Билла, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 17

  • 46 376
  • 556
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 017
Много ме дразни, че никъде не пише каква е цената на торбичките. Виждам , че и в Лидл вече не слагат цени .

# 526
  • Мнения: 27 709
На касите на самообслужване в Кауфланд има цена- днес взех торбичка за 39 ст.

# 527
  • Мнения: 1 017
В Кауфланд има цени. В Лидл и Билла не ги виждам.

# 528
  • Мнения: 27 709
Изобщо не е коректно това от тяхна страна...🙄

# 529
  • Мнения: 6 788
Ето я тази практика

# 530
  • Мнения: 1 017
От Билла ми се е случвало да взема сухи понички няколко пъти. От Лидл и Кауфланд винаги са пресни

# 531
  • Мнения: 791
В нашата Била ги слагат в хладилник през нощта - случва се да са много студени и сухи

# 532
  • Мнения: 1 711
Аз съм с обратното мнение. На Била в пъти повече ми харесват. На Кауфланд тази седмица бяха супер тестени. Повече не бих взела.

# 533
  • Мнения: 3 968
Поничките не се ли правят от тесто Wink
Иначе знам, че донъти, мъфини и понички се продават до втория ден след размразяване.

# 534
  • София
  • Мнения: 5 268
И аз не мисля, че този тип понички, мъфини, топчета, бисквитки и подобни подлежат на същите правила, както класическите печива.
Също мисля, че са с по-голям срок и е обичайно да се продават повече от един ден.

# 535
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 158
те и класическите печива май са замразени и само ги пекат там.

# 536
  • Мнения: 64
Поничките и мъфините имат два дни срок на годност след размразяване. След това стават твърди и трябва да се бракуват.

# 537
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 319
В нашата Била ги слагат в хладилник през нощта - случва се да са много студени и сухи
те и през деня са в хладилника. Smiley
когато им потрябват вадят 1 тава и я оставят да придобие околната температура. след това я слагат за продажба.
ако са в найлонов плик  издържат по-дълго време в хладилника.

# 538
  • софия
  • Мнения: 274
Аз работех в оборотна баничарница в центъра на София преди 5 години. Въпросната си имаше отлично оборудвана кухня за правене на баници всякакви печива и гръмко рекламираше - 'ръчните домашни баници'
Всичко  идваше замразено, само пъхаш в конвектомата. Инструкциите бяха - изнасят се на топло до размразяване и после се пекат. Доунити разни тем подобни с глазури, стояха в камерата, после в хладилника и накрая в топлата витрината. Ако са позасъхнали , ги пъхаш с купичка вода за кратко в конвектомата на ниска температура. Ако и това не помага и вече на нищо не приличат- ги пускаш като комплимент към кафето.

# 539
  • Мнения: 5 097
Днес пак тиквичките бяха с дълги дръжки. Възможно е да са обрани тези с къси дръжки, да.
Но ягодите, които са от днес в брошурата, са много хубави. Гръцки са - сладки, ароматни. Крушите също.
Понички купувах, когато бях бременна. Тези в Била бяха най-стари и сухи, но го отдавах на това, че вероятно няма интерес към тях и си съхнат във филиала. Става въпрос за Била в Дружба 1. Сега сме в Света Троица, тук не сме ги пробвали все още.

Общи условия

Активация на акаунт