Пъзели 64

  • 17 182
  • 739
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 1 930
Много красив, запазен ли е?Simple Smile

Аз си прецаках кръста и хич не трябва да редя:( А бях започнала на Вретено един.
Весето го е запазила, ще и сложа на листчето да те има предвид.
С пръста много кофти, аз вчера преди да тръгнем пак се хлъзнах в банята. Добре че паднах от ниско, но ме наболява коляно и ходя бавно. Simple Smile

# 646
  • Варна
  • Мнения: 392
То кръст е по-зле от пръст.
Голям офтопик с може би полезни съвети:
Скрит текст:
Пазете се, хора. Правете упражнения, не залягайте над пъзелите толкова, ако трябва си вземете ниска табуретка за да не се превеждате над масата. Офисните столове са особенно гадни, не се облягайте на тях, защото гърбът ви става на дъга. Дръжте изправен гръб и често ставайте и се опъвайте с ръце нагоре. Упражнения за кръст също са полезни, но там трябва внимателно, защото пък може да се прекали и пак да се навреди.
Аз успешно си помогнах с чести разходки с кучето.
А хлъзгането в банята също е кофти, защото може да пострадаш сериозно. Намери си джапанки, които не се хлъзгат. Днес пръст, утре таз, така че не рискувай повече.

# 647
  • София
  • Мнения: 1 930
Пате аз джапанки имам, не се хлъзгат, но след като ремонтирахме реших че в душ кабината няма да се падне. Клекнах да оправя краката и какво се завъртях се хлъзнах. Предния път се разминах с 9 шева на главата, сега само мрънкам Simple Smile

# 648
  • Мнения: 6 930
Coffee Art Kittens
500 части
Schmidt

Видео от състезанието - https://www.instagram.com/reel/C7JY9nWoxbi/?utm_source=ig_web_co … =MzRlODBiNWFlZA==

Активността ми напоследък е потресаваща Rolling Eyes

# 649
  • Мнения: 339
Вчерa успях да наредя и снимам цветовете на Cobble Hill, но с моите завидни фотографски умения, кофти телефон и мрачно време, качеството на снимките е лошо Grinning


Последна редакция: пн, 20 май 2024, 14:12 от NalSi

# 650
  • Мнения: 528
Ехаааа, много е готино! Heart Eyes

# 651
  • Варна
  • Мнения: 392
Еве, не рискувай повече

# 652
  • София
  • Мнения: 1 930
NalSi жестоко е Simple Smile
Пате ще се опитам Simple Smile

# 653
  • Мнения: 300
NalSi, много яко се е получило, особено клипчето как се преливат цветовете.

Бухтичка, поздравления за първото място и най-вече за времето. Страхотни са тези котаци, но на мен ми се вижда невъзможно да се наредят за 55 минути. Браво на теб!!!

# 654
  • Мнения: 2 429
Пате, благодаря за съветите:)
Бухтичка, усеща се липсата на всекидневен дълъг пост от теб:)
Нали, всъщност доста добре ти се е получила снимката;)

# 655
  • София, България
  • Мнения: 5 609
Изобщо всички се покрихте, Бухти не пише, Весето сигурно се запозна с някой зноен италианец и съвсем изчезна, Ади също не пише, Сали ми е ясна, там седмокласната Сцила й е отхапала вече главата до кръста.

# 656
  • София
  • Мнения: 2 329
Сали ми е ясна, там седмокласната Сцила й е отхапала вече главата до кръста.
Тц, нищо не ти е ясно. Днес не са на училище, уж щеше да дойде в 11.30 да проверим някой пробен - ами самичка съм си още с кучето Joy
Това да не ти е Джо Grinning
П.П. Редя пъзел.

Последна редакция: пн, 20 май 2024, 12:29 от sali

# 657
  • Мнения: 2 005
NalSi, невероятно красиво се е получило. Много ми харесва! Heart Eyes

# 658
  • София
  • Мнения: 8 594
И ние сме живи, само че оригването тези дни е някаква страшна трудност и отнема доста от деня ми… преди това не ядеше ей така щото не ще, после колики някакви, сега пръц и ориг са ни драма  (ама какво се оплаквам от бебешки проблеми, все едно не ви е ясно с какво се занимавам целодневно) 🤣 Така се напрягам, че не ми е кеф да седна да редя пъзел, сядам защото имам ненаредени Simple Smile То не е ли да си имаш времето… ама свърши тая 🤣🤣🤣

Ето го Cobble hill, който вече даже не помня от кога редя. Малко ме озори, но не знам дали защото е труден или защото е с тези малки (и не мой тип) детайлченца. Или защото концентрацията ми е като на маймуна Simple Smile


Надявам се днес-утре да започна пътуващия Шерлок, че да не го задържам още повече.

# 659
  • Мнения: 147
Момичета и момчета 😂, ако някой продава пъзел на Алиса в страна на чудесата, аз съм човека. Търсих един, който беше качил някоя мацка тук, но го няма никъде в наличност. Харесала съм си и друг, който отново го няма и вече накрая намерих панорамен пъзел.
Казвам “продават”, защото аз си лепя пъзелите и ги слагам на стената 😂


Намерих друга алтернатива на Алиса в страната на чудесата, а тази която исках, ще я изчакам да я пуснат в Озон или другаде.
Така, че по-добре и някой друг да си го нареди, отколкото да стигне до мен и да приключи, понеже си ги залепям Simple Smile.

Още не ви знам имената, затова до авторката на пъзела със сиянието- Поздравления, много е красив и не знам как сте го наредила за 1 ден на почивка.

Общи условия

Активация на акаунт