, че Врачанският ще стане патриарх, а втори ще остане Русенския.

Кучето може и да е подчинение, но в случая с тази Сила там някак не ми пасва такова тълкуване. Мислех си за възрастта заради 10 жезли, но пък най-възрастен е този на САЩ и Канада и се отказах от тази линия.

Rebel, дотук прогнозите ти са най-точни😊. Врачанския има най-много гласове засега от тримата избрани😊

# 301
  • Мнения: 1 240
Еее,  две от три познахме. 😀

# 302
  • София
  • Мнения: 2 242
Здравейте, момичета!
Качвам един КК с молба за вашите тълкувания. Мъж и жена имат връзка от няколко месеца, която се развива нормално и споделено до преди месец и половина, когато се появява правен проблем и на мъжа ще му се наложи да смени работното си място в друга държава. Ако това се случи, трябва да прекъснат отношенията си, тъй като жената не може да замине с него на този етап. Въпросът е какво могат да направят те двамата, за да запазят отношенията и връзката си в тази ситуация? Уточнявам, че казусът е правен, свързан с работното място на мъжа (международна компания) и не зависи от тяхното желание и воля. Имат силни чувства един към друг и ситуацията е доста емоционална.
1. 6 пентакли
2. Крал на пентаклите (мъжът е земна зодия)
3. 2 пентакли
4. Рицар на пентаклите
5. Крал на мечовете
6. Рицар на чашите (близко бъдеще)
7. Рицар на жезлите (картата на питащия, пита жената)
8. 3 жезли
9. 5 пентакли
10. 7 пентакли

Моля за помощ, тъй като доста се обърках от толкова мъжка и дворцова енергия.
Дъно на колодата - Слънцето.

8.

# 303
  • Мнения: 1 595
Аз клоня, че Врачанският ще стане патриарх, а втори ще остане Русенския.

Кучето може и да е подчинение, но в случая с тази Сила там някак не ми пасва такова тълкуване. Мислех си за възрастта заради 10 жезли, но пък най-възрастен е този на САЩ и Канада и се отказах от тази линия.

Rebel, дотук прогнозите ти са най-точни😊. Врачанския има най-много гласове засега от тримата избрани😊

Моето предположение защо не го отразявате с Йерофанта ?!

# 304
  • Мнения: 423
Туинки, отразили сме го. 😊 Познала си за Видинския и ти.

Общи условия

Активация на акаунт