Термин Декември 2024 ❤️

  • 16 468
  • 686
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 269

Момичета, здравейте,
Аз временно ще се подслоня при вас, за да ви чета, а и няма тема с януарски бебета 😃
На 15.05 си записах час за преглед за потвърждаване на бременността - направих си два теста, днес пуснах и кръвен -208.8.
Не знам в коя седмица се води, нищо не разбирам. Знам, че се случи на 24.04.

Кое се е случило на 24, овулацията или половия акт? Ако е била овулацията или овулацията е била малко след това, значи сте почти 4 седмици.
Овулацията - по приложението, което ползвам за МЦ ми дава термин 15.01

# 436
  • Мнения: 2 674
Аз си контролирам апетита, като се храня по зоната и тренирам. С предната бременност качих 30 кг и сега съм желязна. Глад, не глад - търпя.

Записах си час при друг доктор за четвъртък. Няма да издържа до 15.05, на първото ми посещение дори пюоден сак не се видя и сега просто имам нужда да чуя, че всичко е наред

Какво тренираш в тези първи седмици? И мен ме е страх да не стана слон…
[/quote
Аз тренирам от 2012 г, с първото дете също тренирах. После като се върнах на работа малко изпуснах нещата, но точно преди да забременея се върнах към тренировките. Имам си в ю туб любими треньорки, те имат и тренировки за бременни

# 437
  • Мнения: 999
Моя следващ преглед е на 28.05.И на мен ми се ядат много неща,не се ограничавам много,но се замислям ,че миналия път качих около 24кг.
Иначе днес забравих да питам за пренатеста,но мисля пак да си направим.Те първа трябва да записвам час за БХС и първа фетална морфология.

# 438
  • Мнения: 186
Здравейте!Вече трябва да съм в 8г.с,но имах отлепяне в 6г.с,което продължава да го има.Не съм имала кървене,само болка.Казаха ми да лежа и да приемам лекарства.Обаче не ми казват дали ще се задържи или не.Според вас?

Ще се задържи..спокойно..два пъти ми се случва ..

# 439
  • Мнения: 49
Ох и аз от седмица имам проблеми с апетита , хем ми се гади на моменти и след това ми се яде , но все вредна храна … и газирано ми се пие , а не бях пила от 5г . Аз с първата бременност качих 32кг , втората 20кг и сега се опитвам да не стана пак слон . Иначе аз утре съм на преглед .

# 440
  • Мнения: 53
И аз бях днес. Всичко е наред, размерите точно си отговарят на 8 г.с + 5. Вижда се сърчицето, на днешните снимки вече и се вижда повече бебето. Вика ме отново на 28 май. Тогава ще обсъдим вече по-подробно пренатални тестове. Той ми каза различните варианти, различните цени. Каза, че по-подробни тестове се правят по принцип, ако в родата на някой от родителите има някой с генетичен проблем, но да си преценя все пак. И аз се чудя сега. Но сякаш за мое си спокойствие ще направя този най-скъпия, който ми спомена. Каза, че е около 1000 лева, но следващия път ще ми обясни по-подробно, тъй като аз изобщо не съм наясно с тези тестове.
Здравейте и аз съм 8+5 за кога ви е определен термина

# 441
  • Мнения: 999
Le Strange и аз съм с тромбофилия.Ще трябва и аз да правя тези дни изследвания и за коагулация.♥️

# 442
  • Мнения: 99
Момичета, здравейте,
Аз временно ще се подслоня при вас, за да ви чета, а и няма тема с януарски бебета 😃
На 15.05 си записах час за преглед за потвърждаване на бременността - направих си два теста, днес пуснах и кръвен -208.8.
Не знам в коя седмица се води, нищо не разбирам. Знам, че се случи на 24.04.
Добре дошла. Кога ти беше първия ден от последния МЦ?

# 443
  • Мнения: 901
Le Strange и аз съм с тромбофилия.Ще трябва и аз да правя тези дни изследвания и за коагулация.♥️

Препоръчвам, дамите които са с тромбофилия да посетят хематолог. Аз имам назначена терапия още преди да забременея и в 8 гс се пускат изследдвания

# 444
  • Мнения: 269
Момичета, здравейте,
Аз временно ще се подслоня при вас, за да ви чета, а и няма тема с януарски бебета 😃
На 15.05 си записах час за преглед за потвърждаване на бременността - направих си два теста, днес пуснах и кръвен -208.8.
Не знам в коя седмица се води, нищо не разбирам. Знам, че се случи на 24.04.
Добре дошла. Кога ти беше първия ден от последния МЦ?
11.04

# 445
  • Мнения: 386
Le Strange и аз съм с тромбофилия.Ще трябва и аз да правя тези дни изследвания и за коагулация.♥️

Препоръчвам, дамите които са с тромбофилия да посетят хематолог. Аз имам назначена терапия още преди да забременея и в 8 гс се пускат изследдвания
Да, другата седмица ставам 8 г.с. и ще запазя час тогава за хематолог. Ако нямам време тази, другата седмица ще си пусна Анти Ха.

# 446
  • Мнения: 889
Момичета, днес мина и моя преглед  видях бебенцето, мини краченца и ръчички Relaxed
Посетих и др за тромбофилията, назначи ми изследвания.
Следва феталната края на месеца.

За пренатален ми препоръча Vision, сигурно тази седмица ще го пусна. Каза, че щом ще го правя, може да пропусна БХС (йеи).

# 447
  • Мнения: 186
Момичета, днес мина и моя преглед  видях бебенцето, мини краченца и ръчички Relaxed
Посетих и др за тромбофилията, назначи ми изследвания.
Следва феталната края на месеца.

За пренатален ми препоръча Vision, сигурно тази седмица ще го пусна. Каза, че щом ще го правя, може да пропусна БХС (йеи).

Страхотна новина,само това да се чува! Hands Pray Hands Pray В коя седмица си ? Blush

# 448
  • Мнения: 889
В 10+1 г.с. Бебенцето е почти 4 см вече Yellow Heart

# 449
  • Мнения: 107
И аз бях днес. Всичко е наред, размерите точно си отговарят на 8 г.с + 5. Вижда се сърчицето, на днешните снимки вече и се вижда повече бебето. Вика ме отново на 28 май. Тогава ще обсъдим вече по-подробно пренатални тестове. Той ми каза различните варианти, различните цени. Каза, че по-подробни тестове се правят по принцип, ако в родата на някой от родителите има някой с генетичен проблем, но да си преценя все пак. И аз се чудя сега. Но сякаш за мое си спокойствие ще направя този най-скъпия, който ми спомена. Каза, че е около 1000 лева, но следващия път ще ми обясни по-подробно, тъй като аз изобщо не съм наясно с тези тестове.
Здравейте и аз съм 8+5 за кога ви е определен термина


Здравей! За 12.12. 😊

Общи условия

Активация на акаунт