🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 7

  • 74 574
  • 1 780
  •   1
Отговори
# 1 515
  • Мнения: 3 815
Е, ако критерият е сексапил на нискотарифна актриса от филми за възрастни, при това от 90те… никоя не е по-по-най от Теа 😂
Мернах някаква снимка от участието на въпросната сексапилка в Преди обед. На мен ми е странна с тия сини лещи.

# 1 516
  • Мнения: 197
Маги е красива, но това не е изискване, за да си държанка. Всъщност, много познати, съученици, някои в момента и в медийното пространство, бяха меко казано нелицеприятни, но се научиха да си отварят краката където трябва и си живеят в Дубай, на Малдивите и етц., грам не им пука. С разликата, че си вързаха гащите и родиха някое друго дете.

Та, идеята ми е, че всяка жена, която търси лесното - ще го намери. Гущерова и подобни не са топ модели, ама ето. Но, Маги хем е била държанка, хем не достатъчно оправна, че да върже някой.



Кое й е красивото на Маги? Има много странна физиономия.. и с тия брекети. В предаването има 1, 2 красиви и това, останалите средна работа.

# 1 517
  • Мнения: 689
Хайде, чак пък изключително красива Маги... Млада, висока, стройна, да.




Истината е, че и характерът и темпераментът, и семейството, и средата оказват влияние. Познавам изключително красиви момичета, които нямат и половината на самочувствието и лекотата на Маги (които са прекрасни качества!). Както и красиви момичета, чиито семейства са ги натискали да учат, да се развиват и изобщо не разчитат само на визията си, а са могли много лесно при това. Но такива среди в България като че ли са малко.

А в днешно време май жена на мутра не се става само с естествена красота, трябва си яко филъри, импланти, Instagram грим и още подобни луксове.

Скандално е да не знаеш България каква република е и да мислиш, че Ботев е написал 'Опълченците'. Маги и Алек са от два различни свята.

# 1 518
  • Мнения: 2 819
От малка си е изработила Теа провокативна сексапилност - стойка, пози, муцунки, та вярвам, че е дразнила другите момичета в училище със засилено мъжко внимание. Някои носят в себе си сексапил - елегантност в жеста и позата, деликатност в изказа и тона, аура на желана и харесвана жена, докато при Теа е съзнателна сексуална провокация.

# 1 519
  • Мнения: 6 041
Мале хора какви са тези неща за Маги... просто ужасно ...  от кога е нормално да си държанка, и ако не си значи си грозна и трябва да учиш само тогава? И за да знаеш къде живееш не се изисква да си професор, както тя каза, нито дори интелект, а само мъничко адекватност ...

Ако това е руската школа Мария не ми изглежда в женската си енергия, а точно обратното. Страшно е агресивна сексуално и твърде напориста, в това няма нищо меко или женствено, тя е активна като мъж.

# 1 520
  • Мнения: 7
Vlad2912 , пу да са ти в къщата коит си ги пожела (Joy не кълна за протокола )

Е па, дайте ги насам и малките, и каките, нема да ги върна!
Ти ги виждаш от женска гледна точка - Надя била ехидна, Йоана имала бръчки, Надя била с много пластични операции, Маги не можела да готви. ѝ
Аз ги виждам всичките красиви, доста по-нормални от повечето и че се държат добре с Алек. Никой мъж не го интересува жена му как се отнася с другите кокошки, ами как е с него.

# 1 521
  • Мнения: 689
Когато Мария разказваше как си мечтае за семейство с инвестиции тип имоти, злато, ниви, Алек направи една много смешна физиономия, с която сякаш казваше "Ааа, такава била работата значи". Не е вчерашен, отдалеч си личи, че тя към мъжете не изпитва страст, просто гледа да си оправи живота като върже някой с пари. Затова и моят съвет към съфорумците, които й точат лиги, беше първо да се погрижат за материалната страна на живота си, че красивата им душа няма никакво значение. 😁😁😁

Именно заради тази меркантилност Мария до финал няма да стигне.

