Сполучливи имитации на маркови парфюми - 55

  • 43 120
  • 737
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 391
И двата ги имам. За Омайната тубероза няма да повтарям думите на момичетата, те са я описали много точно. Само ще кажа, че колкото повече време минава, толкова по- кремообразен става аромата, а в началото е силно цветен.
Код Кашмир е хубав и дълготраен аромат. Различен от масовката с една леко кисела нотка, която на мен много ми харесва.
Ре,  от Хималайския бриз не очаквай  озон, треви и гори. За мен е цветен букет.

# 421
  • Deutschland
  • Мнения: 5 600
Narciso Rodriguez For Her Musc Nude - влюбена съм в този аромат и на моята кожа се задържа прилично дълго. Ако някой скоро не изкара реплика ще си взема оригинала...
   Харесвам мускусни аромати, но търся нещо различно от Ерба Пура, Кирке и Пюр Мъск- усещам ги навсякъде напоследък и ми втръснаха.

Rose de Vents е роза и мускус. Рефан го имат, имах го, но не помня номера. Много силен, траен и хубав парфюм. Може би единственият, в който мускуса не избива на кожата ми като гадна пот. Поне от тези, които съм имала.

# 422
  • Мнения: 2 028
...Ре,  от Хималайския бриз не очаквай  озон, треви и гори. За мен е цветен букет.
Няма проблем,стига да е хубав и да става за жега. Искам нещо ново,нещо което нямам ...... много е трудно вече да си намирам такова Mask

# 423
  • Мнения: 43
Хайде и аз с поръчка-  D323 Ухание, UNS97 Амбер Хром, UNS96 Сицилия,  UNS98 Плажът,  UNS91, Бриз от Хималая и  D267 Магма Ексклузив.
Само Магма си я знам от край време и си ми е в постоянен резерв Simple Smile С гругите ще се изненадвам Laughing надявам се приятно Innocent

Чудесен  избор. Purple HeartАз  ходих на място и помирисах  и това UNS102 Божествен Огън. За лятото е  уникално и него поръчах + ухание+плажът, като свежи попълнения за идните топли дни.Flowers Hibiscus

# 424
  • Мнения: 219
Привет на всички!
Не знам как съм се объркала, но сега видях, че Vanilla Absolute на Montale си е дамски парфюм, а аз мога да се закълна, че го усещам като унисекс. Вече няколко пъти го ползвах и ми е малко задушлив, иска ми се повече ванилия и по-малко карамфил и канела, въпреки че обичам канелата и в парфюми и като подправка. Впечатли ме, обаче като присъствие. Напръсках се в спалнята и там ухае три дни на него. Махнах шишенцето, за да проверя дали пак ще продължи да се усеща в стаята, и да, усеща се. Не знам какво слагат Гиза в парфюмите си, но вече те са моите най-големи любимци, ще поръчвам от тях. Бих пробвала друго тяхно ванилово изкушение, но все още не знам какво. Да имате представа Black Opium как е и изобщо, каквото и да е с ванилия като основна нотка?

# 425
  • София
  • Мнения: 5 341
Доколкото знам всички аромати Монтел са унисекс. В грешка ли съм?

# 426
  • Пловдив
  • Мнения: 13 637


В бг сайт някъде дали има тези реплики? Излиза ми някакъв в емаг, но без цена. Или някъде с доставка до Бг?

# 427
  • Мнения: 219
Доколкото знам всички аромати Монтел са унисекс. В грешка ли съм?
Не, не са всички унисекс. Този си е за жени, и аз се учудих.

# 428
  • Мнения: 2 002


В бг сайт някъде дали има тези реплики? Излиза ми някакъв в емаг, но без цена. Или някъде с доставка до Бг?
https://www.facebook.com/profile.php?id=100034354371081
Пиши в тая страница,има го явно....

# 429
  • Мнения: 8
Здравейте, скоро време използвали ли сте ароматите на roxanne active мъжката серия дали са трайни както навремето и реално сполучливи  реплики ли са ?

# 430
  • Мнения: 2 288
Devotion на Заг е в много добро изпълнение.

# 431
  • Мнения: 2 288
Хайде и аз с поръчка-  D323 Ухание, UNS97 Амбер Хром, UNS96 Сицилия,  UNS98 Плажът,  UNS91, Бриз от Хималая и  D267 Магма Ексклузив.
Само Магма си я знам от край време и си ми е в постоянен резерв Simple Smile С гругите ще се изненадвам Laughing надявам се приятно Innocent
Понеже и аз ще правя поръчка с Ухание,би ли споделилa,Плажът кой наподобява?Дефакто,ако не е обсъждано назад,и другите на кои парфюми са подобия? Благодаря!
Edit:извинявам се,то си пише в сайта🌷🌷🌷

Последна редакция: пт, 19 апр 2024, 11:23 от Calabria

# 432
  • Мнения: 2 028
...Понеже и аз ще правя поръчка с Ухание,би ли споделилa,Плажът кой наподобява?Дефакто,ако не е обсъждано назад,и другите на кои парфюми са подобия? Благодаря!
Да ше споделя,но предполагам след 4-5 дена ще имам поръчка. След смесването ми писаха,че 3-4 дена ще отлежат и тогава ще ми ги изпратят.

# 433
  • Мнения: 2 002
Аз днес ще взема моите(масла си вземам винаги)

# 434
  • Мнения: 2 028
Аз днес ще взема моите(масла си вземам винаги)
Чакаме да пишеш Innocent
Днес сравнявах паралелно Rose Petals Maison Alhambra със Rose Prick Tom Ford. За мен са 98% идентични, като Rose Petals е по излъчващ и силен (за мен нормално)

Общи условия

Активация на акаунт