АС и други романтични К-драми - тема 8

  • 10 944
  • 643
  •   2
Отговори
# 450
  • Мнения: 6 159
Профи, не съм регистрирана в инстаграм, но не ми зададе никакви въпроси нито за възраст, нито за държава.
Досега се взирах в брадичката на Д-р Мозък. На снимката, която му намерих леко в профил брадичката му изглежда по-различна и долната му устна сякаш е по-плътна. Ама то с това ервисване на устните формата и обема са променливи.

Надявам се някой да открие кой точно е номер 4, че ми стана много любопитно. От останалите със собствени сили разпознах само Суки и ДжунгКи

# 451
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 007
Аз само 4 и 8 не разпознах. Останалите ги разгадах още от пръв поглед.
И аз видях, че брадичката на Мозъка е по-обемна, ама на никой друг, от познатите ми, не ми заприлича.

Рори, може би има значение, че четеш през телефон, а аз от комп. Предполагам филтрира IP адреса ми.

# 452
  • Мнения: 6 816
Опа с оппа е забавен момент между една от личностите на главния, т.е. Юна и героят на Пако от Убий ме, излекувай ме.

С общи усилия в съседната тема май ги разгадахме.
1. Чи Чанг Ук
2. И Мин Хо
3. Сонг Джунг Ки
4. Нам Джу Хьок
5. Джи Су
6. Пак Хьонг Шик
7. И Джон Сок
8. Юк Сонг Дже
9. Пак Бо Гом

# 453
  • Мнения: 6 159
Ама при мен Опа с оппа отваря видео с кучета?!

След като прочетох кои са вече разпознах 1, 2, 5 и 9, освен първоначалните 3 и 7. Но 6 и 8 не ми говорят нищо като имена и устни с брадички и дори и да съм ги гледала пак не ги разпознавам, нито пък този толкова труден номер 4.

# 454
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 007
Рори, 6 е Пакито.
Обаче в 4 ми е трудно да разпозная 13-ия ни принц.
8 изобщо не го знам, защото не съм гледала нищо от заглавията, в които е участвал.

# 455
  • Мнения: 6 159
Пакито няма как да го позная, защото съм го гледала само в Хуаранг, не го харесвам и не го следя нито във видеа, нито във филми/сериали, но 13ия принц си го харесвам, броя си го любимец и ще потърся негова снимка в лек профил за сравнение.
Осмият според филмографията му се е мернал в Наследниците за една серия, ама аз в този сериал дори Минчо, дето го харесвам не го помня какво е правил и помня само баткото на главния, героя на осмия ни принц и приятелят на главния, който се държеше като негов враг през повечето време.

В темите сте споменавали като всеобщ любимец Руон, който до сега не съм гледала никъде. В актьорския състав на сериала който загледах - Моето дръзко момиче има актьор Чой Ру Уон. Същият ли е?

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 13:48 от Рори72

# 456
  • Русе
  • Мнения: 2 242
Данифин, и днес твоята "сладкарница" отваря с пълен асортимент. Simple Smile Благодаря!
И аз не видях Оппа, но за това пък Планината Тай в Китай никога не ми я предлагай за екскурзия! Дори от това да зависи оцеляване на  цялото човечество, не бих! Joy
Истинска изненада за мен беше Дони в реклама за...парфюм Доуни Relieved И после как му пуснаха ръка, а?! Stuck Out Tongue
Като заклета рок-баба на мен рока в края ми дойде малко, но с Мастера наваксах...Innocent

# 457
  • Мнения: 1 678
В темите сте споменавали като всеобщ любимец Руон, който до сега не съм гледала никъде. В актьорския състав на сериала който загледах - Моето дръзко момиче има актьор Чой Ру Уон. Същият ли е?

Страхотен сладур, актьор и певец и т.н.
Rowoon 

# 458
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 678
Рори, не е един и същ.
Това е филмографията на нашия (и със сигурност, моя Grinning) любимец Rowoon - https://mydramalist.com/people/11629-ro-woon - един от малкото, на които съм изгледала всички сериали  до които съм успяла да се добера.

Профи, и аз не можах да отворя клипчето с оппа от компютъра (с Хром), но през телефона ми се отваря.

# 459
  • Мнения: 6 816
Интересно, аз го отварям Оппа клипчето от компютъра и съм с хром.

8. Юк Сонг Дже е внукът на дядото от семейството пазители в Гоблин. Участва също в Златната лъжица и Училище 2015 редом до КимСо и Нам Джу Хьок (13-я принц).

Рори, Че Ру Уон от Моето дръзко момиче е един сладур, който, в повечето случаи, все още играе детските години на някой от главните. Беше малкия Ши Он (героят на Чу Уон) в Добрият доктор.

# 460
  • Мнения: 6 159
Много странно. Потърсих филмографията на номер 8, но не ми излезе ролята му в Гоблина, а там толкова много го харесах.

О, значи сладкия принц е този Чой Ру Уон и е наборче на тийнчето ми. Следващото дете актьор, което ще чакаме при големите актьори. Много са талантливи малките корейчета.

Много са сладки актьорите, и малките, и големите в Дръзкото момиче. Даже разпознах и едно малко момиче станало голямо. Само дето не ми излизат сметкките на годините й. В Илджиме трябва да е била около 6 годишна, в Мис Рипли на 8-9, а в настоящия сериал да е на около 15г., но тя ми изглежда на около 18-20г. Иначе си е съвсем същата в лице. И без да гледам филмографията й си личи, че е тя.
Обаче пишеше, че героят на Джу Уон бил коравосърдечен пък си е съвсем нормален. Но сестричката му и девойката дето си е наумила да се жени за него са много дразнещи. Особено сестрата дето подарява пръстен от негово име. Дано да не е много дейна, че да си изгледам спокойно сериалчето.

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 16:38 от Рори72

# 461
  • Мнения: 6 816
Много странно. Потърсих филмографията на номер 8, но не ми излезе ролята му в Гоблина, а там толкова много го харесах.
..................
Yook Sung Jae - Guardian: The Lonely and Great God/Goblin

Jung Da Bin, която си разпознала е набор 2000 г.

# 462
  • Мнения: 6 159
Голям майтап. На горкия младеж му уредиха няколко срещи на сляпо. В Чосонската епоха. Не разбрах точно идеята на майка му, защото тя каза че не бърза да го жени, но той не й възрази. Първата от девойките изглежда ...... като Йода, ама Йода и Грогу са по-хубави и сладки от нея. Направо имам чувството че тази визия са я направили с грим, защото сякаш в сериала има елементи на пародия.

# 463
  • Русе
  • Мнения: 2 242


8 MOST AWARDED ACTOR OF ALL TIME ;

1. Lee Byung Hun - 84 awards
2. Kim Soo Hyun - 61 awards
3. Sol KyungGu - 46 awards
4. Lee JoonGi - 43 awards
5. Lee MinHo - 43 awards
6. Yoo Ah In - 40 awards
7. So Ji Sub - 37 awards
8. Lee Seung Gi - 36 awards

Я, вижте какво ми излезе...?! 3-ма от тях изобщо не съм гледала - 3, 6 и 7

# 464
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 422
Само Оппа с оппа не ми се отвори, излезе надпис че това видео не съществува, но пък миналата седмица в друго видео се посмях как му се молят на един "оппа" , пееха му на ухо Гангнам стайл, пък белким надвият магарешкия му инат😂

На главоблъсканицата с лицата само погледнах, трудно ги разпознавам дори познатите, а повечето не са и няма смисъл.

Аз изгледах и 9та серия на Кралицата на сълзите. Малко поизплискаха легена в 8ма- да се чуди човек тези мастити бизнесмени как се оставиха да ги водят за носовете като някакви панаирджийски мечки в стил кой не е поискал, той не е успял и въобще как ли бяха направили семейното богатство  с тази наивност. Че и тъпия брат на главната, дето всички знаеха че не става за нищо един от водещите в сделката и без цял екип юристи да провери всяка точка преди подписите 😳 Видях камеото на Сонг Джунг-Ки като адвокат на главната и готиното му представяне - "наричат го Винченцо... "😂
Сълзите на Ким Джи Уон много ме хващат зи гърлото.
Роци, аз също се сетих за Войната на семейство Роуз, че и за Мисис и мистър Смит и даже бях леко разочарована че няма общо с първия. Би ми било интересно да видя такава история по корейски🤪

Общи условия

Активация на акаунт