Парфюмни размисли и страсти - 290 тема

  • 29 265
  • 346
  •   8
Отговори
# 120
  • на терасата
  • Мнения: 674
Аз продължавам пролетно с розите.

Al Georgieva, бихте ли споделила кои са парфюмите?

Ох, преди малко излизах в квартала и помирисах всички рози по пътя си. Всеки цвят и всеки храст ухае посвоему. Особено сега, напечени от слънцето са разкош....

Последна редакция: ср, 08 май 2024, 13:37 от рак-щрак

# 121
  • Мнения: 31 362
Купила съм и обичам Табит, Андромеда, Mirach, Борея, Vele, Lince и Delox.

# 122
  • Мнения: 2 208
Тя и цената на Теренци е прекалена. Аз нищо не харесах от марката също.
Да похваля Blu Indaco, най-красивият бадем на който съм попадала напоследък. Много пристрастяващ парфюм и много присъствен. Нямам Bianca Latte, но този парфюм е  голяма любов. Не прилича на Instant не е толкова сладък.

# 123
  • София
  • Мнения: 707
Аз съм си харесала Miss Dior Rose n' Roses за пролетна роза, ще го купувам, да видим кога, дано е тази пролет. Thinking

# 124
  • Мнения: 82
Момичета, днес получих това и съм зашеметена.

По-прелестно нероли не съм подушвала скоро, а блотерът ароматизира цялата къща. Някой има ли впечатления от други аромати от ексклузивната линия на Bottega Veneta? Изглежда вече не се произвеждат, но още се намират, макар и на доста фрапиращи цени.

# 125
  • Мнения: 3 757
Розите са Roses de Chloe, Florabotanica, Rose Blush, Rose Alexandrie и Eau Rose edt, Diptyique

# 126
  • Мнения: 301
Днес от Висша козметика ми пристигната липата Tiglio-Mirabilis
https://www.fragrantica.com/perfume/Laboratorio-Olfattivo/Tiglio … abilis-88493.html
Още не мога да свикна с този парфюм. В началото е разкошен автентичен липов цвят - пролетен, много свеж, все едно съм под цъфнали липи. При мен е траен и осезаем аромат, но нали съм с извратено обоняние, утихването му ми идва много синтетично.
Силно се надявам на аклиматизиране и напасване с обонятелните ми рецептори, защото наистина е много интересен парфюм и със сигурност ще може да се носи до есента.
Кутийката е много стилна, бутилчето семпло изискано.

# 127
  • Мнения: 709
Аз го харесвам. Да, трябва малко време да си свикнете и се надявам да се обикнете. Интересен е. Има нещо странно и особено, в добрия смисъл. За мен е хубав парфюм. Днес съм с Jiardini di Toscaba Bianco Latte, в който се влюбих от първото вдишване.

    Последна редакция: ср, 08 май 2024, 20:05 от Magda Dimitrova

    # 128
    • Пловдив
    • Мнения: 4 159
    https://www.fragrantica.com/perfume/Dior/Diorissimo-2024-92648.html
    Бих го купила само заради флакона. Модата на бутилка тип шампоан от дрогерия не мога да я възприема ако ще да е най-блогърския ниш. То, хубаво, минимализъм, защото мирисът бил уникален, но Диор е класа. И знаят как се прави. 🥰

    # 129
    • Мнения: 653
    Току-що приключих последните си няколко капки от поредния Crystal Noir EDT... и ми е тъжно. 🙁
    Знам, че традицията тук повелява да се радваме на видяно дъно, ама аз не се.
    Харесвам го и нося в жега, а сега при мен е точно такава; имам и ужасно много хубави спомени с него...
    Имам ЕДП, но той е малко по-различен, по-дълбок, по-спайси.
    Какъв е сегашният вариант на Crystal Noir  EDT, някой има ли наблюдения? Осакатен, разводнен, различен от първообраза?

    # 130
    • Мнения: 3 757
    Аз хич не се разбрах с една липа творение на Куркджиян, прекрасно реалистично начало на липа, все едно си под дърво в пълен цъфтеж и половин час след това се хлъзва в една неприятна химична миризма.

    Новия на Лаб.Олфативо не съм го пробвала, исках да го купя за подарък

    # 131
    • Мнения: 301
    Al Georgieva, пиши ми да ти пратя отливка, ако ти е любопитен.

    # 132
    • Мнения: 3 757
    Много мило, ама не искам 😃 (всъщност искам, но се въздържам, имам Nun и го обожавам в студ)
    Кротувам с парфюмите и чакам лятото, за да извадя Womanity.

    # 133
    • Мнения: 5 328
    Добро утро! Черпя ви за рождения си ден:


    При мен днес повече прилича на късна есен (да, времето е прекрасно също като мен 😉). За сметка на това нося новия Мис Диор и се чувствам непобедима.

    # 134
    • Sofia
    • Мнения: 2 499
    Честит рожден ден, колега теле! 🌺🌺🎉  Хубави хора сме - благи и слънчеви, като времето днес 😁 Да си здрава и непобедима винаги!

    Аз чакам Mandorlo di Sicilia Acqua di Parma. Най-после реших да го взема. Мирише ми на едни флумастери от моето детство през миналия век 😁

    Общи условия

    Активация на акаунт