# 1 522
  • Мнения: 23
Не знма защо толкова се плюе по рускини и украинки 😀


Целия им манталитет е повърхностен. Поне аз живея с доста украинки и рускини в града си, и вече ми е писнало

Снизходителни погледи, подхилквания, чувство за превъзходство, може да са стилно облечени от глава до пети, но знаят само да въртят 3 теми с по 100 думи в речника за всяка- грим, коса, процедури, коса, процедури, грим.

Капитонова е идеалния пример за човек от този контингент. От руската школа досега само Мария има някаква стойност

# 1 523
  • Мнения: 865
Изгледах Теа в подкастите. Човек без реална самооценка, това че някой е бил възпитан и те е успокоявал, не значи че те харесва. Просто не им се е влизало в спор, защото тя и без това не приема чуждо мнение. Въобще тази мантра, че всички й завиждат, предполагам набивана от майка й, още от училище не й е свършила услуга. Виждам много общо между нея и Силви.
Мъчно ми стана, добре е да подкрепяш детето си, но трябва и критично мислене и възпитание. Не съм фен на Надежда, но мнението й вчера за Теа, беше точно.

# 1 524
  • Мнения: 5 899
Че коя е по-сексапилна от Тея? Може би Катето, но тя е хубавка, а не сексапилна.


Останалите са си средностатистически.
Валерия.

А единият съфорумец постоянно споменава дупето на Надя.

# 1 525
  • Мнения: 3 815
Алеко си харесва явно момичета златотърсачки във формата и после е много разочарован, че не били ходели на палатки и не можели да режат чушки.
Самият той споделя, че мечтите му са основно материални, но иска друг тип неща да чува от момите. Объркано момче. Освен че е млад, явно му липсва и житейски опит. Бъдещето му е свързано най-вече с това да надмине баща си. Безкрайно инфантилно

# 1 526
  • Мнения: 7
Типично "руската" школа на Мария - обръща ти внимание , глези те, пука й за тебе, търси секс, знае как да ти завърти главата. Единствен минус - златотърсачка, но поне си го признава за разлика от останалите. Не знам кой нормален човек не иска фиансова стабилност и повечето мъже знаем, че това е наша работа.

Типично "българската" школа на Виктория - вечен негативизъм, мрънкане и циврене, себеобсебена, знае само "аз" и мен, всичко се върти само около нея, мъжът е аксесоар за пред другите кокошки, щото я е срам да не й кажат стара мома, мнението на кокошките е по-важно от това на мъжа й. Не ламти чак толкова за пари, но тайничко се надява и никога няма да си го признае. Grinning

Хмммммм, чудя се Алек, аз или който и да е друг мъж кое би предпочел? Grinning

Последна редакция: пт, 12 апр 2024, 18:20 от Vlad2912

# 1 527
  • Мнения: 689
Типично "руската" школа на Мария - обръща ти внимание , глези те, пука й за тебе, търси секс, знае как да ти завърти главата.
Типично "българската" школа на Виктория - вечен негативизъм, мрънкане и циврене, себеобсебена, знае само "аз" и мен, всичко се върти само около нея, мъжът е аксесоар за пред другите кокошки, щото я е срам да не й кажат стара мома, мнението на кокошките е по-важно от това на мъжа й.

Хмммммм, чудя се Алек, аз или който и да е друг мъж кое би предпочел? Grinning
А навит ли си Мария да ги прави всичките тия неща, а ти да я издържаш, да й плащаш почивките, луксозните дрехи, процедурите, някоя кола, някой апартамент и тн? 😁 Ако ти е по възможностите де.

# 1 528
  • Мнения: 1 513
Бъдещето му е свързано най-вече с това да надмине баща си. Безкрайно инфантилно
Това и на мен ми направи впечатление. Желанието за много деца не звучи като осъзнат избор, ами като копиране и съзтезание.

# 1 529
  • Мнения: 3 815
Бъдещето му е свързано най-вече с това да надмине баща си. Безкрайно инфантилно
Това и на мен ми направи впечатление. Желанието за много деца не звучи като осъзнат избор, ами като копиране и съзтезание.
Явно и в бизнеса иска да го надмине, но пък същевременно да е артистична, свободна душа, бохемстваща в най-долното реалити. Безкрайно объркано момче, не се изненадвам, че баща му не е ходил на финала на шоОто.

Общи условия

Активация на акаунт