АЛФА - тема 2

  • 28 013
  • 692
  •   2
Отговори
# 555
  • Бургас
  • Мнения: 16 392
Може пък,Крис да се е ядосал,че Ръсин не може да ги разкрие и да го ,,измъкне,, от състоянието в което е,да убива!
Трудно е да разбереш психиката на психопат!

# 556
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
А може би го е яд, че Ръсин не е доказал, че Девата е убиецът на родителите му. Пълен провал като разследващ, а уж е бил много добър. Отделно го гледа как си е провалил живота, психясал се, загубил е жена си, преподава по милост.

# 557
  • Мнения: 1 639
Крис каза, че са същите като родителите му, имат се за всезнаещи и признават, само техните виждания за нещата, нещо такова беше. За психопат е достатъчна причина приликата с най-мразения. Но понеже е убил родителите си, не е успял да ги мъчи и психясва дълго, затова го прави с Ръсин, да може той да види грешките си и да се срине.

Последна редакция: вт, 07 май 2024, 18:26 от Mama2288

# 558
  • Мнения: 6 253
Според мен е еволюирал.Започнал е със съученика си,после родителите му,не мисля че е спирал през следващите осем години,може би тепърва ще се разкрият и стари убийства.Иначе си играе с Ръсин,както и с Мина,доставя му някакво удоволствие и се има за недосегаем,арогантен е.Предполагам Филип ще го убие в последните минути и ще приключи сериала.Не вярвам да има нов сезон.

# 559
  • Мнения: 3 754
нов сезон може и да има - каза един от създателите на сериала.

# 560
  • Мнения: 10 911
Дано да има някакъв достоен финал, че забозя последните 2 серии. Малко на комедия го обърнаха, особено с Крис със стърчащата ножица от рамото...

# 561
  • Мнения: 3 048
Това с ножицата беше фал на Жана да нацели второстепенен мускул с който не би могла да го обезвреди. Съществуват хора, които не изпитват болка. Вродената нечувствителност към болка е рядко срещано, но възможно състояние при което почти не се усеща никаква болка от такава травма с мускула. Периферна невропатия е възможен вариант. В съчетание с психологическите отклонения това става много опасен човек трудно да бъде пречупен психически или физически. Не знам дали и Филип е способен да го ликвидира щом тези корави мафиоти се издъниха. Чакам с нетърпение да се приключи всичко в неделя.

# 562
  • Мнения: 1 639
И ето отговор на въпроса: А кучето ми защо?

За да го боли, за да го срива стъпка по стъпка.

# 563
  • Мнения: 1 754
има ли го някъде онлайн, искам да го започна отначало, а доколкото знам бТВ не го оставят на сайта си

# 564
  • Бургас
  • Мнения: 16 392
Бтв плюс има всички серии.

# 565
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 078
Крис просто си е психопат. Изобщо не е изтрещял от това, че родителите му искали да го крият нейде по света. нали стана ясно, че хладнокръвно е убил и някакъв съученик, много преди историята с родителите му. Просто си е сбъркан по рождение.

# 566
  • Бургас
  • Мнения: 802
Съгласна съм. Още повече, че не знаем дали казаното за родителите му е вярно...🤔

# 567
  • Варна
  • Мнения: 793
Това с ножицата беше фал на Жана да нацели второстепенен мускул с който не би могла да го обезвреди. Съществуват хора, които не изпитват болка. Вродената нечувствителност към болка е рядко срещано, но възможно състояние при което почти не се усеща никаква болка от такава травма с мускула. Периферна невропатия е възможен вариант. В съчетание с психологическите отклонения това става много опасен човек трудно да бъде пречупен психически или физически. Не знам дали и Филип е способен да го ликвидира щом тези корави мафиоти се издъниха. Чакам с нетърпение да се приключи всичко в неделя.

Е, да, но сутринта, като наливаше сок на Рая, се държеше за рамото и едвам си вдигна ръката. Видимо го болеше. Малко измислено беше наистина без въобще да трепне с тая ножица, колкото и второстепенен мускул да е. Пък и тя Жана откъде да знае къде да забие. Още повече в момент на шок, в който осъзнава, че ще бъде убита. Тя самата не е убиец, за да знае къде да го наръга. Пак, че успя да го наръга някъде и оказа някакво съпротивление.

Още ми е гадно от нейното убийство. Толкова народ изтрепа, че и да го хванат вече, файда. Очаквам, че в следващия епизод, докато Ръсин бере душа в болницата, Крис може да убие бащата на Мина, мислейки че тя го е предала на Девата. Тогава Мина и Крис ще се състезават кой от двамата да го гръмне. Надявам се сценаристите да ни изненадат и спусъкът да дръпне Рая, получила просветление в последните минути.

# 568
  • Мнения: 3 048
Не вярвам бащата на Мина да пострада. Ако искаше да им направи нещо отдавна да го беше направил. Там идеята е неясна защо се разкри пред Мина, но не я пипа при явно изтичане на информация от нея.
Мускулът когато е увреден в дълбочина естествено ще затрудни движението на ръката макар и болката да е притъпена. Никой не казва, че болка изобщо няма, а е силно подтисната от нарушеното действие на периферната нервна система. Трябваше да се пробва в артерията малко по-ляво, а не в този мускул. Тогава щеше да е зает да държи изтичащата кръв и можеше да избяга, но явно за сюжета беше нужно да умре.
Рая дори и да разбере нещо нищо не може да направи с нейния бокс: Никой друг освен Филип няма оръжие така че ако ще го гърмят ще е само Филип. Повече се притеснявам за Макс, защото вече знае много и май няма да го остави жив. Едва ли ще разчита пак да го изкарат луд какви ги говори.
А е толкова просто, Мина трябва да покаже на Филип графита с капана и тогава нещата ще станат твърде лични и разговори няма да има, само стрелба.

Последна редакция: ср, 08 май 2024, 12:03 от yahoo

# 569
  • Мнения: 345
Посредните два епизода малко ме разочароваха. Малко повърхностен сюжет, преигравки, не ми харесва това наивно отношение на героите. Ей така нахвърлени някакви моменти, но напрежението и любопитството, с което стартира някак се изпариха.
А тази рана на Крис, айде приемам схващането, че не усеща болката, но няма ли да се възпали?

Общи условия

Активация на акаунт