Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №1 - в очакване на сезона, и начало на сезона

  • 72 499
  • 1 393
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 2 681
Моето визиране беше за русата с роклята, с името Карин. Твърде добре знам коя е и как стана известна , а сега с голямото самочувствие се правеше на "най". Мога за 2 изречения да я опиша пред бг медии каква е, но няма да си цапам ръцете, защото е жалка.
А! Точно за нея питах вчера.
Само тя беше по-различна от масовката.Всички останали като еднояйчни близнаци.
.

# 1 321
  • Мнения: 3
Аз смятам , че Керан се защити много добре вчера!Момчето се опитва да учи , но няма как да покаже напредък при наличието на толкова професионалисти около него!Славейко се опитва да го смачка , но той не се дава.За знанията, възрастта му и ситуацията в отбора  БРАВО!

# 1 322
  • Мнения: 481
Моето визиране беше за русата с роклята, с името Карин. Твърде добре знам коя е и как стана известна , а сега с голямото самочувствие се правеше на "най". Мога за 2 изречения да я опиша пред бг медии каква е, но няма да си цапам ръцете, защото е жалка.
А! Точно за нея питах вчера.
Само тя беше по-различна от масовката.Всички останали като еднояйчни близнаци.
.

Живее с мъж с 16 години по-възрастен от нея, на масата до нея е той и сина му , който е почти на възраста й. До преди година никой не знаеше коя е , за 3 месеца от 2000 последователи, станаха един милион. Как се правят милион последователи?

# 1 323
  • Мнения: 2 777
Керан вчера се държа много добре, хареса ми. Освен, че се справи на резервацията, отстоя позицията си и изказа мнението си. Той просто попадна в силния отбор и затова му е по-трудно да се учи и да се развива. Ако беше при жените, щеше да имаше по-добри резултати.

Симона за мен надминава всичко видяно до момента за четири години. Гичка, Цвети и Мариела са просто на световно ниво пред Симона и инфантилизма й. Такова нещо не е било никога. Вярно е, че трите изброени от мен стигнаха до черна куртка, обаче особено Мариела беше вложила много старание, четеше и не спираше да учи. В лицето на Симона виждам едно момиче, което си мисли, че е брокер, реално не се справя и там, решила е да набере бързо популярност, пробвала се е на кастинг и понеже са видели, че е супер зле са си казали, че ще е добро попадение.
Имам познат, който се развива в ТикТок с готвене на пълни помии, той също се пробва. Не го взеха, но беше допуснат до втори кастинг, затова смятам, че нивото тази година е плачевно.

Кобилкина беше направо нормална на фона на жените от Златните и тръгването й беше по-скоро нейното спасение. Изабел е едно леке, което още живее в 6-7 клас. Бони е изключително неприятна личност, а визията й е деформирана до степен да ти е трудно да я гледаш. За Гърдева нямам впечатления, защото не съм гледала нито Ергенът, нито Къщата на инфлуенсърите. Моя приятелка ми каза, че и в двете предавания се е държала неадекватно и очаква тук да е по-ниска от тревата.

# 1 324
  • Мнения: 9 270
Не вярвах,че ще го кажа,но Кобилкина се държа най-адекватно от жените в Златните.

# 1 325
  • София
  • Мнения: 7 170

Симона за мен надминава всичко видяно до момента за четири години. Гичка, Цвети и Мариела са просто на световно ниво пред Симона и инфантилизма й. Такова нещо не е било никога. Вярно е, че трите изброени от мен стигнаха до черна куртка, обаче особено Мариела беше вложила много старание, четеше и не спираше да учи.
Мариела, май и сега се знимава с кулинария, суши-майстор е, скоро я даваха в Черешката..

# 1 326
  • Мнения: 103

Симона за мен надминава всичко видяно до момента за четири години. Гичка, Цвети и Мариела са просто на световно ниво пред Симона и инфантилизма й. Такова нещо не е било никога. Вярно е, че трите изброени от мен стигнаха до черна куртка, обаче особено Мариела беше вложила много старание, четеше и не спираше да учи.
Мариела, май и сега се знимава с кулинария, суши-майстор е, скоро я даваха в Черешката..

Мариела има достойнство и не позволи на продукцията да се гаври с нея. Представянето ѝ в предаването беше страхотно. Бъзикаха я в началото с какаото, но след това вървеше само напред и нагоре. Всички трябва да взимат пример от нея ако искат да ги взимат насериозно.

# 1 327
  • Мнения: 1 805
За пореден път не мога да изтрая до края на епизода. Изнервя ме не само викането, но и музиката. А пък ми е интересно самото състезание и представянето на участниците. Според мен такова допълнително вкарване на конкуренти в отборите е несправедливо. Имаше го и в Един за друг и в Игри на волята. Регламентът постоянно се променя. Наистина отпадат качествени участници, за сметка на други, които  минават между капките. Излиза, че в състезанието има и доза късмет, а не само умения и почтена игра.

# 1 328
  • София
  • Мнения: 7 170
Излиза, че в състезанието има и доза късмет, а не само умения и почтена игра.
Ми то какво състезание е, при положение, че съдията/журито е от 1 човек Laughing  За мен това е една постановка, даже не е и спектакъл, защото той е по-изискан... Има си всички атрибути на постановката- режисура, сценарий,актьори, монтаж, декори и т.н.

# 1 329
  • Мнения: 103
Хич не й завиждам на Никол. Чимидова да ти хърка 😂😂😂

# 1 330
  • Другата България
  • Мнения: 37 888
Чоткин определено има някакъв проблем на личностно ниво, да не кажа ментално.
Съвсем целенасочено е взет и той, точно заради тези качества, които има/няма.
Поредният, с когото Тупарев се е изгаврил.

# 1 331
  • Мнения: 4 314
Не вярвах,че ще го кажа,но Кобилкина се държа най-адекватно от жените в Златните.
Това и е работата. Знае къде и как да се държи все пак с името си работи и се продава. Няма как да е простачка кой ще иде на курса. Всичко е много добре обмислено от нея във всеки един момент.
А беше ясно още щом обяви, че ще участва, че ще е една от първите напуснали.
Още по време на снимките качваше сторита от летища и самолети и казваше, че и е много трудно. Каза, че обича предизвикателствата и затова е приела. Всики път пътуваше Лондон-София-Лондон. Колко ще издържи така човек, а и си има предостатъчно работа.
Без  договор надали ходи някъде, а и там е за рейтинг на предаването. Сигурно от всички звездни в отбора тя взима най- много пари. За какво и е да стои цял месец и да се мъчи няма никакъв смисъл, а и в реалността изобщо не готви.

# 1 332
  • Мнения: 437
Ох, Мони защо говори, като че ли е още в детската градина?!   "Те постоянно се буууууутат, крадат бъркааааалка..." Sob

# 1 333
  • Мнения: 103
Ох, Мони защо говори, като че ли е още в детската градина?!   "Те постоянно се буууууутат, крадат бъркааааалка..." Sob

Такъв е материала, толкоз

# 1 334
  • Мнения: 2 777
Адмирации за Славейко, чудесна постъпка!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт