Отговори
# 165
  • Мнения: 13 757

Heart Eyes Без албанки до него
е още по-красив и харизматичен

Joy
   Подкрепям...
    Момичета, нощес изгледах епизод 1 на „Arjen”. Възхитена съм. Това си е направо Холивудска продукция.
    Големият ми син, след като ме абонира за платформата хвърлил бърз поглед на епизода. Нямам идея защо го направи, (да ме контролира ли, Stuck Out Tongue Winking Eye или от любопитство да види мама защо е толкова припряна Joy) но не можа да повярва, че това е турски продукт.
    Личи колко скъп проект е сериалът. Лъскаво, луксозно, екстравагантно и... много нощно. Интересен поглед към събитията, страхотни сценарни хрумки и перфектна режисьорска работа. А за Толга нямам думи - убиец, та дрънка.
     Първите 10 минути от епизода Ариен/Арджан (още не мога да разбера как точно произнасят името на героя на Толга) не пророни нито дума. Завладяваше само с присъствие и поглед, а в останалите 40 изпотрепа де що види. Жесток екшън и ефектни бойни сцени. Появяваше се изневиделица и  убиваше, без да му мигне окото. Както бях сама пред компютъра взех да се озъртам да не скочи и при мен този зловещ наемен убиец.
     От диалози нищо не разбрах, с изключение на репликите на сръбски. Та ще ви цитирам това, което пише в GAIN - "Селахатин Накмет, който пере парите на подземни богаташи и тайни организации, моли за помощ Ариен, талантлив убиец, когато синът му Мазхар е отвлечен. Заедно с тази задача Ариен го очакват и други задачи."
     Днес ще правя опити да сваля епизода, а междувременно ще пускам стоп кадри.
     Началото:















# 166
  • Мнения: 27 568
Ехааа , чок готин тукааа .. SunglassesSunglassesSleeping


  Рей Бан SunglassesSunglassesStuck Out TongueMoney

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 15:06 от femmi2

# 167
  • Мнения: 10 443

Flowers Bouquet ЕМИ* Ариен  - красив и талантлив убиец,
  жесток екшън и ефектни бойни сцени,
 появява се изневиделица и  убива
 без да му мигне окото де що види, наред..
така си го описала че няма съмнение
 колко е добър*
Sunglasses

# 168
  • Мнения: 13 757

     Доволна и щастлива съм. Рускините са пуснали епизод 1 на „Arjen” с озвучка.
Ето и линк за гледане:










Скрит текст:











# 169
  • Мнения: 27 568
Знаех си че ще го качат по сайтовете. Само с озвучка ли го има ?

# 170
  • Мнения: 10 443

Flowers Bouquet ЕМИ* тенкс за линка,
бързо се гледа защото почти нищо не се вижда
а и аз не разбирам руски..
тази мацка накрая ще я сваля ли
или ще я убива
Joy


Yum

# 171
  • Мнения: 13 757
Flowers Bouquet ЕМИ* тенкс за линка,
бързо се гледа защото почти нищо не се вижда
а и аз не разбирам руски..
тази мацка накрая ще я сваля ли
или ще я убива
Joy
    Софи, много си права, че бързо се гледа и нищо не се вижда. Ама то какво да гледаме: стрелба, бой, кръв, трупове - нашият убиец не се церемони. Действието се развива все по нощите. А това не ми се нрави. От епизод 2 очаквам и дневна светлина, красива природа, лъскави коли, елегантни тоалети и един различен Ариен.  Да покаже и другата страна от характера си.
     А мацката (Аслъ) накрая трябва да я убие. Това е следващата му задача, но май първо ще я сваля сериозно. Тука ще има любов, а дали ще я убие... ще видим.
     Аслъ е от Анкара и работи във финансовото министерство - инспектор е. Селахатин Накмет иска да купи Истанбулската държавна банка и проверяват авоарите му. Аслъ се чуди как така този мошеник притежава 5 банки, а постъпления от средства няма. Решава да замине за Истанбул, за да провери случая, а нейният колега ѝ казва, че те са инспектори, а не детективи. Да бъде внимателна.
      Роджин, дъщерята на Селахатин се среща с нея и иска да я подкупи, но мацката не поддава. Тогава бащата решава да я премахнат, за да не пречи на сделката им.
     Аслъ още не е мернала красивия ни убиец, но Роджин май сериозно е хлътнала по него.


     Ето ги и героите от „Arjen”.













# 172
  • Мнения: 10 443

Flowers Bouquet ЕМИ* продължавам с благодарностите,
прогледнах в тъмното,
а пейзажите Толга ни ги пусна отделно
..нещо ми е смешно но каквото и да е
 все ще видим Толга различен
от последните месеци
Heart Eyes

# 173
  • Мнения: 13 757
Flowers Bouquet ..нещо ми е смешно но каквото и да е
 все ще видим Толга различен
от последните месеци
Heart Eyes
     Ще има и какво да коментираме, ще се радваме на нашичкия убиец и на неговите любови. А може и труповете да броим ако ни доскучае.
     Софи, ще се опитам да разкажа епизода, но не днес. Нещо главата ме боли и мисъл в нея няма. Stuck Out Tongue Winking Eye Но стоп кадри мога да пускам.
     Ейй, не мога да се нарадвам на Толга, а още повече на превода. Да са живи и здрави виртуалните ми приятели, които ми изпратиха линка.











# 174
  • Мнения: 10 443

Flowers Bouquet ЕМИ* когато можеш тогава разказвай,
за никъде не бързам а и резюме става,
 само да знам горе/долу какво гледам,
достатъчно ми е Толга да е на екран
и да има цвят, че тази чернилка ме изнервя,
как и кога ще се излъчва по принцип сериала
като ден и бройка?
Sunglasses

# 175
  • Мнения: 13 757
Flowers Bouquet ...как и кога ще се излъчва по принцип сериала
като ден и бройка?
Sunglasses
    Софи, нямам никаква идея как и кога ще се излъчва сериалът. Навсякъде пише от 26.04. по GAIN. Утре ще попитам моя позната, за да получа по-точна информация.
     Намерих кратко резюме на сериала. Пускам него, а утре ще се опитам да разкажа епизод 1.


Криминален сериал за млад мъж, израснал на улицата. Това довежда до факта, че след като узрява, Ариен избира пътя на убиец за себе си. Не всичко, което изглежда възможно за разрешаване, може да бъде разрешено мирно. Но той не убива деца, жени, невинни. Отгледан от семейството на Селахатин, той започва да го смята за свой баща и решава да защити този човек и семейството му от врагове.

Докато сюжетът се развива, главният герой се сблъсква с различни проблеми, включително глобални, свързани с международни конфликти и предатели в семейството. Той често взема трудни решения, за да защити онези, които обича, докато се опитва да запази репутацията си на недостижим убиец. Постепенно героят стига до заключението, че човек не може да живее в миналото, за да определя бъдещето. Той е готов да продължи напред в търсене на своето щастие.

Сериалът излезе на 26.04.2024 г. в канала Gain. В него са направени значителни инвестиции (около 1,5 милиона долара). Той демонстрира не само красиви гледки към Турция, но и луксозни автомобили и самолети. Производството на екшън сцени се извършва съвместно с американски компании. Заснемането е не само в Турция, но и в други страни: Казахстан и Албания.

Сериалът съдържа много интересни истории, различни интриги и конспирации. Ще се хареса не само на феновете на криминалните драми, но и на ценителите на високобюджетни филми с висококачествени снимки, както и на тези, които искат да видят красотата не само на страната на произход, но и на други страни.






# 176
  • Мнения: 10 443

Hearts Hearts

Днес* е много красив и позитивен ден -
слънчево,топло,усмихнато и празнично,
честито на многобройните именници,
здраве и късмет на всички!!
Wine Glass

Скрит текст:

Notes Flowers Four Leaf Clover

# 177
  • Мнения: 13 757
Здравейте, момичета!


"Само живеенето не стига, човек трябва да има слънце, свобода и малко цветя.“
Ханс Кристиан Андерсен

Цветница е!
Нека ярките и топли цветове са в душите  и сърцата Ви!
Честито на имениците!



Цветница

Да ви цъфтят душите и да са ви цветни мечтите!


Този ден е един от най-шарените, цветни и весели пролетни празници! Цветница, позната още като Връбница, се празнува в последната неделя преди Великден, като датата е плаваща. Тази година (2024) Цветница се празнува на 28 април, а предния ден, 27 април е Лазаровден.

Празникът е посветен на посрещането на Исус Христос в Йерусалим с лаврови и маслинови клонки, но у нас символът на този празник са върбовите клонки, откъдето идва и името Връбница. Според традицията върбата се освещава в църквата и всеки трябва да си занесе клонка в дома си и да я закачи на вратата си за здраве и благодат на целия дом.



# 178
  • Мнения: 27 568






Сладка почерпка Yum

# 179
  • Мнения: 13 757

От сторито на Adem Terzi:

Цитат
tsayismanfans
Толгахан и Ефехан посетиха Адам днес и си подстригаха косата 😅😍❤️
Доброто старо време. Едно време Толга ходеше сам. Сега той е баща.
Той отива само със сина си.

Ново от сторито на Езги:





Общи условия

Активация на акаунт