Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 194 333
  • 996
  •   8
Отговори
# 885
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Кога се очаква да бъде финалът?
В другата тема казаха, че има 7епозода със финала.
Аз мисля,че са 6 епизода.
В момента са 6 участнички.
Дори другата седмица/два епизода/ да отпадне само една, остават 5.
Следващата седмица /още два епизода/ отпадат още 2 и остават 3.
И третата седмица - полуфинал и финал.
Значи се пада на 16.05.

# 886
  • Мнения: 757
Има ли някой, който гледа всички под(над)касти? Миналата година ергенките много се издаваха, тази година - пълно затъмнение. Няма ли поне нещо малко изпуснато от някоя?

# 887
  • Мнения: 353
Аз гледам на участничките, които са ми по-интересни, и ми се стори при някои, че имаше кътвания. А те ппц нищо не режат, освен ако не се наложи. Например след подкаста с Християна те си го казаха дори, че се изпуснала, че с Мими са се прибирали заедно и е трябвало да го кътват, така че няма да се учудя, ако и други са се изпускали за някакви неща.

# 888
  • София
  • Мнения: 11 617
Издават се за неща, но ние знаем кои са финалистите още преди да започне, така че не ни се задълбава повече. Ако знаехме, че е с една от двете, можеше да поровим.

Примерно Виктория каза, че откакто са се прибрали няма и следя от Алек. А тя е близка с някои от оставащите, значи, Алек не е с тях, но това вече го знаем.

# 889
  • Мнения: 757
Какво ли означава, че няма следа от Алек?

# 890
  • София
  • Мнения: 11 617
Какво ли означава, че няма следа от Алек?
Че не поддържа връзка с нито една, с която тя е близка. А нищо чудно с никоя да не поддържа.

# 891
  • Мнения: 25 768
На финал са Маги и Надежда нали?

# 892
  • Мнения: 477
На финал са Маги и Надежда нали?

Да. И се очаква да не избере никоя от двете.

# 893
  • Мнения: 98
На финал са Маги и Надежда нали?

Да. И се очаква да не избере никоя от двете.
Малко ме съмнява да е такъв финала. Вижда се кои са фаворитките и по видеото в първа серия дават Магдалена с роклята. Ако трябва да сравним с миналогодишната реклама, момичето от рекламата е победителката.
Не знам от къде тръгна слуха, че Надежда печели, но Магдалена я бутат и от продукцията. Но ако няма победителка или е Надежда ще съм силно изненадана и доволна. Магдалена не я понасям, толкова фалшива и се държи с Алек като леля му.

# 894
  • София
  • Мнения: 11 617
На финал са Маги и Надежда нали?

Да. И се очаква да не избере никоя от двете.
Малко ме съмнява да е такъв финала. Вижда се кои са фаворитките и по видеото в първа серия дават Магдалена с роклята. Ако трябва да сравним с миналогодишната реклама, момичето от рекламата е победителката.
Не знам от къде тръгна слуха, че Надежда печели, но Магдалена я бутат и от продукцията. Но ако няма победителка или е Надежда ще съм силно изненадана и доволна. Магдалена не я понасям, толкова фалшива и се държи с Алек като леля му.
С роклите винаги са две момичетата - тези, които стигат финал. Миналата година част от Елена беше на рекламата. Познахме я по ръката. Тази година ръката е на Маги.

# 895
  • Мнения: 477
На финал са Маги и Надежда нали?

Да. И се очаква да не избере никоя от двете.
Малко ме съмнява да е такъв финала. Вижда се кои са фаворитките и по видеото в първа серия дават Магдалена с роклята. Ако трябва да сравним с миналогодишната реклама, момичето от рекламата е победителката.
Не знам от къде тръгна слуха, че Надежда печели, но Магдалена я бутат и от продукцията. Но ако няма победителка или е Надежда ще съм силно изненадана и доволна. Магдалена не я понасям, толкова фалшива и се държи с Алек като леля му.

Ако трябва да сме акуратни по скоро Надежда я бутат от продукцията, защото продукцията по никакъв начин не я захапа и не се опита да разклати образа й. Тя сама си го прави, разбира се, но недостатъчно. На Магдалена нищо не й спестиха.
Иначе това ще е финала на 95%. В началото, ако бях скептична, в момента това, което гледам говори точно за това - той може да ги харесва и двете, но няма абсолютно никакви чувства към тях. Първият коментар по тази тема беше от Любо Жечев, аз конкретно на него му вярвам.

# 896
  • Мнения: 3 676
Че има финал, има. И двете финалистки са с рокли. Всичко до сега сочи, че това са Надежда и Магдалена. Въпроса е дали финалът е с хепи енд. И аз започвам да си мисля, че наистина няма да избере никоя. И така трябва.

# 897
  • Melmak
  • Мнения: 3 093
А за Един за друг имаме ли нещо?

Четох из сайтовете, че уж мишето и венци печелят. Вярно ли е?

# 898
  • София
  • Мнения: 204
Че има финал, има. И двете финалистки са с рокли. Всичко до сега сочи, че това са Надежда и Магдалена. Въпроса е дали финалът е с хепи енд. И аз започвам да си мисля, че наистина няма да избере никоя. И така трябва.

Аз си мисля, че Валерия ще бъде на финал с Магдалена. Въпросът към майка му, дали баща му ще одобри, според мен е за Валерия.

# 899
  • Мнения: 3 676
Валерия… неее, не мисля.

Общи условия

Активация на акаунт