Отговори
# 585
  • Мнения: 390
Ренко благодаря за превода ще е забавно 😅😂

# 586
  • Мнения: 346
Седя си аз и се чудя как аджеба, ще дочакам чак до петък...😍
Burn, babe, burn 🔥🔥🔥🔥

# 587
  • Мнения: 8 687
Много хубав фрагман! Kissing Heart

# 588
  • Мнения: 119
Много ми хареса и серията и фрага!
Някои мислят, че Сейран е простила за 5 минути, но аз мисля, че тя му прости много по-рано. Когато се разплаква в предишната серия, тя каза на Акън, че в сърцето ѝ няма нито гняв, нито ревност към Ферит, само голяма празнота.
  Що се отнася до Кязим, мисля, че нарочно се развика, че Сейран е сгодена. Той много добре познава Ферит и знаеше, че ще постъпи точно така, както постъпи. Мисля, че искаше да помогне на дъщеря си, но прекрасно знаеше, че не му стигат силите да се бори  с Океш. Дано да съм права!

# 589
  • Мнения: 716
Супер тъп фраг. Като кръпка на цялата история. Халис 80 години хвърля злост, сега " натепа" джиджани дрехи 😵‍💫 и се промени за 2 секунди. 60 епизода ми обясняваха как 25 годишен не може да се промени ама злото старче- цветя и рози 🤦‍♀️
Сейран много бързо забрави, прости за 20 секунди и тя.
Дойде да срине къщата и да изведе сестра си от тая кочина, сега леля си ще докарва.
Защо? За кой? За човека който я купи като добитък? За човека който тя нарече кукловод в изнтервюто си! Хатидже ще бъде новата му кукла ли? И това със благовението на Сейран.....?!

# 590
  • Пловдив
  • Мнения: 216
Благодаря за светкавичния превод,  Рени!

# 591
  • Мнения: 739
Здравейте!  Рени , благодаря за превода !
Хубав фраг , но ако не е за нашето дизи , което е 60 епизода драма.   Сега за два епизода - пълно щастие , като за финал на дизито.
Чета, че всички го харесвате , значи аз нещо съм "изгубена в превода".
Как за 2ч и 30 мин  се обърнаха нещата на 360 градуса. Ферит не е изневерил , Сейран спаси Орхан и прости на Феро. Халис изведнъж получи просветление , че иска Хатуч и тя веднага съгласна - простила  40 години пренебрегване и забрава от негова страна. Еййй много благородни тия моми Шанлъ !
Иначе нашите са сладки.

# 592
  • Мнения: 2 324
Фондома, след като гледа фрага Joy



Не ме притеснява настроението на СейФер  Млади, влюбени, красиви, танцуващи и щастливи Heart Eyes
Нека се отпуснат малко, нека се забавляват- прекалената драма не им отиваше вече.




Ясно е, че ни дават, това което искаме, за да ни върнат пред екраните. Ако изглежда, като кръпка- ще ме е от най приятните за преглъщане.
Надявам се да не са започнали да пишат вече следващата Пелин, Невра, следващият Сафет, Йокеш… Получихме достатъчно от това Hushed
Сега, когато, дори Халис излъчва друга енергия се надявам  да се отплесне по Хаттуч и СейФер да започнат да градят- семейството си, домът си, бизнеса, да наложат нови порядки в мухлясалото имение…
Ей такива неща ми се гледат.
Досега само се рушеше, време е да създават заедно.

Последна редакция: пн, 18 мар 2024, 22:02 от Juliya*

# 593
  • Мнения: 145
Хубав фраг!Благодаря за превода,Рени🌺
Ами така ще е първите 40 години ще си прощаваме по-лесно,щото и любовта и богатството стоят на човек по-добре като е млад…А после..дай Боже всеки му,ако е чакал цял живот един мъж, дори и в зенита на живота да го има..В случая на Ферит и Сейран прошката е задължителна…

# 594
  • Мнения: 8 484
Здравейте  Hug   Hug  Hug
Еми много е готин фрага за новия епизод  Simple Smile
Рени  мерси за превода  Flowers Tulip
Страхотни сладки и влюбени СейФер  Heart
Феро с нови готини дрешки ,а Сейрош продължава с черната рокличка Simple Smile На другата сутрин на терасата е май с на Ферит тениската ,якето е ясно ,че е негово ,че е поне няколко размера по-голямо от нея Simple Smile
Кязъм   как се изсули на стълбите  Simple Smile Горкия и леличка му я взеха тия Корхан сега само с Есмето ще си останат у дома. Simple Smile 

# 595
  • Мнения: 33 436
Хубав фрагмент, но да вземат да преоблекат Сейран..
Снеже, последния гиф от подписа ти Heart

# 596
  • Мнения: 183
Здравейте  Hug   Hug  Hug
Еми много е готин фрага за новия епизод  Simple Smile
Рени  мерси за превода  Flowers Tulip
Страхотни сладки и влюбени СейФер  Heart
Феро с нови готини дрешки ,а Сейрош продължава с черната рокличка Simple Smile На другата сутрин на терасата е май с на Ферит тениската ,якето е ясно ,че е негово ,че е поне няколко размера по-голямо от нея Simple Smile
Кязъм   как се изсули на стълбите  Simple Smile Горкия и леличка му я взеха тия Корхан сега само с Есмето ще си останат у дома. Simple Smile 

Логично е Сейран да е със същите дрехи - тя не носеше багаж, когато пристигна за сестра си Simple Smile Така че на сутринта е облякла дрехи на Ферит, но после пак роклята докато си вземе своите  дрехи или си купи.

# 597
  • Мнения: 2 347
Продължават снимките в парка, присъединиха се Халис и Хатуч заедно със Сейфер 😂
Очаква ни много хаотичен епизод

# 598
  • Мнения: 1 157
Добро утро! 🫶
Снимки от снощния сет в парка, но с лошо качество!
Скрит текст:


# 599
  • Мнения: 431
Спойлер
Скрит текст:
Сейран няма дрехи и Ферит ще и даде от своите.По този повод ще отидат в ТЦ да и купят дрехи и там ще се разбере за клоуна и балона
За мен сега започва втори сезон.Другото не ме интересува.Нито бременности на метреси,нито противозачатъчни,нито интервюта,нищо.До сега сериала беше красива сграда,безогледно ремонтирана,нацапана,кърпена от различни "майстори",от тук нататък се надявам ,че тази гряз ще се събори и сградата ще бъде реставрирана.Дано!Според мен това означава Гюнгеровото "възраждане" и "реставриране"!Жалко,че толкова време гледахме тази гряз!Сезона почти свърши!

Последна редакция: вт, 19 мар 2024, 06:50 от mimi 65

Общи условия

Активация на акаунт