Домакини 89/ Безгрижно лято ни зове

  • 12 310
  • 339
  •   2
Отговори
# 255
  • при късмета
  • Мнения: 24 062
Вале, пуснете лорда да щамбова. Никой няма да има като вашия декор, може и някоя комшийска кокошка Joy
Мария, аз съм доволна от Милев в Софиямед. Дава дежурства в Люлинския филиал, но другото място забравих дали е на Г.М. Димитров или в Младост, че много се е разпръснала тази болница. Въпреки, че ми е установен проблема с ревматоидни стави още в тийн възраст, в ревматологията не съм стъпвала

# 256
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 057
Ваканцията приключи и се връщаме обратно към обичайното всекидневие.Изкарахме си чудно,а на Роско вече ще му викам малък бяс-толкова палав е станал,че чак се чудя дали не го изпуснахме...Снощи си седим на двора с ММ и кръстницата ми и тоз дребния както си играеше до нас с кучето ѝ тъй отиде до външната врата и успя да я отвори и право на улицата-а тя е главен път, обикновено много натоварен.Тъй изкрещях след него,че сигурно чак в Плевен са ме чули,а той тича по тротоара (поне на шосето не слезе),ама кучето(йорки) побягна след него и запецна точно на средата на пътя,та ММ тича да го хване и почти легна под колата ни, добре че нямаше никакво движение...
Честити всички празници на куп (от преди Цветница не съм се вясвала тъдява)
И стиснати палци за всички, които имат нужда.

# 257
  • при късмета
  • Мнения: 24 062
Добро утро!

Ели, добре ви е подредил Росен.
Събудиха ме рано, рано за сметка на вчера и още се събуждам.

# 258
  • Мнения: 8 938
Добро! Събуждам се и аз, ама вече на работа.
  Вале, успяхте ли с бетона?
  Смърфи да каже кво става

# 259
  • Мнения: 11 635
Добър да е денят ви!
При мен настъпват жеги. Рекордни температури за май.
Изнасям се трайно в градината Joy

# 260
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 057
Добър да е денят ви!
Лейди,в коя част на Англия са тези жеги.Че систъра е в Лондон и се оплаква от студ и липса на слънце и с нетърпение чака да си дойде лятото и да лежи по цял ден на плажа...

# 261
  • София
  • Мнения: 9 880
Готови сме!
Много нерви потроших, ММ замина в неделя неотложна командировка за няколко дни,та се оправях сама. То това не е проблем, майсторите си вършат каквото трябва. Но все пак, двата бетоновоза, пък къде да дойдат, кога, как ...Но при всички прогнози за слънце, изведнъж, точно когато не трябва, само  над нашата улица, буквално, се появи облак и заваля. Точно когато  щамповаха! Голям стрес ви казвам, за малко да провали всичко и да идат парите ни по дяволите.  За радост само препръска за минути и всичко е наред . Е, майсторът си намира някакви кусури, показва ми ги,аз пак не мога да ги видя.😁
Много съм доволна. Днес измиха с водоструйка , лакираха и вече всичко е готово.
Ако някой се интересува, мога да пратя в Месинджър..
На видео не се вижда много добре, не е баш като на живо, но нищо.
Олекна ми.

Последна редакция: ср, 08 май 2024, 15:54 от Валенцето

# 262
  • Мнения: 39 537
Дишай, Вале, дишай!

# 263
  • София
  • Мнения: 9 880
То вчера с дишане не стана, та наобяд се наложи да пия вишновка. Директно от шишето. Мани, ми не бях яла нищо от предния ден, па като ме отпусна, па като легнах, па като не мога да стана, мани, мани.
Пускам ви една снимчица

# 264
  • Мнения: 8 938
Красиво, Вале!
  Ма за кви неща трошиш нерви?!

# 265
  • при късмета
  • Мнения: 24 062
Много хубаво е станало, да си го ползвате с кеф

# 266
  • София
  • Мнения: 9 880
Красиво, Вале!
  Ма за кви неща трошиш нерви?!
Ма кат каже майстора, че 13 Хил лв,ждето две години ги събираме, отиват на вятъра, ако до пет Мин не спре, не мога да съм спокойна😁

# 267
  • Мнения: 8 938
Ааааа, аз що мислех,че 1000 лв?! Не съм слушала внимателно.Да, за яд си е.
  Ама всичко завърши добре.Много е готино, даже показах на ММ,че пред вратата на първия етаж имаме една площадка,дето вече се рони цимента.

# 268
  • Мнения: 39 537
Вале, заслужавало си е мъката с вишновката! Много ми харесва крайнит резултат, много! Със здраве да му се радвате дълги години!

Последна редакция: ср, 08 май 2024, 22:03 от mariat

# 269
  • Мнения: 11 635

Лейди,в коя част на Англия са тези жеги.

В северната JoyJoyJoy

Вале станало е страхотно!!! За добро са отишли парите! Направо ти завидях!

Общи условия

Активация на акаунт